Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    zostawić was na trochę to człowiek nie nadąży czytać
    Oskar Michał
    1 kwiecień 2009
    3710 ; 59 cm ; 10 pkt


    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
      mój m. w ogóle nie chodzi na spacery. jako środek transportu uznaje TYLKO samochód, nawet do sklepu na rogu jedzie autem
      także dlatego mówię to to cud. no może jeszcze parę razy byliśmy gdzieś razem, ale można to na palcach obu rąk policzć
      to i tak sie ciesz jak czytam o twoim m to jakbym widziała mojego m a co do wspólnych spacerów to nawet na jednej rece jestem w stanie policzyć
      Oskar Michał
      1 kwiecień 2009
      3710 ; 59 cm ; 10 pkt


      Skomentuj


        Napisane przez magda8528;
        Ankasos[/B
        jesteś tu jeszcze? widziałam Twoje krzesełko do karmienia, to jest to z płozami? ja idę w środę kupić to Coneco z płozami i zbieram opinie
        Magda u nas to krzesełko spisuje się rewelacyjnie

        Skomentuj


          hej dziewczyny!
          no i moje dziecko już dzisiaj nie chodzi
          Pawimi krzesełko takie: http://www.allegro.pl/item741369447_...2009_w_wa.html
          wczoraj mój m. sam podjął kroki w poszukiwaniu opiekunki (tzn i tak on miał popytać, ale sądziłam, że to się skończy na niczym). pewnie na cały październik i tak nikogo już nie znajdziemy, ale może od listopada Asia będzie w domku siedzieć.

          Skomentuj


            CZEŚĆ DZIEWCZYNKI


            WITAM po weekendzie,przeczytałam tylko pobieżnie co naskrobałyście,widziłam że temat jedzenia był
            U nas też jogobella króluje
            A wiecie co ostatnio się dowiedziałam ,że wbrew pozorom drób wcale nie jest zdrowy,podobno dodają do niego kupe chemii,no ale cóż,w tych czasach widzę że wszytsko musi byc sztucznie doskonalone i dokarmiane

            dobra nie będe się wymądrzać ide troche mieszkanie ogarnąć,i kawki się napić!!!!


            madzia Ty chcesz kupic krzesełko a ja chce sprzedać,bo moja emilka już nie chce w nim siedzieć
            Last edited by olcia79; 21-09-2009, 09:29.

            Skomentuj


              Olcia mam nadzieję, że Asia będzie siedziała w tym krzesełku. ja już nie daję rady czasami jej karmić, bo ciągle gdzieś ucieka.
              też słyszałam, że drób jest faszerowany, niewiadomo co kupować do jedzenia zazwyczaj biorę cielęcinę albo mięso ze słoiczka (chociaż też tak do końca nie jestem pewna, że to mięso jest takie eko). a od dwóch tygodni w ogóle mam lenia i Asia tylko obiadki ze słoiczków je.

              Skomentuj


                Witam
                my juz po sniadaniu i kawce,mąż w pracy,sylwia w szkole ,ja pozmywałam ,nawet makijaż mam hehe teraz tylko poodkurzam i na miasto bo mam imprezke dzis roczkową i musze jeszcze cos dokupić

                Damianek z reguły siedział grzecznie przy posiłkach a teraz sam przy stoliczku siedzi swoim i je samodzielnie już,tak że ten problem z głwy,teraz walczymy z pieluchami

                mały słucha oczywiście bebe lily.....

                do potem papa miłego dnia


                Skomentuj

                •    
                     

                  Silek udanej imprezy życzę
                  ja na razie w dresie chodzę i staram się zacząć sprzątać, bo w sobotę też mnie impreza czeka. chciałam iść okna umyć, ale teraz są korki na skrzyżowaniu i za dużo aut tu stoi, żeby tak sobie wyjść na balkon i zacząć myć. dlatego siedzę tu i siedzę i nie mogę się zebrać do roboty...

                  Skomentuj


                    Dzień dobry!
                    A mnie niestety obecnie żadne imprezy nie czekają, a szkoda . Dopiero w grudniu jak dobrze pójdzie to ślub i wesele znajomych .

                    Ale się dziś wyspałam! Tylko jedna pobudka o 3:00 w nocy na karmienie.

                    Chciałabym pojechać z małym do mojej babci, ale nie wiem czy już można, jak myślicie? To 20 minut jazdy autobusem.

                    Skomentuj


                      Carin ja jechałam z Asią 20 minut autobusem i 30 tramwajem jak Asia też skończyła 2-3 tygodnie. z reguły tak raz na tydzień jeździłam z nią. nie wiem czy to było odpowiedzialne z mojej strony, ale ze środków transportu jeszcze nigdy nie wyniosła żadnego wirusa (tfu tfu).
                      ale decyzja czy jechać czy nie należy do Ciebie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam

                        Carin według mnie bez problemu możesz jechać, ja mateusza urodziłam 21 sierpnia a 1 września juz musiałam z nim autobusami zapylać chłopaków do szkoły dowozić




                        W DOMU PEŁNYM DZIECI
                        NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                        Skomentuj


                          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                          Carin ja jechałam z Asią 20 minut autobusem i 30 tramwajem jak Asia też skończyła 2-3 tygodnie. z reguły tak raz na tydzień jeździłam z nią. nie wiem czy to było odpowiedzialne z mojej strony, ale ze środków transportu jeszcze nigdy nie wyniosła żadnego wirusa (tfu tfu).
                          ale decyzja czy jechać czy nie należy do Ciebie
                          No właśnie teraz ten okres taki niepewny, dużo chorób, a jeszcze tymi autobusami jeździ dużo uczniaków, także sama nie wiem. Ostatecznie to 50 minut piechotą, więc może się przejdziemy.

                          Skomentuj


                            Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                            No właśnie teraz ten okres taki niepewny, dużo chorób, a jeszcze tymi autobusami jeździ dużo uczniaków, także sama nie wiem. Ostatecznie to 50 minut piechotą, więc może się przejdziemy.
                            no do babci najlepiej spacerkiem a do domu już autobusem można wrócić, popołudniu już nie ma takich tłoków (nie wiem jak u Ciebie)




                            W DOMU PEŁNYM DZIECI
                            NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                            Skomentuj


                              Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
                              no do babci najlepiej spacerkiem a do domu już autobusem można wrócić, popołudniu już nie ma takich tłoków (nie wiem jak u Ciebie)
                              U mnie to straszne tłoki! To jest takie duże osiedle i tam mieszka baaaaaaaaaardzo dużo uczniów którzy wracają ze szkół. Także mogłoby być ciasno.

                              Skomentuj


                                Ja to zawsze się boję jak jade autobusem że mi jakiś pijak na wózek wpadnie albo autobus gwałtownie zahamuje u mnie to są znów dwie szkoły średnie i podstawówka że do 16 jest non stop tłok w autobusach ale później jest już w miarę luźno. Najbardziej wkurza mnie że te młodziary stoją na miejscu dla wózka a jak ich przepraszasz żeby się przesunęli to potrafią zabić wzrokiem
                                Last edited by Beti313; 21-09-2009, 10:44.




                                W DOMU PEŁNYM DZIECI
                                NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X