Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    [B]
    Magda co do cukrzycy II stopnia to już jest mit, że łapie tylko seniorów (jak
    sama zauważyłaś) U mojego męża też w czerwcu ją zdiagnozowano.
    Ma jeszcze takie objawy polineuropatii cukrzycowej,gdzie neurolog stwierdziła, że nie spotkała się by tak młoda osoba na to cierpiała. Oczywiście są rzadkie przypadki, ale u niej mój mąż jest pierwszy
    Family czytałam, że ten rodzaj cukrzycy atakuje juz również młode osoby. czytałam także artykuł o przypadkach przeszczepu wątroby z powodu obtłuszczenia u 14-16-latków
    co ciekawe moja mama zachorowała na cukrzycę I-go rodzaju w wieku 40-stu paru lat!
    Asia właśnie wstała i juz po puzzlach...
    Last edited by magda8528; 11-09-2009, 09:52.

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
      Family czytałam, że ten rodzaj cukrzycy atakuje juz również młode osoby. czytałam także artykuł o przypadkach przeszczepu wątroby z powodu obtłuszczenia u 14-16-latków
      a no właśnie, dietę mamy taką jaką mamy, choróbska gotowe. Slodycze, fast foody, chemia, konserwanty... wszystko na wyciągniecię ręki. W końcu
      organizm człowieka zaczyna się buntować.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        dokładnie tak jak mówisz family
        to nawet nie ma co mówic o jakis chorobach,moja mama to taka "kulka" jest hehehe ale celulitu i niej nie znajdziesz a u nas,czy gruba czy szczupła to mają.
        Na plazy nieraz jak lezałam to widziałam takie chudzielce z celulitem ,gdzie zawsze myslalam ze to domena ludzi z nadwaga
        A to wszytsko właśnie niezrowe jedzienie,konserwanty i same zanieczyszczenie środowiska

        Skomentuj


          Witajcie dziewczyny!Wezme pod uwage wszystkie wasze sugestie i jutro sie wezme za to pudlo.Jeszcze raz dzieki za podpowiedzi wszystkim,ktorzy mi doradzili.
          Druga sprawa to przemyslalam sobie ostatni zgrzyt na forum.Nie bralam w nim udzialu ,nie sadze bym byla autorytetem w tej dziedzinie.Mysle ,ze problem lezy gdzie indziej.W zachowaniu zdrowego podejscia do wyrazania opinii ,a zwlaszcza stosunku do swojego rozmowcy.Jezeli zamiarem piszacego jest obrazanie w niewybredny sposob,to forum niestety zamienia sie w bagno.Jesli z zalozenia forum istnieje po to ,by wymieniac poglady,to po takich akcjach ,gdzie komus puszczaja nerwy nie chce sie wcale tu zagladac,chyba ze ktos lubi watki sensacyjne.Swoja droga ktos powinien zajac sie ta wolnoamerykanka i zrobic cos w rodzaju bana albo zmoderowania.Takie jest moje zdanie.moj poglad na rozmowe wszelkiego rodzaju jest taki ,ze wchodzac na forum traktuje druga osobe ,jakbym rozmawiala z nia osobiscie ,w cztery oczy.Pytanie ,czy nie znajac drugiej osoby moge uzywac mocnych slow?Jest wiele innych metod na to by konstruktywnie wymienic poglady ,a nie metodami czlowieka pierwotnego.Najgorzej jest wtedy ,gdy sie uznaje tylko swoja racje.Zwlaszcza gdy nie ma sie doswiadczenia w danym temacie.Komputer nie sluzy do odreagowywania.To chyba byloby na tyle.Azeby rozladowac sytuacje zapodam wam przepis na tego torta ,co obiecalam.Awiec musicie kupic 2 warstwowe spody tortowe,dzem truskawkowy,torebke budyniu,500ml smietany kremowki i mase kolorowa z marcepanu albo migdalowa.Teraz mozecie juz podwinac rekawy i do roboty.Rozkladacie pierwsza warstwe biszkopta ,smarujecie nia dzemem.Na to przykladacie druga i ukladacie warstwe z wystudzonego budyniu.Lepiej zeby byl nieco gesciejszy.Na to kladziecie jeszcze jedna warstwe biszkoptu.Ubijacie smietane z cukrem pudrem i cukrem waniliowym.Warstwe ze smietany przykrywacie rozwalkowana masa migdalowa lub marcepanowa kolorowa.I wszystko laduje w lodowce na ok.godz.Na tej masie migdalowej smialo mozecie zrobic esy floresy z polewy czekoladowej.Smakowo swietnie pasuje.To jest wersja dlatych mam co czasu nie maja na pieczenie i ktorym sie nie chce bawic w dlugotrwale przyrzadzanie smakolykow,co mysle ze wiekszosc z nas.Tylko te kalorie!!!!

          Skomentuj


            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            a no właśnie, dietę mamy taką jaką mamy, choróbska gotowe. Slodycze, fast foody, chemia, konserwanty... wszystko na wyciągniecię ręki. W końcu
            organizm człowieka zaczyna się buntować.
            family,teraz to ja chowam glowe w piasek ze wstydu,moze niepotrzebnie poslalam ten przepis?

            Skomentuj


              Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość

              Od tygodnia stres na całego tylko kawa i fajki,fajki i jeszczeraz fajki !!!!!!!
              Oluś, pozwól że Cię uściskam wirtualnie:*:*:*

              ale przecież poradzisz sobie, to tak teraz źle wygląda, że tyle Ci się zwaliło na głowę, usiądź wypal setną szlugę walnij dobrą herbę, kawy juz nie i poukładaj sobie wszystko, musisz ochłonąć - my furiaci musimy sie trzymać razem

              kto? jak nie Ty

              a co z tymi żebrami Emilki, ile dajesz wit D3 ????

