Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    Witam wszystkie mamusie z małymi Testerami. Mam na imię Joasia i jestem mamą 16-miesięcznego Mikołajka. My także zostaliśmy wybrani do testów DOREMI z czego bardzo się cieszymy. Mikołajek jest bardzo pogodnym i uśmiechniętym dzieckiem, wszędzie go pełno i wszystko chce zobaczyć, dotknąć i spróbować.
    Uwielbia jeść nowe potrawy i jest małym "smakoszem".

    Dziś również do nas dotarła paczuszka z przysmakami od firmy Gerber.
    Mikołajek był zachwycony gdy listonosz przyniósł paczkę specjalnie dla niego. Z wielką ciekawością zaczął otwierać pudełko - oczywiście początkowo musiałam mu pomóc. Gdy już kartonik się otworzył jego oczom ukazały się 4 słoiczki z sosikami i 4 deserki do picia. Jaka była radość Małego -zaczął sobie przekładać produkty z kartonika i z powrotem do kartonika, oglądać je dokładnie i oczywiście od razu chciał próbować.
    Obiadek na dziś już mieliśmy zaplanowany a więc zgodnie z synka sugestią otworzyłam mu deserek o smaku jabłko, banan, mango, ananas.
    Mój duży chłopczyk mimo swojego "małego" wieku potrafił pić ze słomki. Początkowo zaciekawiony wypił kilka łyczków a potem już nie chciał.
    Potem kilkakrotnie pokazywał na inne soczki i chciał je obgryzać tzn kartoniki ale skoro mieliśmy otwarty jeden to nie otworzymy kolejnego - musi coś zostać na jutro
    Po ciekawym przedpołudniu synek poszedł na poobiednią drzemkę. Gdy tylko się obudził także podałam mu deserek w kartoniku jednak ten smak nie zyskał jego aprobaty, prawdopodobnie ze względu na ananasa i mango.
    Cóż każdy ma inne ulubione smaki i ten niekoniecznie musi być przysmakiem Mikołajka, zwłaszcza, że inne pyszne produkty czekają na kolejny dzień testowania.
    Jutro z przyjemnością zdamy wam relację z naszego kolejnego dnia testów DOREMI. Do zobaczenia mamusie i dzieciaczki, pozdrawia was mama Joasia z Mikołajekim

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      Te dania są wyśmienite, dziecko je za jednym zamachem słoiczek. Dobrze dobrane kompozycje smakowe, sprawiają, że nie trzeba ich niczym doprawiać. Nie można się im oprzeć. A o deserkach pitnych nie wspomnę, po prostu wyśmienite smakowo. Bardzo sycące a zarazem mające ogrom witamin. Polecam

      Skomentuj


        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        Witam wszystkich bardzo serdecznie!!dziś dostaliśmy paczkę DoReMi gdy syn ją zobaczył odrazu powiedział mamo daj śok i jednym tchem wypił go do samego końca więc był bardzo pyszny.Jutro kolejny etap "TESTOWANIA" zobaczymy czy też mu będzie tak samo smakował jak deserek

        Skomentuj


          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          Produkty do testowania zostały dostarczone do nas wczoraj w paczce bez uszkodzeń. Pierwszą wspólna atrakcją było twarcie paczki - jednocześnie był to dobry moment, aby powiedzieć Córce co mamy w paczce, dlaczego do nas przyszła paczka i co będziemy robić z przesyłką. Dobrze jak Mały Człowiek wie co się dzieje i nie jest zaskakiwany
          Otwarcie paczki i wyjmowanie poszczególnych słoiczków małymi rączkami było pierwszym etapem zabawy "przyjemne z pożytecznym". Moja Córka każdy słoiczek rozpakowywała samodzielnie i wyjmowała z pudełka sama kazdy deserek. Miło było patrzeć na to zaangażowanie i uśmiech W tym momencie w mojej głowie pojawiał się myśl - dlaczego posiłki są w słoiczkach, a nie w opakawaniach nie bijących się (a są w takich przecież dania DoReMi dla dzieci)? Z mojego punktu widzenia wolałabym opakowania bezpieczeniejsze.
          Po południu rozpoczęłyśmy degustację deserku brzoskiwinia, jabłuszko i banan. Córka lubi picie napojów przez słomkę i tu funkcjonalność deserku bardzo ją ucieszyła. Opakowanie deserku jest jednak zbyt duże jak na porcję dla mojej Córki i byłabym ucieszona, gdyby było o połowę mniejsze, bo wtedy byłoby wypite w całości lub przynajmniej większej części. Jeśli korzystamy z większych opakowań soczków, deserków - szukamy raczej tych szczelnie zamykanych np. nakrętką. Zastanowiłabym się nad takim rozwiązaniem.
          Deserek okazał się dobry w smaku, aczkolwiek zbyt słodki. Córka wolała go rozcieńczonego z wodą. Z opakowaniem i odpowiednią siłą nacisku na kartonik nie było problemu - pierwsze smakowanie deserku odbyło się przy naszym (rodziców) udziale, aby Córka swobodnie pryzwyczaiła się do deserku i pełnego kartonika, a po nieznacznym upiciu deserku - już samodzielnie. Córka od jakiegoś już czasu ładnie pije przez słomkę z kartoników, buteleczek czy nawet szklanki i w tym przypadku nie było z tym porblemu.
          Last edited by MMag; 16-03-2013, 15:03.

