Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    sos grzybowy

    laseczki, dajcie Sikorkowi przepis na sos grzybowy - mam cały soik własnych zasuszonych

    Skomentuj

    •    
         

      Fabian zjada 6 porcji 120ml czyli tak jakl na pideleczku zalecaja :P Zeby zostal zaszczepiony trzeba wykluczyc chorobe, bo nie wiadiomo dlaczego tak malo przybiera.
      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

      Skomentuj


        u mnie też hocko-klocki były z pierwszym szczepieniem...
        nie wiedomo co mu było a zaszczepić nie chcieli
        po prostu wszystko oki, ale kaszlał non stop, okazało sie że to przez alergię

        jakie piwo lubisz???
        Lech Premium
        szkoda że tak daleko od siebie mieszkamy cholera

        Skomentuj


          Moje ulubione piwo to Lech zielony, ale niestety nie we wszystkich ogrodkach piwnychj je maja ;/ Najbardziej nie lubie okocim a zaraz po nim zywca bleee... no szkoda, gdybysmy w jednej miescinie mieszkalyt to bysmy na spacery razem chodzily :P
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            Sikornik sprawdź wiadomości

            Skomentuj


              dzieki madziu, właśnie mocze 3 garstki grzybków
              a inne składniki też o dziwo mam

              za tydzień już sobie obiecałam kupuje w cholere słoików i robie różne różności na zimę bo jak ma sie spiżarnie to trzeba ją zapełnić
              a najgorsze jest to że nie mam zielonego pojęcia jak sie cokolwiek robi i musze najpierw sie dokształcić...

              Skomentuj


                a ja w końcu popakowałam w woreczki moje kurki i wrzuciłam do zamrażarki. te przetwarzanie grzybów tez polecam. wtedy zimą masz "świeże" grzybki.
                poza tym mam jeszcze trochę owoców zamrozonych. innych przetworów też nie robię, bo nie mam gdzie tego trzymać. chociaż z chęcią bym sobie sprawiła parę słoiczków marynowanych grzybków, dyni albo śliwek. czy ktoś wie jak to się robi i służy przepisami?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam panie mnie znowu boli głowa cos ostatnio masakra . Olcia piszesz ze kolejny raz nie złapalas moczu małej , a mloda nosi jeszcze pampersa czy nie ja jak Aska byla mniejsza zakladalam jej takie woreczki i wtedy zawsze cos wlecialo teraz jest gorzej bo tez lapie ha ha

                  Skomentuj


                    diabelecke wutaj,dawno Cie nie widziałam
                    jak tam młody,zapewne rosnie jak na drozdzach????

                    sikornik ładne te rolety

                    melchior,magda,colorka witajcie dziewczynki

                    A JA potrzebuje pomocy!!!!!
                    któras tu ostatnio pisała ze ma świetny przepis na drożdzówke ze sliwiakmi(chyba mamakarolka albo majajula,laski PLEASEEEEEEEEEEE O PRZEPIS BEDE BARDZO WDZĘCZNA!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Skomentuj


                      HEJ
                      ja na chwilę bo zaraz jemy obiadek i spadamy spacerować haha
                      Olcia to nie ja z tym przepisem ale wczoraj sama robiłam ciasto drożdżowe (o 6 rano mnie naszło tylko z dzemem truskawkowym) i znalazłam super przepis pierwszy raz wyszło mi takie DUŻE i PUSZYSTE mniam mniam
                      a tu wklejam stronkę http://www.abcgospodyni.pl/ciasto_drozdzowe.html
                      życzę milego poniedziałku pa


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hejka laski,
                        my po spacerze, zaraz obiadek i melka ostatni raz po ciaiciach jak mam do pracy idzie. a JUTRO PRZEDSZKOLE. sTRASZNEGO mam stresa.
                        Marti- pewnie my to bardziej przezywamy niz dzieciaki bo one jeszcze nie sa wszytkiego swiadome.

                        A z innej beczki dajcie dziewuchy swoje namiary na nk- bo ja mam chyba 4 czy 5 a poogldalabym sobie Swoje tez dam jak ktoras chce.

                        AMELCIA ur. 08.02.2007

                        Skomentuj


                          domi masz na priv

                          która mnie zaraziła tym bólem głowy przyznać sie
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość

                            A z innej beczki dajcie dziewuchy swoje namiary na nk- bo ja mam chyba 4 czy 5 a poogldalabym sobie Swoje tez dam jak ktoras chce.
                            dominika wysłalam ci na priv bo chyba tez nie mam ciebie na nk

                            Skomentuj


                              hejka,
                              odezwe sie na nk z pracy. teraz moja mala palaszuje 2 misezke zupki brokułoweja ja nie moge jej spakowac na jutro do przedszkola , normalnie mi łzy sie w oczach pokazuja- glupia jestem jakas czy co?

                              AMELCIA ur. 08.02.2007

                              Skomentuj


                                witam wszystkich

                                Normalnie za Wami nie nadążam dziewczynki.
                                My już po zakupach, spacerze i o dziwo 2 drzemkach! sukces. Mam nadzieje, że jeszcze jedna dziś będzie po poludniu.
                                Teraz tylko obiadek i czekam na mężulka. Jutro niektóre dzieciaczki idą do szkółki bądź przedszkola. Nie ma co się denerwować, na pewno maluszki szybko się wdrożą a i taki my mamy więcej się stresujemy, ale to chyba normalne.
                                Jestem tu nowa ale jak ktoś chce dane na nk to prosze o wiadomość
                                A co do przetworów i innych tego typu rzeczy to ja w tym roku robiłam ogórki. W zeszłym roku mi się nie udały ale mam nadzieje, że w tym roku się udadzą. Dzisiaj też zaplanowana babka marmurkowa bo mąż domaga się czegoś słodkiego
                                Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X