Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
    znalazłam na razie i to tylko 3 foty samego ogródka i szklarni hehe
    resztę zrobie jak dokopie sie do aparatu...

    najwazniejsze że Mały bedzie miał gdzie latać a ja przez okno będę miała go za rok na oku hehe i nikt nie bedzie nam zaglądał przez ponad 3 metrowy żywopłot
    a kto bedzie trawke kosil??

    tak wyglada facet koszacy trawke hehe
    http://photos-f.ak.fbcdn.net/photos-...63357_5614.jpg
    http://photos-g.ak.fbcdn.net/photos-...63358_5899.jpg
    Last edited by pawimi; 30-08-2009, 19:19.

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
      Ja dopiero wrócilam od mamy.Ale miałam przeboje,samochód mi się spier....ił w samym środku lasu,myślałam że wyjdę z siebie
      to straszne...wspolczuje, a to cos powaznego? da sie szybko naprawic?

      Skomentuj


        Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
        a co sie spieprzyło Aniu, holował Cie ktoś?
        I jeszcze wyładował mi się telefon a syn mial rozmowy wychodzące zablokowane w swoim.Na szczęście uruchomilam swój ostatkiem baterii,zadzwonilam do szwagierki żeby dzwonila do mojego syna,ona niemogla jechać bo jej mąż pojechał autem grać na meczu bo jest piłkarzem i akurat grał.cholera myślę chyba mam pecha,no ale poczekałam w tym lesie z rozkrzyczanymi dziećmi i w końcu szwagier zaholował mnie do domu,strasznie pechowy dzień dzisiaj mialam.


        Skomentuj


          Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
          to straszne...wspolczuje, a to cos powaznego? da sie szybko naprawic?
          Oby nic poważnego,bo znowu kasa będzie potrzebna ehh...


          Skomentuj


            Sikornik fajnie będziesz mieć z tym ogródkiem ja mam i baaardzo sobie chwalę a dzieci caly dzień na powietrzu.


            Skomentuj


              Hej wszystkim
              Nie wiem o czym ostatnio pisałyście bo nie miałam czasu poczytać.
              Ostatnie dni miałam bardzo stresujące, moja babcia miała kolejną operację i jej stan był bardzo poważny, dziś jest odrobinkę lepiej.
              Oprócz tego wczoraj była 4 rocznica śmierci mojego taty a ja nadal nie mogę się z tym pogodzić

              Skomentuj


                pawimi przyślij tego chłoptasia do mnie bedzie miał mniej roboty ale zaprosze go na kawe
                zaraz jak sie zacznie przedwiośnie trzeba bedzie zainwestować w piaskownicę, potem basen, huśtawkę to już mam nawet upatrzoną taka fajną dla najmłodszych
                ale mam sama frajde z tego urządzania hehe
                w ogóle świetna okolica zaraz za domem jest taki bukowy lasek...

                Skomentuj

                •    
                     

                  przykro mi mamokarolka
                  niedawno wycinali mojej ukochanej babci kawałek z przełyku na badania bo ma ostatnio przewlekłe zapalenia oskrzeli bo miała raka i kilka lat temu miała wycinane fragmenty zaatakowane i teraz ma zniekształcona buzię i ledwo mówi...
                  na szczęście to nie były przerzuty, ale jest w fatalnym stanie psychicznym

                  Skomentuj


                    U mojej babci niestety też stwierdzono raka, ostatnią operację zrobili oszczędzającą ale okazało się że za mało wycięte i teraz kolejna operacja.

                    Skomentuj


                      moja mamusia tez zmarla 4 lata temu
                      sikornik - ja ci dam chloptasia haha, dobre, przeciez to moj slubny co prawda w takim stroju chloptasia na posylki ale pan na wlosciach hihi i dba o swoja trawke tak a propos to lubi kawke latte

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                        Hej wszystkim
                        Nie wiem o czym ostatnio pisałyście bo nie miałam czasu poczytać.
                        Ostatnie dni miałam bardzo stresujące, moja babcia miała kolejną operację i jej stan był bardzo poważny, dziś jest odrobinkę lepiej.
                        Oprócz tego wczoraj była 4 rocznica śmierci mojego taty a ja nadal nie mogę się z tym pogodzić
                        Ja to normalnie boje się takich sytuacji w życiu.Pamiętam jak moja mama zachorowala na cukrzycę i była już na takim etapie choroby że jeszcze kilka godzin i by... niechcę nawet myśleć co by bylo.Na szczęście w porę trafiła do szpitala gdzie spędziła dwa tygodnie.


                        Skomentuj


                          Hej laseczki jestem, jestem nadal 2 w 1. Skurcze nadal są ale już teraz nieregularne więc się nie martwię. Sikornik zazdroszczę takiego gniazdka ile ja bym dała żeby móc chociaż kawalerkę wynająć A tu nici z tego... Anik i jak ciasto smakowało??

                          Skomentuj


                            Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
                            sikornik - ja ci dam chloptasia haha, dobre, przeciez to moj slubny co prawda w takim stroju chloptasia na posylki ale pan na wlosciach hihi i dba o swoja trawke tak a propos to lubi kawke latte
                            Ups, co za faux pas
                            ale swoja drogą fajny, fajny
                            ja tez kocham caaffe latte

                            Skomentuj


                              w końcu dostałam się do komputera! co sobie usiadłam, to m. musiał stękać, że on musi coś sprawdzić i siedział tu i siedział! masakra idę doczytać i zobaczyć zdjęcia

                              Skomentuj


                                trochę smutno się zrobiło
                                mamokarolka wiem, co czujesz, to mój tata też nie żyje, zmarł ponad 8 lat temu, a ja nadal czasem strasznie ryczę z tego powodu.
                                anna moja mama teżzachorowała na cukrzycę i także musiałam ją w takim stanie oglądać w szpitalu, jak lekarze szukali przyczy jej stanu zdrowia
                                a teraz Twoja mama już się dobrze czuje mam nadzieję?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X