Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
    Ciao..

    W ustawieniach wejdz w opcje i tam masz ilosc postów na stronie.
    dzięki napewno będzie lepiej czytac
    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

    Skomentuj

    •    
         

      hej hej mamusie

      ja lubię drożdzowe ciasto z kruszonką przekładane dżemem mniam mąż zawsze robi

      czarniny nawet bym nie ruszyła bleeeeeeeee,tak samo jak serc ,nerek móżdżku fujjjjjj

      ale flaczki zjem ,kaszankę i watróbkę hheh dziwne co nie

      no właśnie Iza jak się to ustawia????????????


      Skomentuj


        Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
        hej hej mamusie

        ja lubię drożdzowe ciasto z kruszonką przekładane dżemem mniam mąż zawsze robi

        czarniny nawet bym nie ruszyła bleeeeeeeee,tak samo jak serc ,nerek móżdżku fujjjjjj

        ale flaczki zjem ,kaszankę i watróbkę hheh dziwne co nie

        no właśnie Iza jak się to ustawia????????????
        Hej SILUŚ -mordko Ty moja
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          PAWIMI z czego wywnioskowałam ze masz duzy domek?otóż pisałaś kiedyś ze dzieci z dołu przyszły i sie dobijały do ciebie a ty w łazience siedziałaś hehe i jeszcze że mały wstał i poszedł na dół do bawialni hehhe więc wiadomo że to nie w bloku i jednak domek pokazny


          Skomentuj


            jakos dziwnie mi sie laptop zagrzal az mnie parzy w kolana jak go trzymam, ciekawe, moze cos nie tak?

            Skomentuj


              Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
              jakos dziwnie mi sie laptop zagrzal az mnie parzy w kolana jak go trzymam, ciekawe, moze cos nie tak?
              Może po prostu długo chodzi? Chrzestnej Amesi tak często robi
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
                jakos dziwnie mi sie laptop zagrzal az mnie parzy w kolana jak go trzymam, ciekawe, moze cos nie tak?
                nie powinno tak się dziać u nas to nie występuje choć długo chodzi
                KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  ja jak długo mam go na kolanach to też taki gorący jest ,lepiej postawic na czyms


                  Skomentuj


                    kurcze mam nadzieje ze to nic powaznego, moze wentrylator zakurzony i nie wyrabia z chlodzeniem a ja faktycznie trzymam go na kolanach bez zadnego przewiewu, eh...dopiero mi go maz kupil,na te sprzety nie mozna teraz liczyc

                    Skomentuj


                      Pawimi nie wiem jak masz w laptopie ja swojego jeszcze nie otwierałam a tez nowy ale stary komputer regularnie czyszczę ,otwieram i odkurzam w srodku a nastepnie czyszczę radiator


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                        PAWIMI z czego wywnioskowałam ze masz duzy domek?otóż pisałaś kiedyś ze dzieci z dołu przyszły i sie dobijały do ciebie a ty w łazience siedziałaś hehe i jeszcze że mały wstał i poszedł na dół do bawialni hehhe więc wiadomo że to nie w bloku i jednak domek pokazny
                        pani detektyw hehe....ankasos widziala kiedys

                        Skomentuj


                          dzisiaj wrzuciłam fotke naszej kolezanki i nikt nic nie powiedział jak wam sie podoba niunia Ani?
                          KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                          Skomentuj


                            Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                            dzisiaj wrzuciłam fotke naszej kolezanki i nikt nic nie powiedział jak wam sie podoba niunia Ani?
                            niunia sliczna, widzialam

                            Skomentuj


                              Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
                              niunia sliczna, widzialam
                              tak przypominam bo bez echa przeszło i myślę że Ani będzie przykro nikt ich jeszcze nie widział a nie ma zainteresowania a ona juz długo u nas jest
                              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                              Skomentuj


                                ja tez widzialm małą Marlenkęsłodko sie usmiecha

                                Pawimi macie kontakt z Anką?piszesz że dom widziała


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X