Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja bylam w szoku u mojego najstarszego syna na wieczorku z rodzicami ktory mielismy w ubiegly piatek bo jego nauczycielki takie mlode siksy niektore duzo mlodsze ode mnie tez sie zastanawialam jak te gowniary sobie radza z tymi pyskatymi podrostkami

    Skomentuj

    •    
         

      hej melchior

      jak tak piszecie o tych przedszkolach to myślę o tym jak to ja będę posyłać Natalkę do przedszkola, pewnie tez będę mocno przezywac.

      U nas nic ciekawego, dzis bylismy u ortopedy, wszystko jest OK, ale wczoraj bylismy u pediatry, bo Natalka 2 razy zwymiotowala w ciagu tygodnia i doktor postawila diagnoze, że ma robaki troche mi sie to nie podoba, że bez zadnego badania kału (i nawet zapytania mnie czy cos widze w kale) stwierdzila, że robaki i przepisala lekarstwo. Jutro albo pojutrze zbadam kal Natalce, żeby potwierdzic diagnoze lub nie.
      Natalka - 24 lipca 2008r.

      Skomentuj


        hej pawimi, my jeszcze sie nie znamy
        Natalka - 24 lipca 2008r.

        Skomentuj


          Hej dziewczynki, ale faktycznie pustki tutaj dzisiaj, pewnie ok 23 wpadną niektóre powiedzieć cześć. A u nas dzisiaj był upał Zastanawiam się kiedy nadejdzie nasza piękna polska jesień

          Skomentuj


            Ja mialam zamiar dac Aske od grudnia do przedszkola ona w czerwcu skonczyla dwa latka , ale jak patrze na nia to jakos mi jej zal . Syn poszedl tez na dwa latka i i 3 miesiace ,ale chlopiec to chyba jakos inaczej . PAMIETAM PIERWSZY DZIEN JEGO W PRZEDSZKoLU odprowadzilam go i przyszlam do domu i ryczalam cały czas . On przyszedł strasznie zadowolony i cały czas opowiadal o tym co robił .....

            Skomentuj


              Cześć Dziewczyny u nas też dzień szybko zleciał Krystian zaczął 3 klasę byłam w szkole z małym i bardzo mu się dzieci podobały tylko trochę hałasu się bał potem pojechaliśmy jeszcze do księgarni po katechizm bo nauczona doświadczeniem niemiłym zreszta nie poszłam do księdza i przeraziły mnie kolejki dziwne że rodzice dopiero na ostatni dzień zostawili kupowanie ksiażek potem jeszcze adidasy kupiłam duzemu i małemu bo jak zobaczyłam takie malutkie i słodkie że nie mogłam się oprzeć to by było tyle sprawozdanie zakończone ha ha
              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

              Skomentuj


                Napisane przez syla_86 Pokaż wiadomość
                hej pawimi, my jeszcze sie nie znamy
                czesc Syla

                Skomentuj

                •    
                     

                  a ja jak Krystian pierwszy raz poszedł do przedszkola nie mogłam sobie miejsca znaleźć pusto było cicho źle się czułam i cieszyłam jak nie wiem kiedy wrócił
                  KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                  Skomentuj


                    Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                    PAMIETAM PIERWSZY DZIEN JEGO W PRZEDSZKoLU odprowadzilam go i przyszlam do domu i ryczalam cały czas . On przyszedł strasznie zadowolony i cały czas opowiadal o tym co robił .....
                    to chyba zawsze tak jest przy pierwszym dziecku...

                    Skomentuj


                      Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                      Cześć Dziewczyny u nas też dzień szybko zleciał Krystian zaczął 3 klasę byłam w szkole z małym i bardzo mu się dzieci podobały tylko trochę hałasu się bał potem pojechaliśmy jeszcze do księgarni po katechizm bo nauczona doświadczeniem niemiłym zreszta nie poszłam do księdza i przeraziły mnie kolejki dziwne że rodzice dopiero na ostatni dzień zostawili kupowanie ksiażek potem jeszcze adidasy kupiłam duzemu i małemu bo jak zobaczyłam takie malutkie i słodkie że nie mogłam się oprzeć to by było tyle sprawozdanie zakończone ha ha
                      hej jaroszka a mnie co kupilas ...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                        hej jaroszka a mnie co kupilas ...
                        hej Melchior a co byś chciała? to popatrzę może mam
                        KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                        Skomentuj


                          a mi sie kawa skonczyla i jakas lure z resztek dopijam bo mlody spi i nie mam jak jechac do sklepu Wieczorem mamy spotkanie tym razem u Olivera w szkole...tak sobie wlasnie mysle ze jak Vincent zacznie to bede miala kazde dziecko w innej szkole w innej czesci miasta

                          Skomentuj


                            Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                            hej Melchior a co byś chciała? to popatrzę może mam
                            no wiesz jaroszka duzo nie chce moze byc nowe auto ......

                            Skomentuj


                              Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                              no wiesz jaroszka duzo nie chce moze byc nowe auto ......
                              ale jesteś wymagająca nowego nie mam a mojego starego nie oddam bo to moje maleństwo i kocham go to 4 wazna istota w moim życiu ha ha
                              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                              Skomentuj


                                Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
                                a mi sie kawa skonczyla i jakas lure z resztek dopijam bo mlody spi i nie mam jak jechac do sklepu Wieczorem mamy spotkanie tym razem u Olivera w szkole...tak sobie wlasnie mysle ze jak Vincent zacznie to bede miala kazde dziecko w innej szkole w innej czesci miasta
                                to czemu nie chodza do jednej?
                                KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X