Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Kasia masz prawo do chwil "słabości" i tego, że raz na ruski rok coś jest nie tak Masz dwójkę dzieci, ja przy jednym czasami szaleję, a Ty?!
    Świetnie sobie dajesz rade !!!!! I nie musisz przepraszać
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
      Colorka to jest ten program gdzie ojsciec jest Koreańczykiem ?? A słyszałaś, że oni się rozwodzą ? albo może już to zrobili.
      Także wiesz .... moze jednak sobie nie poradzili przy takiej gromadce ??
      Gadasz ja dziś oglądałam odcinek gdzie był seans filmowy i ta ich siostra mowila ze 6-raczki skoncza niedlugo 4 lata...kurcze powtorki puszczaja??
      A swoja droga to CI powiem ze ta zona dzwiwna troche
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Nieraz jestem tak wściekła na siebie, że są chwile że mam dość. Ale przecież każda matka ma do tego prawo. Tylko panuje jakiś chory stereotyp, że mamy muszą być wiecznie uśmiechnięte i zachwycone swoimi dziećmi- i najlepiej jak nigdy słowa złego na macierzyństwo nie powiedzą.

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Czytałam gdzieś, że ten facet to chyba nawet kogoś na boku ma.
          Nie wiem czy w sądzie, czy gdzieś w jakimś programie to jadem tak pluli do siebie że szok. A w tym swoim serialu to szczęśliwą rodzinkę udawali.
          Wiesz ja to nie wiem tak do końca, wiem, że dzwony biją tylko nie wiem w którym kościele Na necie bym musiała poczytać
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez kasiakozmin Pokaż wiadomość
            Nieraz jestem tak wściekła na siebie, że są chwile że mam dość. Ale przecież każda matka ma do tego prawo. Tylko panuje jakiś chory stereotyp, że mamy muszą być wiecznie uśmiechnięte i zachwycone swoimi dziećmi- i najlepiej jak nigdy słowa złego na macierzyństwo nie powiedzą.
            A no właśnie!!!
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Czy ten ptogram na Travel, to o rodzinie, co miałam bliźniaki, a później sześcioraczki? nie mam travel, ale widziałam raz na polsacie odcinek o nich. byłam przerażona. Po 1 odcinku doszłam do wniosku, że u nas, to luzik. Ale wiecie co, bardzo często sobie o nich myślę. Często sie zastanawiam, co ta kobieta w tej chwili robi. Sama nie wiem, czumu Zawsze jak mam kryzys, to przypominam sobie ten odcinek i stwierdzam, że nie jest tak źle...

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                ..ale się zasiedziałam nad pracą. Nie ma to jak twórcza działalność w idealnej ciszy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  witam ja dzis jako pierwsza dopiero wstałam maz zaprowadził Tyma do przedszkola ,teraz do roboty trzeba chate ogarnac i obiad zrobic Tymek jak wychodził do przedszkola to prosił zeby mu pierogi z serem zrobic wiec mama do roboty ha ha ha ha

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Hej.I ja się melduję jak zwykle z rana he he.
                    KASIAKOZMIN słyszałam kiedyś taką radę dla mamy bliźniaków aby sobie wywiesiła na lodówce zdjęcie czworaczków i za każdym razem jak czuje że nie da rady spojżała na to zdjęcie i pomyślała że ktoś daje radę z czworaczkami to Ty na pewno dasz radę z bliźniakami.Chociaz ja sobie tego nie wyobrazam bo ja ledwie dałam radę z jednym.
                    W mojej rodzinnej miejscowości mieszka jedna pani co urodziła uwaga...19 dzieci w tym trójkę w jednym roku i 3 razy pod rząd bliźniaki w odstępach 2 lat to dopiero hardcore bylo.


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      MARTI nie podglądaj tylko udzielaj się.Widziałam zdjęcia Tekili na NK strasznie szybko Wam rośnie no i boska jest.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                        Hej.I ja się melduję jak zwykle z rana he he.
                        KASIAKOZMIN słyszałam kiedyś taką radę dla mamy bliźniaków aby sobie wywiesiła na lodówce zdjęcie czworaczków i za każdym razem jak czuje że nie da rady spojżała na to zdjęcie i pomyślała że ktoś daje radę z czworaczkami to Ty na pewno dasz radę z bliźniakami.Chociaz ja sobie tego nie wyobrazam bo ja ledwie dałam radę z jednym.
                        W mojej rodzinnej miejscowości mieszka jedna pani co urodziła uwaga...19 dzieci w tym trójkę w jednym roku i 3 razy pod rząd bliźniaki w odstępach 2 lat to dopiero hardcore bylo.
                        19 dzieci !!!!!!!!!!!!!! mnie sie wydaje ze 4 -5 to w dzisiejszych czasach duzo ,choc powiem wam ze mój maz pochodzi z rodziny wielodzietnej u niego było 5 rodzenstwa i teraz jest fajnie jak tam jedziemy ha ha ha

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                          19 dzieci !!!!!!!!!!!!!! mnie sie wydaje ze 4 -5 to w dzisiejszych czasach duzo ,choc powiem wam ze mój maz pochodzi z rodziny wielodzietnej u niego było 5 rodzenstwa i teraz jest fajnie jak tam jedziemy ha ha ha
                          To znaczy urodziła je jeszcze w "tamtych czasach" bo są już odchowane i połowa poszła w świat. Ja też pochodzę z wielodzietnej rodziny,mam jeszcze 5 rodzeństwa i tylko jedna siostra jest mężatką.


                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Jak ja urodziłam Karolka to ze mną na sali babka leżała co 11 urodziła a słyszałam że kolejne w zeszłym roku jej się znów urodziło

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Ja sobie w ogóle tego nie wyobrazam,po trzecim dziecku to bym chyba w ogóle męza do łożka nie wpuściła hehe


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Ja też nie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X