Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
    O kurka straaaszna chudzina, to skad on ma tyle energii, ze co chwila głowa rozbita czy kolano
    Dziewczyno on biega przez caluśki dzień z małą godzinną przerwą na spanie
    Nie usiądzie nawet na chwilkę-chyba że chory

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
      Czy te dzieci sie zbuntowaly?

      Te teściowe ..wrr
      Moja Mama każe mi biegać za niunia ale wkońcu się zrazi jedzeniem i co wtedy?
      Mam cicha nadzieje ze to przez zeby i ze cieplo i że w zimę nadrobi.
      A powiedzcie mi czy to mało;
      7-8 sniadanie dwie kromki(czasem tylko jedna albo pol)
      10-drugie sniadanie paroweczka 1
      13-14 spanie
      16-obiad(niezawsze zje)
      18-owoc albo cos slodkiego(owoc zawsze)
      kolacja przed spaniem
      To jest dużo co je,ona ma pewnie taką szybką przemiane materi i musimy sie pogodzic z tym że nasze dzieci to chudzinki,lepsze chudzinki niż grubasy



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
        majajula- w swiecie dziecka jest tego pełno. Najblizej ciebie to chyba w al. jezozolimskich bedzie- bo ty w piasecznie mieszkasz?dobrze pamietam?
        dzieki domi
        a i dobrze pamiętasz ja w piasecznie ale wiesz na zakupy do wawy jeżdżę


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
          dzieki domi
          a i dobrze pamiętasz ja w piasecznie ale wiesz na zakupy do wawy jeżdżę
          to sie musimy umówic

          AMELCIA ur. 08.02.2007

          Skomentuj


            a propos jedzenia zapraszam na lacuszki (przepis naszej marti) tylko ja dodałam czerwonej pożeczki dwie garstki
            [IMG][/IMG]


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
              majajula- w swiecie dziecka jest tego pełno. Najblizej ciebie to chyba w al. jezozolimskich bedzie- bo ty w piasecznie mieszkasz?dobrze pamietam?

              Marti- ja mam takie same obawy, czy mi jej dopilnują, czy nie bedzie poobijana, brudnai placzaca pozostawiona sama sobie. ja nie wiem jak ja tren dzien wytrzymam, w pracy bede nie do życia- mam nadizje ze bedzie malo pacjentów. bo lekazr z glowa w chmurach....
              A już myślałam że tylko ja mam jakieś schizy że mi go nie upilnują ,że wróci z siniakiem pod okiem albo ze złamaną ręką
              Twoi pacjenci będą na pewno wyrozumiali,żaden na Ciebie nie nakrzyczy ani żaden nie zgłosi reklamacji
              Last edited by Martyna2006; 27-08-2009, 15:14.



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                Napisane przez dominika81 Pokaż wiadomość
                to sie musimy umówic
                pewnie
                niech tylko emocje opadną zwiazane z przedszkolem i szkoła (ja tez mam pietra ) bo moja Julka to taka szara myszka i boję się że ją stratują w tej szkole, to się zdzwonimy czy zpiszemy przez MC i umówimy na kawke


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Majajula wyszły smakowicie, gdybym jadła słodycze to napewno bym sie na nie skusiłaA jabłka też dawałaś czy tylko porzeczki?



                  Dawniej Marti

                  Skomentuj


                    Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                    Majajula wyszły smakowicie, gdybym jadła słodycze to napewno bym sie na nie skusiłaA jabłka też dawałaś czy tylko porzeczki?
                    ostatnio robiłam z jabłkami i cynamonem - jak sikora doradziła - a dziś same porzeczki
                    ja ostatni 2 razy w tygodniu je robię bo moje córy jak się okazało uwielbiają lacuszki


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Majajula piszesz lacuszki?ja znam nazwę ale racuszki albo racuchy tak sie u nas mówi



                      Dawniej Marti

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        majajula- a pewnie z przyjemnosia- a co tylko froszek groszek i dodtka mogą sobie kawki popijac. Masz profil na nk? bo ja sie gubie kogo mam a kogo nie?
                        Marti-ja to juz 2 tydzien schizuje pomalu. Ale moze nie bedzie zle. no i na racuszki musze sie skusic

                        AMELCIA ur. 08.02.2007

                        Skomentuj


                          dobra do napisania moje panie spadamy na spacerek i plac zabaw deszczy był to i baby sie da robić


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            domi mam Cię w znajomych


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              No my już po obiadku, mogłoby się teraz zdrzemnąć to moje dziecię, chyba ją zaraz wrzucę do łóżeczka i może zaśnie, rano zasnęła nawet nie wiem kiedy, sama się ululała i nawet bez pieluchy swojej
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Ankasos jeszcze Family Tree i Goplana(Antalis) są ze śląska



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X