Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
    beti ty mu jakies drożdze dajesz hihihihih bo faktycznie co zdjecie to on coraz wiekszy
    He he nie wiem czym go tam karmią, tym świństwem antyalergicznym




    W DOMU PEŁNYM DZIECI
    NAWET DIABEŁ TRACI MOC

    Skomentuj

    •    
         

      MAGDA mój M kiedy zapisalam się na kurs powiedział że ja nigdy w życiu nie będę się nadawac do jazdy no i co mylił się i to bardzo.Na początku jak jechał ze mną to bezprzerwy mnie poprawiał i opieprzał a teraz cicho siedzi widac nie wierzył w moje możliwości he he


      Skomentuj


        kiedyś się zapiszę na prawko
        Betti synek śliczny i jaki już duży!

        Skomentuj


          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
          ja niestety nie mam prawka i nie mam odwagi się zapisać dobre, studiuję mechanikę, a boję się samochodu... tak naprawdę, to przez m. nie mogę nigdy się zapisać na prawko, a jak już kiedyś się zapiszę i zdam, to nigdy z nim nie będę jechać (tzn jak będę sama prowadzić). myślę, żeby się zapisać na prawko na automat, bo i tak zamierzam kupić auto w automacie. może to i głupie, bo nie będę wtedy mogła normalnego auta prowadzić, ale przez właśnie przez m. nachodzą mnie takie myśli.
          w ogóle mam jakiś pechowy dzień dzisiaj. zabrałam się w końcu za mycie okien i mi miska spadła, rozwalił się i cała podłoga w wodzie, oczywiście Asia musiała w to wejśći też cała mokra była. potem bawiła się butelką, potem ją porzuciła, a ja na nią weszłam i prawie się zabiłam
          także próbuję zrobić porządek, a mam coraz większy bałagan....
          Ja też chciałam iść na prawko bo co mi po aucie jak mąż w pracy a samochód pod domem stoi a ja wszędzie tą kareta i tak się muszę pieprzyć. Ale mój m. stwierdził ze nie da mnie jakiemus wariatowi na drodze zabić, a ja sądzę ze jak ma się stać nieszczęście to i na chodnik jakis debil wjedzie i ludzi pozabija.
          A co do sprzątania to u mnie jest tak że jeden pokój posprzątam a jak sprzątam drugi to w tym pierwszym juz jest sajgon




          W DOMU PEŁNYM DZIECI
          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

          Skomentuj


            A powiedzcie mi kiedy mu te fifki z powiek zejda?
            Attached Files

            Skomentuj


              Aniu mam nadzieję, że Twoja Milenka złapała wirusa. My już prawie z niego wyszliśmy. Jeszcze słyszę, że mu coś nosie zalega, ale ogólnie ok.

              Madzia a dlaczego Twój mężuś zraził Cię do samochodu ??
              Idź, idź zrobić prawo jazdy, zawsze będziesz niezależna jakby coś się
              stało niespodziewanego, samochodem wszędzie i szybko dojedziesz.
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Ja to bym chciała mieć prawko... No i oczywiście auto! Bym się nie musiała po tych autobusach tłuc.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Carin a co Ci przeszkadzają te fifki ? Przecież są urocze A jaką on ma
                  fajną dziurkę w brodzie Kliknęłam na link "mama czy tata"' i widzę, że po mamusi ta dziurka
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Tree kiedyś zgodził się dać mi lekcję jazdy, a że miał trochę zepsute to swoje auto, to przy ruszaniu (wiadomo za pierwszym razem każdemu cięzko jest ruszyć) odlączył się jakiś przewód i auto mu zepsułam a on ma hopla na punkcie samochodu i się wkurzył. ale jeździłam już parę razy automatem i to już mi dużo lepiej wychodzi, przynajmniej się nie samochód nie popsuł
                    o własnie Carin jeszcze Tobie miałam odpisać. Asia miała na jednej powiece takie coś i lekarka powiedziała, że to naczyniaczek i że niby nie zejdzie, ale po dwóch czy trzech miesiącach śladu po tym nie było.

                    Skomentuj


                      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                      Carin a co Ci przeszkadzają te fifki ? Przecież są urocze A jaką on ma
                      fajną dziurkę w brodzie Kliknęłam na link "mama czy tata"' i widzę, że po mamusi ta dziurka
                      Nie przeszkadzają tylko mi go szkoda takiego posiniaczonego po tym porodzie . Ja mam tylko tak malutko, malutko, moje wujasy to maja mega dziurki.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Carinśliczniutki ten twój synuś,
                        a co do plamek to pewnie niedługo zejdą




                        W DOMU PEŁNYM DZIECI
                        NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                        Skomentuj


                          w ogole tak się zastanawiam czy mój synek nie jest małym ELFEM, spojrzcie .
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                            Ja to bym chciała mieć prawko... No i oczywiście auto! Bym się nie musiała po tych autobusach tłuc.
                            Carin masz 20 lat i już rodzinę - zobacz jak to wiele. Na dorobienie się przyjdzie czas. Ja to zawsze sobie tak tłumaczę. Mój mąż jak ma kiepski dzień i marudzi, że tego nie ma tamtego nie ma... a ja mu powtarzam, że dopiero co szkołę skończyliśmy a zobacz jak już dużo mamy : mamy co jeść, mamy gdzie mieszkać, samochód .... na wszystko przyjdzie czas
                            Jasne super by było mieć JUŻ pięknu dom, super furę, jeździć co chwilę na wycieczki.... no ale cóż
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              ja od 5 lat mam prawko dopiero..... i pamietam że nie mogłam się zdobyc zeby pójśc się zapisać hehehehe
                              Swoja druga jazde pamiętam jak dziś,wjechałam na wysepke,rozpuczałam się jak nie wiem co .... i wysiadłam z auta i powiedziałam że ja nigdy wiecej nie wsiade do tego cholerstwa...... ale dałam rade ,teraz jeżdze bez problemu i nie wyobrażam sobie życia bez auta

                              Byłam w niemczech,pól drogi jechałam ja drugie pół robert,tak samo jest jak jedziemy nad morze,czy chociaż ostatnio sama jechałam do warszawy,a bałam sie jak diabli,dałam rade,mój mąż stwietrdził że jak ja wyjechałam po 5 rano to pewnie na obiad przyjade a tu prosze niespodzianka bo byłam o 9,30 w jankach hehehehehe bo tam sie umówiliśmy

                              Takze laski,gorąco namawiam na prawko,nie bójcie się!!!!!!

                              Skomentuj


                                Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
                                Carinśliczniutki ten twój synuś,
                                a co do plamek to pewnie niedługo zejdą
                                Najwazniejsze, ze te plamki go nie bola.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X