              Skomentuj


                annse przeczytałam przepis.........mniam ,mniam,normlanie juz go w myslach wciagam SAMA hahahaha

                sikornik dziekuję kochana!!!! za ściski hehehehe
                daje jej 3 krople teraz,kazała do tego kupic jakies vitaminy dla dzieci i podawac i za jakies 6 tyg zrobic dabanie jaki jest poziom vit d3
                Z tą witamina to zawsze mamy problem,bo ostatnio jej za duzo teraz za mało ,w ********u,nie wiadomo o co chodzi


                tak zaraz ide na 10000000000000 faje,że juz chyba pluca wypluje od tych fajek
                normlnie mam ochote dzisiaj wyjsc i *****nąc drzwiami w ********u!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                a tak wogóle to mam ochote sie nawalic i pojsc spac ale oczywiscie nie moge bo musze pospprzatac,zrobic obiad i wogole wogole!!!!!!!!!!!
                I jak tu się nie wkurzyc ze wszystko na mojej głowie!????
                Last edited by olcia79; 11-09-2009, 10:10.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                  annse przeczytałam przepis.........mniam ,mniam,normlanie juz go w myslach wciagam SAMA hahahaha

                  sikornik dziekuję kochana!!!! za ściski hehehehe
                  daje jej 3 krople teraz,kazała do tego kupic jakies vitaminy dla dzieci i podawac i za jakies 6 tyg zrobic dabanie jaki jest poziom vit d3
                  Z tą witamina to zawsze mamy problem,bo ostatnio jej za duzo teraz za mało ,w ********u,nie wiadomo o co chodzi


                  tak zaraz ide na 10000000000000 faje,że juz chyba pluca wypluje od tych fajek
                  normlnie mam ochote dzisiaj wyjsc i *****nąc drzwiami w ********u!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  a tak wogóle to mam ochote sie nawalic i pojsc spac ale oczywiscie nie moge bo musze pospprzatac,zrobic obiad i wogole wogole!!!!!!!!!!!
                  I jak tu się nie wkurzyc ze wszystko na mojej głowie!????
                  olcia ,ciszej ,ciszej .Tam gdzie brzydki wyraz to pi,pi ,pi...mnie tez nieraz nerwy puszczaja ,ale staram sie milczec.No bywa ,ze nieraz pojdze mi niecenzuralnie ale to tak raczej rzadko.Dobrze sie odkrzyczec czasami ,to bynajmniej zawalem nie grozi.

                  Skomentuj


                    annse hihihihihih ,żebyś wiedziała że nieraz pomaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Skomentuj


                      annse3 nieee no od czasu do czasu trzeba sobie umilić życie jakimś łakociem Przepis super !!! Ciacho wygląda (z opisu) imponująco.
                      Co do wczorajszej afery... wierz mi nie jedna już taka była, nawet i gorsza.
                      dziewczyna rzucała określeniami, krowa, świnia a nawet ********a do jednej forumki.
                      Amin nic z tym nie zrobił .... yyy chyba usunął ten wątek, ale dziewczyna nadal tutaj pisze.. codziennie. Więc o banach jakichkolwiek trzeba zapomnieć
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Zanim się całkiem zdołujesz pomyśl czy są w tym wszystkim jakieś plusy np. nie Możesz sprzedać mieszkania ale pocieszające jest to że Masz co sprzedać drugi plus jest taki że lepiej wiedzieć o czymś wcześniej niż póżniej wię lepiej że badania są zlecone teraz niż dopiero gdy trzeba by było pakować się już do szpitala bo nie byłoby innego wyjścia, a u małej szybko uzupełnisz witaminę to nie straszna tragedia na szczęście problem został zauważony zanim stało się coś gorszego.Natomiast to że Mieszkasz z Mężem osobno to jest straszne(wiem coś o tym) ale pamiętaj że przy dzieciach czas szybko leci i prędzej czy póżniej zamieszkacie razem. Awięc głowa do góry i nie pal tyle bo to ci w niczym nie pomoże.

                        Skomentuj


                          family i annse wtajemniczcie mnie w temat bo chyba cos mnie ominęło.......

                          Skomentuj


                            Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                            normlnie mam ochote dzisiaj wyjsc i *****nąc drzwiami w ********u!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                            a tak wogóle to mam ochote sie nawalic i pojsc spac ale oczywiscie nie moge bo musze pospprzatac,zrobic obiad i wogole wogole!!!!!!!!!!!
                            I jak tu się nie wkurzyc ze wszystko na mojej głowie!????
                            podsumuje Twoją wypowiedź: SKĄD JA TO ZNAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            pisałam pracę nt. wulgaryzmów na historii jezyka polskiego, to pożyteczne słowa, ale fakt jeszcze jest coś takiego jak kultura języka

                            Skomentuj


                              Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                              family i annse wtajemniczcie mnie w temat bo chyba cos mnie ominęło.......
                              a pojawiła się jakaś pyskata laska w watku "poród w wodzie" i Pawimi
                              sprowadziła do pionu
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                grabusia witamy nowa mauśke
                                Wiesz w sumie to ja juz przyzwyczajona do mieszkania na odleglosc ,bo teraz jest warszawa,wczesniej jego wyjazdy za granice po 6-12 mniesiecy bo on w wojsku pracuje,tylko ze jak sie zwala na czlowieka tyle jakis niepowodzeń to ma się serdecznie dosyć i nawet jak osoba jest silna i zawsze dawała rade to w takich momentach ma sie juz serdecznie dośc!!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X