          Skomentuj


            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Po otrzymaniu smsa z firmy kurierskiej nie mogłam się doczekać paczuszki Zawiadomiłam oczywiście dzieciaczki, że dostaną prezencik od firmy Gerber. Zaskoczenie, uśmiech na twarzy maluchów był bez cenny...
            Zwłaszcza, że uświadomiłam dzieciakom, że będą Miały bardzo ważne zadanie do wykonania. Zostali Testerami, co za czym idzie? PRóbowanie, nowych produktów... Ucieszeni, wyglądali samochodu kuriera przez okno całe popołudnie, niestety nie dotarł dziś. Z nadzieją, dzieciaczki zasnęły...
            Nazajutrz, ktoś dzwoni oooooooooooo, mamo, mamo, prezencikkkk! IDź szybko!
            JEeeeeeeeeeeeee!(okrzyk, radości!)
            Bieganie, skakanie i wkońcu szybkie otwieranie...
            A tam... deserki i sosiki!
            Od razu, rureczki, dołączone do deserków, zostały od foliowane, mama oczywiście pomogła przebić się w smak, ukryty w małym kartoniku...
            Dobre? zapytałam,
            Mniam, mniam,
            Zawartość w przeciągu 2 minut zniknęła, o dziwo, ponieważ nie przepadają za brzoskwiniowym smakiem..., połączenie banana z jabłkiem i brzoskwinią jest bardzo delikatne, z zarazem smaczne... Sama z ciekawości spróbowałam , byłam mile zaskoczona, tak doskonałym smakiem... Pierwszy test zaliczony... ciąg dalszy jutro
            Pozdrawiam, smacznych snów!

            Skomentuj


              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              My zaczęłyśmy- to znaczy moje córcie zaczęły od soczków. Tak bardzo im zasmakowały że chciały od razu wypić oba. Były pyśne jak to powiedziała moja młodsza córcia.A moje zdanie to ---- gęste [B]owocowe i dość sycące ( małepo wypiciu oddały batonika-----i super)POLECAM
              Myślę że jutro wypróbujemy pierwszy sosik

              Skomentuj


                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                Witamy Ja mama Marta i synuś Piotruś

                Dzisiaj dostaliśmy paczkę od miłego Pana kuriera. Zaraz po otwarciu nastąpił okrzyk radości na widok soczków! Nie było wyjścia - trzeba było jeden otworzyć. Piotruś potrafi pić ze słomki ale zazwyczaj po kilku łykach rurka lądowała w kartoniku ot tak z nudów. Bo zwykłe picie zwykłego soczku jest nudne ! Tym razem było inaczej. Piotruś wypił cały soczek prawie od razu. Oczywiście mama też musiała spróbować czy nie karmi dziecka czymś paskudnym. Soczek a właściwie deserek fantastyczny. Gęsty ale gładki. Słodki.
                Pierwszy plus dla DoReMi!!
                Jutro testujemy sosy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  Witam wszystkich. Jestem mamą 2 letniego chłopczyka. Mały łobuziak się z niego robi Najbardziej cieszył się z kartoników,coś pysznego na wyjścia, idealny do plecaczka, soczek na każdą porę dnia. pysznie owocowe, jabłuszko-banan-mango-ananas rajskie połączenie 100% owoców -dosłownie!!

                  Skomentuj


                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    Do nas przesyłka dotarła wczoraj, więc deserek pitny został skonsumowany od razu z wielkim smakiem, spróbowałam, jest pyszny, bardzo owocowy i gęsty.
                    Dziś do obiadku dodałam sosiku z papryką i było pycha, także póki co bardzo pozytywnie :-)

                    Skomentuj


                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      Ja też z moim małym Mikuśiem zaczęliśmy testować produkty.
                      Mały jak dorwał się do soczków wypił 2 na raz
                      A dzisiejszy obiadek to sosik boloński.
                      Małemu tak smakowało, że chciał więcej

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        Jestem mamą Lilianki i córeczka piła dziś deserek przez słomkę. Próbowała smak w którym przeważały brzoskwinie. Ja jako mama byłam mile zaskoczona że w składzie tego deserku nie ma wody. Są więc same owoce i soki owocowe. Ponadto nie ma żadnych dodatków cukru. Kartonik jest lekii można go wszędzie zabrać, porcja jest w sam raz do wypicia na raz. Widzę bardzo wiele korzyści. Mojej córci również smakowało bo wypiła w parę chwil. Jutro testujemy sosik.

