Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a to z tym workiem może być w sumie ok. bo to chyba tylko same przyprawy są. ja kupiłam sobie taki specjalny rękaw do pieczenia i tam tez można włożyć przyprawione mięso i upiec bez tłuszczu - tak jak w tym pomyśle Winiary.

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
      Sikornik wcześniej pytałam dziewczyny o spacerówkę flash coneco i dowiedziałam się że ty taką samą masz, weeeeeeeź mi doradź czy warto ją kupować i czy twój mały już w niej jeździ?
      Aniu, napisałam Ci PRYWATNĄ, mam nadzieję że już ją czytasz

      Skomentuj


        ja ci odeslalam
        a i napisz jak z ta gra czy ci sie uruchomila?
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Jestem. Byłam w aptece i miła pani zapodała mi jakiś płyn zobojętniający i jak na razie przeszło jak ręką odjął Teraz można zjeść coś porządnego
          PAULINA 07.07.2008




          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

          Skomentuj


            Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
            rada od mojego męża na początek:
            "Przy starcie systemu niech naciśnie klawisz F8, jeszcze przed startem windowsa... i wybierze opcję Uruchom komputer normalnie..." powinno wystarczyć.
            coyoteeeeeek!ratunku!!!!!to juz przerabialam chyba z 50 razy , po F8 tez sie uruchamia ale tylko do okna startowego windows i z powrotem tryb awaryjny!I tak w kolko!RATUNKU!!!

            Skomentuj


              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
              Robiąc teraz obiad tak mi przyszło do głowy pytanie czy korzystacie z sosów w torebkach, pomysłów na obiad itp.?
              Szczerze mówiąc, to już nie pamietam kiedy zrobiłam sos z torebki (przyznam się, że kiedyś dosyć często z tego korzystałam) i jakby nie patrząc sos zrobiony w domu wychodzi tańszy i też długo się go nie robi i nie ma przy tym żadnej filozofii.
              Jakoś wkurzają mnie te wszystki reklamy - uśmiechnięte matki nigdy niczym nie umęczone serwują dzieciom cudowny obiad z torebki
              MADZIU,!jak moja rodzina by sie chciala najesc sosem z torebki umarlaby z glodu!co najmniej 4 torebki na 1 obiad.Zostaje mi opcja wlasnorecznie robionych sosow.Nic innego mi nie pozostaje!Przyprawy owszem ostatnio eksperymentuje z bazylia i curry,i inne dziwadla tez wchodza w greciekawe kiedy moj malzon sie polapie co wsadzam do garnkaon gotuje najlepiej!!!

              Skomentuj


                Hej
                Doczytam pod wieczór co naskrobałyście.
                Wiecie ja nieumiem zrobić domowego sosuMama od poczatku uczyla mnie z torebki winiary...jak sie robi domowy?
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                  Hej
                  Doczytam pod wieczór co naskrobałyście.
                  Wiecie ja nieumiem zrobić domowego sosuMama od poczatku uczyla mnie z torebki winiary...jak sie robi domowy?
                  powiem wam najprosciej jak mozna /jesli chcesz ciemny musisz mieso podsmazyc tak mocno jak sie da ,tylko nie na czarno jak Nigeria!!!!zaklepujesz maka z woda rozmemlane tak zeby grud nie bylo,,,bo inaczej kluski beda gotowe do miesa juz w sosie.do wolowiny np,zrazow wystarczy pobagrowac wode z ziemniaczana .upsss!w obydwu przypadkach jesli wlewacie wode z maka zdejmijcie garnek z ognia!inaczej bedzie brejowaty.co do smaku to mozna wybrac wegete,podsmazana cebulke,ziola i innej masci dodatki.to nie jest trudne,jak sie chce to wszystko mozna ,tylko kazdy sos jak bigos wychodzi zawsze inny...

                  Skomentuj


                    Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
                    powiem wam najprosciej jak mozna /jesli chcesz ciemny musisz mieso podsmazyc tak mocno jak sie da ,tylko nie na czarno jak Nigeria!!!!zaklepujesz maka z woda rozmemlane tak zeby grud nie bylo,,,bo inaczej kluski beda gotowe do miesa juz w sosie.do wolowiny np,zrazow wystarczy pobagrowac wode z ziemniaczana .upsss!w obydwu przypadkach jesli wlewacie wode z maka zdejmijcie garnek z ognia!inaczej bedzie brejowaty.co do smaku to mozna wybrac wegete,podsmazana cebulke,ziola i innej masci dodatki.to nie jest trudne,jak sie chce to wszystko mozna ,tylko kazdy sos jak bigos wychodzi zawsze inny...
                    A wiesz co ja jak dodaję zaklepkę to nigdy nie zdejmuję garnka z ognia i zawsze fajny wychodzi sosik
                    PAULINA 07.07.2008




                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                    Skomentuj


                      Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                      A wiesz co ja jak dodaję zaklepkę to nigdy nie zdejmuję garnka z ognia i zawsze fajny wychodzi sosik
                      No widzisz sama ze mistrzem w kuchni to ja nie jestem!!!Ale sobie radze,za to moj sernik mniam mniam.i tort ksiezniczki ,palce lizac!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Każdy sposób dobry, byle smaczne było. A ja niestety nie umiem ani tortu ani sernika
                        PAULINA 07.07.2008




                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                        Skomentuj


                          Anse a co to za tort księżniczki?

                          Skomentuj


                            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                            Anse a co to za tort księżniczki?
                            wiedzialam ze to pytanie padnie,postaram sie wam cos tu nastukac ale nie dzisiaj dziewczyny blagam!!!!musze sie uczyc!!!

                            Skomentuj


                              ale się teraz wystraszyłam! jak juz pisałam, moje dziecko ma niesamowite pokłady energii. Teraz położyłam ją do łóżka i poszłam do kuchni, słyszałam tylko, że szaleje i nagle przeraźliwy krzyk. okazało się, że gdzieś sobie rozcięła wargę na szczęście płacz szybko minął, obyło się też bez krwawych scen, ale co ja mam z nią zrobić?! założyć pozostałe dwa ochraniacze do łóżeczka i lecieć po czwarty, żeby całe było zabezpieczone? no masakra jakaś! teraz na szczęście nic się nie stało, ale co będzie jak następnym razem sobie głowę rozbije?

                              Skomentuj


                                ps.i wykopac stare notatki,jak do poniedzialku tego nie zrobie to bedzie nieciekawie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X