Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Coyotka a Ty jak się czujesz? Dużo przytyłaś?
    PAULINA 07.07.2008




    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
      co do wózka to mysle że spoko tym wózkiem mozna jeździć zimą
      ja mam taki http://www.allegro.pl/item725846841_...eme_super.html
      i cała zime przejeździliśmy bez problemu
      ze starszą miałam micrusa wielką maszynę i powiem że latem było go cięzko prowadzać a zimą to już masakra, wcale duże koła na śnieg nie są dobre, a zresztą ostatnio mamay takie zimy że sa raczej bezśniegowe
      mi się akurat w zimie dobrze jeździło wózkiem w dużymi kołami, ale już za bardzo nie chce mi się zmieniać obecnego na tamten przynajmniej tym się wszędzie mieszczę, a pamietam jak jeszcze kiedyś zawsze musiałam utknąć gdzieś między regałami w sklepie

      Skomentuj


        Anik - specjalnie dla ciebie wyciągnęłam wagę
        Teraz ważę 76.1kg, a 1.5 tygodnia temu 74.3kg, a na początku 62.8kg. To wynika, że przytyłam trochę ponad 13kg, z czego prawie 4 to Julek




        i Bartek :-)

        Skomentuj


          A czuję się dobrze, mam strasznie tylko skórę rozciągniętą na brzuchu i jak młody przesuwa pupkę lub ktoś mnie dotknie w brzuch to czuję jak mnie wszystko swędzi. Pomaga smarowanie. A tak to tylko gnatki się rozciągają w pachwinach




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
            mi się akurat w zimie dobrze jeździło wózkiem w dużymi kołami, ale już za bardzo nie chce mi się zmieniać obecnego na tamten przynajmniej tym się wszędzie mieszczę, a pamietam jak jeszcze kiedyś zawsze musiałam utknąć gdzieś między regałami w sklepie
            a mi sie jeździło beznadziejnie, wózek cięzki jak cholera, ja mała i słaba jak mi gdzieś utknął w zaspie to ledwo go wyciągałam, bałam się jak to będzie z tymi małymi kułkami ale jest nienajgorzej
            i jak piszesz lekki i zwinny wózek jest super bo wszędzie mozna soię wcisnąc między półki sklepowe i pomiędzy samochody


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              [QUOTE=coyotek74;114171]Anik - specjalnie dla ciebie wyciągnęłam wagę
              Teraz ważę 76.1kg, a 1.5 tygodnia temu 74.3kg, a na początku 62.8kg. To wynika, że przytyłam trochę ponad 13kg, z czego prawie 4 to Julek

              Tylko 13 kilo?/? to malutko, ja 23
              A nogi puchną Ci? Bo ja miałam strasznie spuchnięte, musiałam w kapciach ciągle chodzić
              Julek duży chłop, tylko jeszcze brak urodzić klopsa
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                Tylko 13 kilo?/? to malutko, ja 23
                A nogi puchną Ci? Bo ja miałam strasznie spuchnięte, musiałam w kapciach ciągle chodzić
                Julek duży chłop, tylko jeszcze brak urodzić klopsa
                haha, a ja 10 ale widać, że i Tobie wszystko znikło po ciąży.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Anik ja w pierwszej przytyłam z 18kg, miałam zatrucie ciążowe, spuchnięta byłam i urodziłam malucha 3300g pośladkami.
                  A teraz przytyłam zdecydowanie mniej (choć mąż się śmieje, że mam czwarty już podbródek) i oprócz tego, że ostatnio bardziej mi żyły widać na nogach nie mam żadnych spuchnięć.Trochę mi drętwiały palce u nogi w zeszłym tygodniu, ale to było ze trzy razy może.
                  No i za pierwszym razem nie wiedziałam w ogóle co to zgada, a teraz między 7 a 9 miesiącem miałam ja non-stop, a teraz od tygodnia tylko mi się odbija, ale zgagi już nie ma.

                  Dobra miłe panie, mam 1.5godziny wolnego bo młody właśnie wyszedł na angielski i zamierzam wykorzystać ten czas na ciepłą kąpiel (wiem, wiem - niezbyt gorącą . Jak wyjde ciepła i parująca to się odezwę.




                  i Bartek :-)

                  Skomentuj


                    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                    haha, a ja 10 ale widać, że i Tobie wszystko znikło po ciąży.
                    10 to ja przytyłam w pierwszych 4 miesiącach A teraz schudłam wicej niż przytyłam w ciąży
                    PAULINA 07.07.2008




                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                    Skomentuj


                      Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                      Anik ja w pierwszej przytyłam z 18kg, miałam zatrucie ciążowe, spuchnięta byłam i urodziłam malucha 3300g pośladkami.
                      A teraz przytyłam zdecydowanie mniej (choć mąż się śmieje, że mam czwarty już podbródek) i oprócz tego, że ostatnio bardziej mi żyły widać na nogach nie mam żadnych spuchnięć.Trochę mi drętwiały palce u nogi w zeszłym tygodniu, ale to było ze trzy razy może.
                      No i za pierwszym razem nie wiedziałam w ogóle co to zgada, a teraz między 7 a 9 miesiącem miałam ja non-stop, a teraz od tygodnia tylko mi się odbija, ale zgagi już nie ma.

                      Dobra miłe panie, mam 1.5godziny wolnego bo młody właśnie wyszedł na angielski i zamierzam wykorzystać ten czas na ciepłą kąpiel (wiem, wiem - niezbyt gorącą . Jak wyjde ciepła i parująca to się odezwę.
                      Ale Ci zazdroszczę ja nie mogłam leżeć w wodzie niestety
                      a w obu ciążach około 10 kg przytyłam ale po pierwszej w mig zrzuciłam po drugiej mi flaczek został


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        w sumie to ja dokładnie nie wiem ile przytyłam przed ciążą ważyłam 56kg, po trzech pierwszych miesiącach 51kg, w dniu porodu 61kg, a teraz ważę 50.

                        Skomentuj


                          Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                          10 to ja przytyłam w pierwszych 4 miesiącach A teraz schudłam wicej niż przytyłam w ciąży
                          Ja po julce też tak miałam że po 3 miechach schudłam 15 kg i ważyłam 43
                          a teraz ważę 58 i chciała bym tak z 10 zrzucić no ale to już nie te lata


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Kurcze jak szłam rodzic Julke to ważyłam tyle co co teraz szok


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                              Anik - specjalnie dla ciebie wyciągnęłam wagę
                              Teraz ważę 76.1kg, a 1.5 tygodnia temu 74.3kg, a na początku 62.8kg. To wynika, że przytyłam trochę ponad 13kg, z czego prawie 4 to Julek
                              To ja 75 kg ważyłam już po porodzie po kilku dniach.Nie pamiętam ile z Alankiem ale pewnie koło 80



                              Dawniej Marti

                              Skomentuj


                                Ja to bardzo dużo jadłam w ciąży, a słodkiego to mega dużo teraz też jem dużo, ale mój ssak wyciąga wszystko ze mnie
                                PAULINA 07.07.2008




                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X