Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pawimi kurcze a ja mialam nadzieje ze z wiekiem troche wiecej luzu bede miala jak maly bedzie bardziej kumaty i samodzielny.

    Skomentuj

    •    
         

      juz? wszystkie poszly? no to ja tez bede sie zwijac, moze teraz pojade na zakupy a pozniej po Olivera do szkoly

      Skomentuj


        Dobranoc mamusie
        Hanta no to witam w klubie bo ja tez jestem od 2 lat WIESNIARA

        Skomentuj


          Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
          Pawimi kurcze a ja mialam nadzieje ze z wiekiem troche wiecej luzu bede miala jak maly bedzie bardziej kumaty i samodzielny.
          moja droga najgorszy to jest niestety ten....najstarszy, wiec tu Cie nie pociesze

          Skomentuj


            Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
            Dobranoc mamusie
            Hanta no to witam w klubie bo ja tez jestem od 2 lat WIESNIARA
            ha ha a ja jestem wiesniara od 2001 roku

            Skomentuj


              dotka ale ja wiesniara z wyboru
              dopiero tu slysze swoje mysli
              Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

              Skomentuj


                przez ta przeprowadzke tylko dziec mi sie zepsul bo nie chce z rak schodzic
                Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  hanta ja mieszkam 20km od Lyonu i wystarczy mi jedno popoludnie w jakims centrum handlowym zeby cieszyc sie ze nie mieszkam w miescie.Wczesniej zylam 5 lat w Hamburgu i zawsze obiecywalam sobie ze jak bede miec dziecko to bedzie dorastac bez psich kup na chodnikach i calego tego tutejszego arabstwa na codzien...

                  Skomentuj


                    Ja przez całe życie mieszkałam na wsi i jak po ślubie przeprowadziłam się do miasta to się odnaleźć nie mogłam i nie raz za wsią tęsknię

                    Skomentuj


                      Pawimi no to faktycznie mnie nie pocieszylas
                      Hanta a jaki duzy jest ten twoj dziec?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no to ciesze sie dotka ze mnie rozumiesz
                        arabowa tez chcialam sie pozbyc ,bo mam jakas alergie na nich
                        Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                        Skomentuj


                          no tak a tu cisza
                          Oskar Michał
                          1 kwiecień 2009
                          3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                          Skomentuj


                            moj synek 27 skonczy 14 m-cy
                            Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                            Skomentuj


                              mamakarolka ja mam czasem "kryzysowe"dni kiedy wyzywam ze mam dosc siedzenia na zadupiu ,wtedy jade do miasta i po jakichs 3 godzinach w halasie i smrodzie zaczynam miec dosc.Wieczorem jak wracam do domu ciesze sie ze miasto zostawiam za soba

                              Skomentuj


                                a ja cale zycie mieszkalam w miescie, ciagnelo mnie do jeszcze wiekszego miasta, bylam calkiem takim wielkim mieszczuchem, az w pewnym momencie cos kliknelo i postanowilam ze owszem, pracowac bede w miescie ale wynosze sie na wioche zeby tylko sobie moc dojezdzac do tego miasta, no i tak mnie wzielo ze teraz sobie nie wyobrazam powrotu do miasta a jak tam jade to sie mecze jak cholera.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X