Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Anik czekaj czekaj bo chyba głupia wpisałam nie to co trzeba i zaprosiłam inną mamę A już myślałam że my z jednej rodziny Zaraz Cię znajdę

    Skomentuj

    •    
         

      Kurde cały czas pokazywało mi inną babkę tylko że u Sikornika Cię wynalazłam To nie wiem kogo ja zaprosiłam

      Skomentuj


        Wiesz co ja też wbiłam swoje dane i wyskoczyła mi jakaś dziewczyna bez ładu i składu. ciekawe czemu?
        PAULINA 07.07.2008




        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

        Skomentuj


          Cisza coś tu dzisiaj...
          PAULINA 07.07.2008




          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

          Skomentuj


            bo ma takie same nazwisko i tą samą miejscowość wpisaną, ale czemu Ciebie nie pokazuje mi w ogóle w wyszukiwarce

            Skomentuj


              Niedziela więc każda z mężkiem spędza trochę czasu Anik więc czas na Ciebie hehehe nie, nie żartuję A tak poza tym to z Was wszystkie takie laski tylko ja takie spasłe nie wiem jak dojdę do siebie po tym porodzie

              Skomentuj


                Ewylynka wpisz zamiast Anna- Ania. Bo zapomniałam że na nk mam ania wpisane. Nie martw się, ja przytyłam 23 kilo w ciąży a teraz ważę mniej niż przed ciążą
                PAULINA 07.07.2008




                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                  Niedziela więc każda z mężkiem spędza trochę czasu Anik więc czas na Ciebie hehehe nie, nie żartuję A tak poza tym to z Was wszystkie takie laski tylko ja takie spasłe nie wiem jak dojdę do siebie po tym porodzie
                  No na mnie też czas- ale żeby męża zwlec z fotela i wysłać do sypialni, bo biedny na fotelu mi zasnął
                  PAULINA 07.07.2008




                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                  Skomentuj


                    A ja chyba pójdę tv pooglądać albo zagram sobie w coś na kurniku, pewnie jutro będzie tu gwarno Anik to do usłyszenia bo pewnie też zaraz napiszesz mi dobranoc:P Słodkich snów!

                    Skomentuj


                      Właśnie wróciłam żeby napisać dobranoc, bo byłam na innym wątku pa
                      PAULINA 07.07.2008




                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam drogie Krejzolki,

                        U nas sloneczko swieci za oknem, farsz na pierogi zrobiony zupka gotowa. teraz kawka i klejenie. Z amelka zajmie to pewnie 2 razy dluzej- ale oczywiscie wstala jak na zlosc wczesniej.egh... te dzieciaczki.
                        Mnie zjada przedprzedszkolny stres wiecwczoraj zrobiłam "niedzielny" obiad i upiekłam 2 ciasta- nic trudnego ale u mnie to rzadkośĆ.były akurat na wycieczke do lasu Rodzinka zadowolona ja zmeczona. A jutro wielki dizeń.

                        Marti dzieki za namiary na tego słodkiego bloga
                        Marti, izabelka- jak tam u was przed jutrzejszym debiutem?

                        AMELCIA ur. 08.02.2007

                        Skomentuj


                          dzień dobry
                          my już od godziny jesteśmy na nogach. m. poszedł sobie do pracy, a ja zaraz zabieram się za kurki. wczoraj dostałam ich całą siatkę i na razie się moczą. muszę je jeszcze pokroić, popakować i pozamrażać. akurat będą na zimę do jajecznicy albo sosu
                          załączam zdjęcia z wczoraj - Asię po bujaniu w kocu, z moją mamą i ostatnie Asia z tatą.
                          Last edited by magda8528; 27-10-2009, 12:23.

                          Skomentuj


                            Witajcie kobietki,
                            Dominko jestem zestresowana jak cholera i nie umiem uwierzyc że to już jutro.O jakim blogu Ty piszesz?bo nie zrozumiałam
                            Witaj Madziu,Asia to śliczna dziewczynka.



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              Ide zaparzyc kawkę bo coś nie umiem sie obudzic.A jeśli chodzi o przedszkole to nie umiem sobie wyobrazic jak to będzie miec tak dużo czasu tylko dla siebie.Jak Alanek będzie w przedszkolu to mam wrażenie że nie będe miała co robic z tym czasem.Będę musiała sie przestawic na inny tryb życia.Ja w ogule czuję że pójście Alanka do przedszkola to dla mnie jakaś rewolucja Coś sie kończy a coś zaczyna



                              Dawniej Marti

                              Skomentuj


                                Witajcie.Ja pamiętam jak synek poszedł do zerówki to ja to gorzej przeżyłam niż on,cały dzień miejsca niemogłam sobie znaleźć.Poszlam po niego tuż po obiedzie a on mówi po co tak wcześnie przyszłaś? Chciałem się jeszcze pobawić.No ale miał wtedy 6 lat a Wasze pociechy są jeszcze małe.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X