Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    MAGDA śliczna ta Twoja Joasia a mama tak młodo wygląda.


    Skomentuj

    •    
         

      Anna 31 odbierz prv



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        Hej dziewczynki też już na nogach bo ostatnio spać nie umiem Aśka słodka jak zawsze! Ja jestem ciekawa jak ja w przyszłości będę się denerwować przedszkolem albo szkołą Mała jeszcze w brzuchu a ja już tak daleko w przyszłość myślę Ale nie zazdroszczę wam tego stresu, trzymam tylko kciuki że waszym dzieciaczkom nowe miejsca bardzo się spodobają i będą chodziły tam z przyjemnością

        Skomentuj


          Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
          Anna 31 odbierz prv
          Dzięki.Odebrałam, zaraz Cię poszukam.
          Marti moje zdjęcie jest na tym wątku,wrzucone przedwczoraj po południu przez Jaroszkę.
          Last edited by anna31; 31-08-2009, 09:20.


          Skomentuj


            Anna dzięki to pocieszające, że mama tak wygląda, może ja po niej ten młody wygląd odziedzicze hahaha.
            Martyna za miesiąc ja będę płakać i się stresować. miejmy nadzieję, że nasze dzieci łatwo się przystosują do nowego otoczenia, dzieci i opiekunek. no i że my tez to jakoś przezyjemy.

            Skomentuj


              Ewylynka, gdzie Ty jesteś gruba powiedz mi kobieto???
              ja podobnie jak Anik - przytyłam w ciąży 23 kg (na własne życzenie bo jadłam prawie same słodycze) i to wszystko leci ma łeb na szuję, fakt u mnie wolniej bo ja nie karmie cycem, a Anik za to jak szalona, czego zazdroszczę
              jak schudnę jeszcze wymarzone 12 kg tez będę o wiele chudsza niz przed ciążą, zresztą nie w tym sek żeby schudnąć ale żeby zachować jędrność jak dla mnie - chodzenie na spacery z Młodym dużo daje bo widzę po nogach, no u mnie stres (ja mnie dopada to pije przez cały dzień tylko kawę), a mam teraz sporo na głowie, więc we wrześniu na bank zleca mi kolejne 4-5 kg bez wysiłku...
              więc głowa do góry, bedziesz tak ślicznie wygladać jak na Twoich fotach na N-K, gwarantuję

              Skomentuj


                madziu, widzę że Twoja i moja mama to ta sama liga, wiecznie młode, tylko moja mama jest przeraźliwie szczupła
                ja sie śmieje bo jak moja idzie z Młodym do sklepu sama to wszyscy myslą że to jej bejbi a nie wiedzą że moja już 2 lata męczy się z menopauzą, a wygląda na 40 max - 3 lata chodzenia na siłownie regularnie robią swoje hehe

                Skomentuj

                •    
                     

                  Sikornik jestem, jestem przytyło się i to nie mało, będzie już pewnie z 17 kg Jutro będę się ważyć na badaniach więc zobaczę Ja dostałam teraz na koniec takie pultasy że już nawet zdjęć nie robię bo się wstydzę tego jak wyglądam No i strasznie się boję że nie schudnę bo kiedyś wyglądałam jak grubas i ciężko było mi dojść do tego żeby wyglądać jak na fotkach z nk xD A wam to teraz tylko pozazdrościć takie laseczki jesteście

                  Skomentuj


                    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                    Anna dzięki to pocieszające, że mama tak wygląda, może ja po niej ten młody wygląd odziedzicze hahaha.
                    Martyna za miesiąc ja będę płakać i się stresować. miejmy nadzieję, że nasze dzieci łatwo się przystosują do nowego otoczenia, dzieci i opiekunek. no i że my tez to jakoś przezyjemy.
                    Madzia czemu za miesiąc Ty będziesz płakac?



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj


                      no i znowu odpisuje na raty

                      Marti, Domi
                      nie mam jeszcze pojęcia co przeżywacie ale powiem tak: kiedyś tak czy siak musiało to nastąpić...
                      kocham moją mamę ale uważam że źle postąpiła oddając nas (moją siostre też) dopiero do zerówki, a nie wcześniej do przedszkola, przez to że nie wiem czego się bała (bo moja matka jest bardzo nadopiekuńcza) izolowała nas od innych dzieci, na podwórku też
                      nie wspominamy tego miło...

                      Madziu, gdzie Ty dokładnie Asię dajesz teraz? opiekunka czy klubik jakiś? ja Jonatana za rok tez musze oddać pod opieke od pon. do pt. na 5-6 godzin jak będe na stażu

                      Aniu31, dokopałam sie w końcu do tego osławionego już zdjęcia ale córa to aniołek, oczy owszem ale jakie ma włosy!!! a fota Kamila gdzie hihi?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        EWYLYNKA ja przytyłam 25 i zrzucilam 20 ale 5 mi zostało to Ty 17 w mig zrzucisz samo 10 schodzi tuż po porodzie.


                        Skomentuj


                          Anna31 Ty masz 31 lat????nie wierze,Ty wyglądasz na tych zdjęciach jak mała dziewczynka.Jakbym nie wiedziała ile masz to pomyślałabym że z 24.Twój mąż też młodo wygląda.



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Marti Asia idzie do Klubu Malucha a ja na studia. mam nadzieję, że dużo zajęć nie będzie.
                            Sikornik a gdzie robisz staż? w szkole? moja koleżanka studiuje polonistykę i miała praktyki w podstawówce. mówił, że w jednej klasie czwórka dzieci miała ADHD

                            Skomentuj


                              Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                              EWYLYNKA ja przytyłam 25 i zrzucilam 20 ale 5 mi zostało to Ty 17 w mig zrzucisz samo 10 schodzi tuż po porodzie.
                              Wiesz ja to marzę że kiedyś jeszcze zmieszczę się w swoje rzeczy sprzed ciąży i będą mi one dobre, bo teraz mogłabym wszystko oddać siostrze ona taka chudzina że na niej te ciuchy wisiałyby jeszcze... Ja rozumiem dziecko, dzieckiem, ciąża itd. Ala ja mam *************ca na punkcie swojego wyglądu przez to że kiedyś byłam takim grubaskiem

                              Skomentuj


                                Ewylynka ja byłam załamana swoim wyglądem w ostatnim, 9 miechu ciąży
                                miałam też chomika zamiast twarzy i totalny brak kostek - czułam sie okropnie, bo tak organizm zbierał wodę przed porodem, nie wiem dlaczego z fizjologicznego punktu widzenia tak sie dzieje
                                chyba to sprawdzę...
                                tak mi było wstyd (a miałam do tego ogromny brzuch - 120 cm hahahah) normalnie KULECZKA nie dawałam sie Radkowi dotykać
                                te 3 doby po porodzie zrobiły swoje i cała opuchlizna zeszła, jaka byłam szczęśliwa!!! i lekka...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X