Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No Ja Też Się Wtracę Mojego Syna Nie Ubierałam W Body Bo Ich Po Prostu Nie Znałam Może Były W Większych Miastach Ale U Nas Mieli Je Tylko Ci Którzy Mieli Rodzinę W Usa A Tak Stara Nie Jestem
    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

    Skomentuj

    •    
         

      Muszę Uciekać Bo Mi Syn Wstał Zbyt Rano I Już Mu Się Spać Chce
      KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

      Skomentuj


        No właśnie kobitki, ja myślę i mam takie samo doświadczenie jak Wy.
        Że te bodziaki wcale nie były tak dostępne. A ta normalnie tam szalała.

        Ja nie wiem, bo są młode mamy (jakbym rzeczywiście była wiekowa ),
        które na prawdę mają poukładane w głowie. A tu raczej nie bardzo.
        Echhh, może spoważnieje.


        Skomentuj


          może i ona miała te body możliwe, że chciała się pochwalić z JAKIEJ to ona jest rodziny. mama lekarz, babcia czy ciocia (już nie pamiętam, a nie chce mi się patrzeć) położna, a ona body miała no cóż różni są ludzie...

          Skomentuj


            No chyba właśnie chciała się pochwalić. W jakimś innym wątku czytałam,
            że ona będzie rodzić na Kamińśkiego we Wrocku, bo tam właśnie jej ciocia
            jest położną. A mama lekarzem gdzieś tam.
            Ja też jestem z Wrocka, ale ten szpital ma fatalną opinię. Jak zaczęły mi
            się plamienia to mój lekarz mnie tam wysłał bo było najbliżej mojego miejsca
            zamieszkania. I kobitka któej odeszły wody musiała sama wspinać się po schodach
            na porodówkę z rejstracji. Mojemu mężowi to ciśnienie się tak
            podniosło, że szok. Ja znowu czekałam chyba wieczność na USG i baba mi
            je robi i rzuca tekstem: No chyba, nie słychac bicia serca. To mi już wszystko
            wirowało przed oczami. A zaraz wszedl jakiś inny lekarz, zasiadł do tego
            USG i jednak serduszko biło. A ja juz tam prawie zeszłam. Zero jakiegoś
            takiego ludzikiego odruchu.


            Skomentuj


              CZEŚĆ MOJE KOCHANE

              Na poczatek po kawce cooooooooooooooo..........................



              pawimitez przeczytałam twój wątek o tych porodach.............hehehehe niezle sie usmiałam z tej małolaty
              reszta baboli witam serdecznie z rana!!!!!!!!

              Jak Kamil był mały to ja miałam pełno body dla niego,ale fakt to wszytsko było ze stanów bo u nas cięzko było dostać,koleżanka też z berlina mi przywoziła bo tam mieszkała
              Last edited by olcia79; 10-09-2009, 09:05.

              Skomentuj


                A tak wracając do tej laski, to co to za argument, że jej mama jest lekarzem.
                Bo przecież ona nie jest tylko jej mama. To tak samo jak ja bym się
                wymądrzała na temat budowy i wykończenia mieszkań i domów, bo mój
                tata jest budowlańcem. A ja zielonego pojęcia o tym nie mam


                Skomentuj

                •    
                     

                  hej dziewczyny, witam
                  doczytałam Was i teraz ide czytać o tych porodach (bo ze mnie taki ciekawsi człowiek he he)




                  W DOMU PEŁNYM DZIECI
                  NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                  Skomentuj


                    może to jej mama albo ciotka powiedziała, że to nie jest poród naturalny? tylko ja bym wtedy nie chciała trafić na takiego lekarza.

                    Skomentuj


                      Witajcie.Ale się uśmialam z tej laski z tego co wiem to ona ma 18 lat
                      a wypowiada się jakby przeżyla co najmniej trzy porody.
                      PAWIMI podziwiam Cię że zachowalaś zimną krew.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Noooooooo laska jest niezła
                        patrzyłam na jej fotke,kurcze to ona gówniara jak nic


                        A mi zablokowali niektore funkcje na nk,za moj wczorajszy protest przeciwko ŚLEDZIKOWIhehehehehehe

                        Skomentuj


                          Bo to głupia funkcja ten śledzik. Wkurza mnie


                          Skomentuj


                            strasznie głupia,uszczęśliwiaja na siłę człowieka!
                            ja miałam wczoraj opis na gg jak usunąć tego śledzia,no to teraz nie moge zadnego opisu dodawac,nie moge dodawac zdjęć,i jak jestem zalogowana to mnie nikt nie widzi hehehehehe
                            debile

                            Skomentuj


                              hahaha! dobre Olcia! zbuntowałaś się przeciwko śledziowi, to teraz masz karę
                              moje dziecko w końcu raczyło pójść spać, a ja mogę trochę ogarnąć mieszkanie.

                              Skomentuj


                                NUSIAKOWA pytanko do Ciebie.Z tego co wiem Twoja Julka nie nosi już pieluchy,to jak będziesz ją ubierać jak zrobi się zimno? Bo chyba nie w body?
                                Mam dylemat,zostało mi kilka sztuk body z dlugim rękawem i niewiem czy je już odlozyć czy zakładac małej,ale jak je zapiąc kiedy ona niema pampersa? Na majteczki?


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X