Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    co u was maminy?ja na chwile wlaze i pewnie zaraz znikne

    Skomentuj

    •    
         

      i czekam na odpowiedz od p.redaktora i sie chyba nie doczekam

      Skomentuj


        a gdzie sie podziewa colorka?

        Skomentuj


          puk,puk

          Skomentuj


            ja jestem, musialam zajac sie jakims zarlem dla dzieciakow, przyjechalam wczesniej i nianka juz pojechala do domu.

            Skomentuj


              dobrze ja mam tesciowa daleko, w bezpicznej odleglosci i w sumie to sie nie znamy wiec nie ma mi jak dupy obrabiac (ludze sie hihi) szczesliwa pozbylam sie wlasnego ojca wiec jak bym miala jeszcze tesciowa znosic to KOSZMAR!!!

              Skomentuj


                Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                juz jestem duzo naskrobane od wczoraj!!!

                Martyna bardzo mi przykro,szczere wyrazy współczucia brak mi słów.......

                Nusiak i Pawimi a mi sie podoba głosik tej"dziewuszki"hehe ,taki słodki ona sie wyrobi ,ale porównując do tej Lewis to pikuśpięknie ona zaspiewała,mocny ma głos ta Lewis
                mowisz napewno o Lewis czy tej filipince co ja wklejalam jej piosenki ?

                Skomentuj

                •    
                     

                  pawimi,ty to masz dobrze,ale ja tez nie narzekam starsza corka jest o 1000 razy lepsza od niani,jak druga mamano i Dancio bardzo ja kooooocha,ach kogo on wogole nie kocha?Pamietam, ze chyba slowko kiedys zamienilysmy ale nie jestem na biezaco.

                  Skomentuj


                    jak juz o tych tesciowych to mi sie przypomniala piosenka ,co ma w tekscie,,zmije wyzdychaly a tesciowa zyje,,itd.kiedys sie kulalam ze smiechu ale jakos juz nie pamietam slow,przeciez wiekowa jestema nuz zostane sama tesciowa?a to juz by bylo nie do smiechu...

                    Skomentuj


                      Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
                      pawimi,ty to masz dobrze,ale ja tez nie narzekam starsza corka jest o 1000 razy lepsza od niani,jak druga mamano i Dancio bardzo ja kooooocha,ach kogo on wogole nie kocha?Pamietam, ze chyba slowko kiedys zamienilysmy ale nie jestem na biezaco.
                      no moj najstarszy syn tez sie nimi zajmie od biedy ale jakos nie ufam mu calkowicie w tych jego poczynianiach bo baba to baba, wrodzony instynkt macierzynki a facet w dodatku nastoletni to malo konkretna opcja.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        wlasnie mi uswiadomilas ze tez tesciowa zostane i w dodaku bede miec TRZY synowe

                        Skomentuj


                          Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
                          no moj najstarszy syn tez sie nimi zajmie od biedy ale jakos nie ufam mu calkowicie w tych jego poczynianiach bo baba to baba, wrodzony instynkt macierzynki a facet w dodatku nastoletni to malo konkretna opcja.
                          hmm,dlaczego nie?przeciez kto jak kto ale facet zrozumie faceta .No i na przyszlosc tez sie przyda ,zeby wiedzial na czym polega zajmowanie sie dziecmi.Mysle ze to dobrze ,ze ci pomaga w obowiazkach.

                          Skomentuj


                            wlasnie mi uswiadomilas ze tez tesciowa zostane i w dodaku bede miec TRZY synowe[/QUOTE]ja tylko jedna synowa ,pewnie jeszcze dlugo na to poczekamno ale nie jestem na sto procent taka pewna bo maly w zlobku ma dziewczyneziecia bede miec szybciej,na to mi wyglada

                            Skomentuj


                              cos mi zrabalo postamam nadzieje ,ze sie polapiesz

                              Skomentuj


                                haha...no moj sredniak, Oliver juz dawno za laskami lata, zadnej nie przepusci nawet najstarszego bije w tym na leb i na szyje.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X