Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
    hejka,
    odezwe sie na nk z pracy. teraz moja mala palaszuje 2 misezke zupki brokułoweja ja nie moge jej spakowac na jutro do przedszkola , normalnie mi łzy sie w oczach pokazuja- glupia jestem jakas czy co?
    Dominika81 a Twoja Amelka ma dopiero 2,5roku i już do przedszkola idzie ?? wcześnie troszke... albo ja jakaś zacofana jestem albo nie w temacie bo wydawało mi się, że od 3 latek się zaczyna edukacje
    Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







    Skomentuj

    •    
         

      noooooooo,musze jeszcze naszykowac mojemu kawalerowi jakies ciuchy na jutro zanim wyleze dzis na drineczka hehehehe
      MATKOOOOOOOOO BOSKA o juz 6 klasa............normlanie szok,za rok gimnazjum

      dominika czy to Ty tam sznupisz na nk u mnie hihihihih????????????/

      Jamirka witaj,chyba nie mialysmy jeszcze przyjemnosci

      Skomentuj


        Olcia - sznupie? a coz to za slowo. dlas linka to weszłam.
        lece do pracdy babeczki.

        AMELCIA ur. 08.02.2007

        Skomentuj


          Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
          Olcia - sznupie? a coz to za slowo. dlas linka to weszłam.
          lece do pracdy babeczki.
          hehehe a no podłapałam kiedys od kogos i tak mi nieraz sie przyp[omni
          a widze ze ty cos z weterynaria wspolnego masz,no to musze tam do ciebie mojegop kamila podeslac chyba bo mu sie weterynaria marzy hihihihih

          Skomentuj


            Wiecie co ?Moje dziecko chyba stanie się prawdziwym tadkiem niejadkiem
            Nalałam jej zupki z makaronem i wyobraźcie sobie że trzyma rączką makaron w miseczce aby nabierać zupę łyżeczką zero makaronu tylko zupa!!Czy to normalne?

            Mój obecny kolor włosów to Srebrzysta perła niemam fotki ale może kiedyś zrobię
            Last edited by ColorWomen; 31-08-2009, 17:15.
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
              Olcia - sznupie? a coz to za slowo. dlas linka to weszłam.
              lece do pracdy babeczki.
              sznupac to znaczy po śląsku "szukac"



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                noooooooo,musze jeszcze naszykowac mojemu kawalerowi jakies ciuchy na jutro zanim wyleze dzis na drineczka hehehehe
                MATKOOOOOOOOO BOSKA o juz 6 klasa............normlanie szok,za rok gimnazjum

                dominika czy to Ty tam sznupisz na nk u mnie hihihihih????????????/

                Jamirka witaj,chyba nie mialysmy jeszcze przyjemnosci
                Witaj Olcia79
                Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  Cześć
                  Nareszcie mogę troszkę usiąść i poczytać.
                  Cały dzień dzisiaj biegałam między pralką a garnkami
                  Zaprawiałam brzoskwinie.
                  Olcia ja robię ciasto drożdżowe ale przepis mam po babci tak "na oko" i dokładnie nie potrafię podać proporcji

                  Skomentuj


                    i chyba babki dzis nie zrobie... juz nie mam siły o dziwo miałyśmy dzisiaj 3 drzemki w ciagu dnia sukces! moja Niunia juz zasypia wiec mam czas na herbatke

                    mamakarolka a jak zaprawiasz te brzoskwinie ??
                    Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                    Skomentuj


                      Jamirka ja kroję brzoskwinie na ćwiartki(bo są duże), zalewam syropem tzn cukier rozpuszczony w letniej wodzie, zalewam i pasteryzuję

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        czesc dziewczyny, kurcze zawsze tyle tego napiszecie ze nie jestem w stanie doczytac u nas w koncu wrocilo sloneczko po tym tygodniu deszczow, cale szczescie bo to jakos depresyjnie dziala jak tak bezustannie leje. Mlodego dzisiaj pierwszy raz zawiozlam do szkolki na probe a sama wyskoczylam do pracy na pol godzinki. Mala bestia nawet sie za mna nie obejrzala, ma mnie gdzies, dzieci sie bardziej licza Wyglada na to ze mu sie spodobalo wiec smialo zaczynamy od pazdziernika chyba.........zlozylam wszystkie papiery i jeszcze czeka nas domowa wizyta.

                        Skomentuj


                          Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                          Jamirka ja kroję brzoskwinie na ćwiartki(bo są duże), zalewam syropem tzn cukier rozpuszczony w letniej wodzie, zalewam i pasteryzuję
                          mmm.... musi byc pyszne i na pewno o wiele lepsze niz te z puszki bede musiała sprobowac
                          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                          Skomentuj


                            [QUOTE=pawimi;109776]czesc dziewczyny, kurcze zawsze tyle tego napiszecie ze nie jestem w stanie doczytac

                            ja mam to samo tyle naskrobią, ze potem pol dnia trzeba nadrabiac ja i tak was podziwiam bo ja to w ciagu dnia rzadko moge zajrzec, niunia niestety mało sypia i wymaga ciągłej uwagi ale to chyba taki wiek - pozniej juz jej to minie hi hi
                            Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                            Skomentuj


                              Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                              lepiej rolety do pokoiku dla Miśka czy zasłonę?
                              jak sadzicie?
                              a mój już się łapie za picie samodzielnie z niekapka
                              moje dzieci maa w swoich pokojach i rolete i zaslony po bokach, bez firanek, wszystko w takim samym odcieniu i fakturze.
                              http://picasaweb.google.com/pawimi45...65141850083826
                              http://picasaweb.google.com/pawimi45...66046618775602
                              http://picasaweb.google.com/pawimi45...66975206809282
                              Last edited by pawimi; 31-08-2009, 19:59.

                              Skomentuj


                                Moja ma rolete i zasłonki ale chyba same rolety w zupełnosci wystarcza
                                Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X