                        Skomentuj


                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          Dziś odebraliśmy paczkę z produktami Doremi, moja córeczka bardzo się ucieszyła. Od razu chciała wypić "Deserek do picia" i bardzo jej smakował, jutro kolej na następne produkty

                          Skomentuj


                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            Witam serdecznie.
                            Dziękujemy, że mamy możliwość uczestniczyć w tym smakowitym teście. Ja jestem Ania i mam 28 lat. Mój synek to Szymon i na początku kwietnia skończy 3 lata.
                            Dostaliśmy zestaw wczoraj czyli 12 marca. Niestety poczta nie dba zbytnio o przesyłki i jeden ze słoiczków był potłuczony, chyba to był sosik brokułowo -serowy,tyle z obserwacji tego co zostało wywnioskowałam. Szkoda ,bo podejrzewam, że ten najlepiej przypadłby mu do gustu bo lubi tego typu sosy szczególnie z dodatkiem brokułów. W każdym razie to nic straconego, pewnie uda mi się nabyć go w sklepie to kiedyś wypróbujemy
                            Szymon ma zapalenie krtani i 2 dni mieliśmy wyjęte z życiorysu. Oczywiście paczka go zaintrygowała, ale był trochę rozczarowany, że to nie jakieś autoDodam, że jest strasznym fanem popularnej bajki o samochodach na licencji amerykańskiej firmy. Deserki go ucieszyły, bo ostatnio, aby przyjmował więcej napojów kusiłam go używaniem słomki przy piciu wody lub soku. To też fajna zabawa dla niego jak obserwuje znikający płyn. Wypróbowaliśmy deserek brzoskwinia, jabłuszko, banan. Wypił tylko pół kartonika, ale to dla tego, że przy chorobie apetyt mu nie dopisuje (i tak jest niejadkiem i neguje wiele proponowanych produktów), a deserek jest trochę gęsty. Jutro może syn będzie w lepszej formie, a jeśli mu konsystencja nie podejdzie bo woli chyba rzadsze produkty to doleję mu po prostu wody, aby rozcieńczyć. Smak jest naprawdę bardzo dobry i produkt wartościowy więc wystarczy go trochę zmodyfikować i dopasować do upodobań Szymona.
                            Sosików jeszcze nie próbowaliśmy, bo Syn maruda i ciężko mu cokolwiek podsunąć do jedzenia jak jest chory. Dosłownie skubie trochę tego to czegoś innego i tak się minimalnie pożywia. Jutro będzie nowy dzień i powinna być poprawa..
                            Last edited by elwirka26; 13-03-2013, 20:42.

                            Skomentuj


                              Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              tak zareagowała moja córeczka jak zobaczyła samą paczkę...MAMUNIU A CIO TO? TO DLA MNIE? Jeszcze nie wiedziałam co to za przesyłka...mówię, że mozliwe, że tak. Otworzyłam, jeju misiaczki, laleczki, wszelkie zabawki zaczeły w górę latać...tak się Judytka zaczęła cieszyc...TO DLA MNIE, TO DLA MNIE, MÓWIŁAM CI MAMUSIU...MÓJ BRZUSZEK JUZ SIĘ CIESZY, MOŻEMY JUZ OTWORZYC?SIOCIEK, SIOCIEK, JUŹ MI SIĘ PIĆ CHCE...A SIOIĆKI(SŁOICZKI)TO JUTLO NA OBIADEK?DOBZIE? DOBZIE? Jak tu odmówić takiej słodkiej kruszynce, zrobi te oczka jak kotek ze Shreka...oczywiście, że soczek-deserek owocowy zaraz został w mig pochłonięty, oj musiałam długo tłumaczyć, że następny dopiero na drugi dzień, bo 1 na dzień..w sam raz.
                              Od teraz deserki to podstawa na zakupach...bez nich nie ma co do domu wracać..he he. A sosiki, też są całkiem smaczne, już z makaronikiem i ziemniaczkami 2 zjedzone...choć tak po cichu ale córeczka oznajmiła, że NA CAŁYM ŚWIECIE NAJLEPSZE OBJADKI ROBI BABCIA TELEŚKA.

                              POLECAM SZCZERZE PRODUKTY DOREMI!

                              Skomentuj


                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                Dobry dla dziecka;
                                Oszczędny- oszczędza czas Mamy i Taty na przygotowanie posiłku;
                                Różnorodny- smaki napojów, deserów, obiadków czy sosów;
                                Ekologiczny- przygotowany zawsze z ekologicznych składników;
                                Mądry- odpowiednio do wieku dobrane składniki produktów;
                                I ponadczasowy- marka Gerber istnieje od 1928 r.
                                Produkt Gerber prosty jak: Do re mi.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X