Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
    To już głupota dziecko z przodu, ale ja nie jestem lepsza, Paulina za chiny ludowe nie da się zapiąć w foteliku
    u nas na szczęście Asia zawsze w foteliku siedzi, może wyć całą drogę, ale ma tam siedzieć i koniec.

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
      To już głupota dziecko z przodu, ale ja nie jestem lepsza, Paulina za chiny ludowe nie da się zapiąć w foteliku
      na przednim siedzeniu i to często widze a zwłaszcza jednego co busem jeżdzi a synek ok 5 lat aż skacze tam po siedzeniach

      Anik sorys ale wez się za to ,sadzaj na foteliku niech sie mała przyzwyczaja moze do domku zabieraj i niech sobie siada dla zabawy to moze bedzie chętna bardziej?myslę że zycie dziecka jest warte takiej konsekwencji,ja wiem że czasami dla swiętego spokoju sie ustepuje ale to wyjatkowa sprawa


      Skomentuj


        u mojego m. szczytem chamstwa jest taka sytuacja: ograniczenie do 60, przed nami jedzie auto z predkoscia 90, m. go wyprzedza i jeszcze trabi, ze tamten za wolno jechal
        no mowie Wam masakra, czasem boję się z nim wsiąść do samochodu! może teraz i trochę bardziej uważa, ale takie akcje są i tak często spotykane.

        Skomentuj


          magda pozostaje miec nadzieje ze z tego wyrosnie
          mojego tez czasem ponosilo ale odkad mamy dzieci cos chyba zrozumial
          Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

          Skomentuj


            Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
            na przednim siedzeniu i to często widze a zwłaszcza jednego co busem jeżdzi a synek ok 5 lat aż skacze tam po siedzeniach

            Anik sorys ale wez się za to ,sadzaj na foteliku niech sie mała przyzwyczaja moze do domku zabieraj i niech sobie siada dla zabawy to moze bedzie chętna bardziej?myslę że zycie dziecka jest warte takiej konsekwencji,ja wiem że czasami dla swiętego spokoju sie ustepuje ale to wyjatkowa sprawa
            Jak jedziemy z Paulą moim samochodem to grzecznie siedzi w foteliku, ale jak jedziemy z mężem to tragedia. dzisiaj jak ją posadziłam w foteliku to tak mi płakała że aż się dzieciak dusiła. Wiem, że to nie odpowiedzialne z mojej strony ten brak fotelika dlatego bardzo ograniczamy nasze wspólne wyjazdy
            PAULINA 07.07.2008




            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

            Skomentuj


              ale macie dwa auta?i w twoim grzeczna a w męża nie?próbuje sił hehhe
              no ale próbuj probuj a nuż siadzie grzecznie dobrze ze mój siedzi tylko jak za długo to trzeba go zabawiac i czort wie co jeszcze ale siedzi


              Skomentuj


                a wiesz Anik mam rodzine na Mazurach w Górowie Iławeckim i Olsztynie


                Skomentuj

                •    
                     

                  Do Olsztyna mam nie całe 80 kilometrów, a wiesz gdzie Iława jest? No mamy dwa samochody i jak jedzie ze mną to siedzi zapięta w foteliku z przodu (bo nie mam poduszki powietrznej i dzieci mogą z przodu), z mężem to też teoretycznie może bez fotelika (mąż jest taksówkarzem), ale nie daj Boże jakiś wypadek. Moja wina, bo kiedyś z mężem jeździła w foteliku i raz coś tam marudziła i wzięłam ją na ręce i od tego czasu koniec z fotelikiem u m.
                  PAULINA 07.07.2008




                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                  Skomentuj


                    Anik Iławy nie kojarze ale byłam tam ost 10 lat temu
                    tak jest jak raz sie pozwoli to potem ciężkodzieci sprytne sa


                    Skomentuj


                      Pawimi ale w wieku młodszego czy średniego? Asia ogólnie powinna jeszcze jeździć w tym pierwszym foteliku, bo ona nawet 9-ciu kg nie waży, ale już jest za długa i z obu stron zaczęła nagle wystawać. teraz mamy zatem drugi fotelik, jeździ co prawda przodem do kierunku jazdy, ale jest pasami z fotelika zapięta - pasy pięciopunktowe.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dZIEWCZYNKI JA JUŻ UCIEKAM DO MOJEGO GROSZKA SIĘ PRZYTULIĆ, BO M. W PRACY DOBRANOC PA
                        PAULINA 07.07.2008




                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                        Skomentuj


                          MAM JESZCZE PYTANKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          Dziewczyny chciałabym małej odbić stopy i dłonie w takim czymś żeby na pamiątkę miała, ale nie mam pojęcia jak się nazywa ta masa. proszę o odpowiedz
                          PAULINA 07.07.2008




                          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                          Skomentuj


                            ide lulac juz bo oczy mi się same zamykają
                            dobranoc


                            Skomentuj


                              syn kuzynki m. ma 8 lat i też jeszcze jeździ w tym drugim foteliku. także i w Polsce zdarzają się takie przypadki
                              lecę już spać. dobranoc!

                              Skomentuj


                                nasz zawsze w foteliku nigdy sie nie burzył ponieważ lubi jeździć, wiec problemu nie ma. on wogóle bezproblemowe dziecko jest.
                                Oskar Michał
                                1 kwiecień 2009
                                3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X