Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test produktów Gerber - wątek specjalny - WYNIKI

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

    Dziś przetestowaliśmy sosik boloński. Powiem Wam szczerze że fajnie tak zrobić "na szybko" zdrowy i wartościowy posiłek dla dziecka i patrzeć jak ono wcina bez gadania. Ciężko mi się będzie teraz przestawić na gotowanie :P Synkowi smakowało a dla mnie zapach ok tylko konsystencja za rzadka (gdybym dodała mięska byłoby lepiej). Wielkie brawa

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

      Napisane przez beniaminowa Pokaż wiadomość
      Dziś przetestowaliśmy sosik boloński. Powiem Wam szczerze że fajnie tak zrobić "na szybko" zdrowy i wartościowy posiłek dla dziecka i patrzeć jak ono wcina bez gadania. Ciężko mi się będzie teraz przestawić na gotowanie :P Synkowi smakowało a dla mnie zapach ok tylko konsystencja za rzadka (gdybym dodała mięska byłoby lepiej). Wielkie brawa
      widzisz beniaminowa, ja czytając opinie koleżanek oraz widząc konsystencję innych sosików, dodałam mięska i było super danie. Pamiętajmy, że to są sosiki, a nie gotowe dania i tu nie powinnyśmy liczyć na gęste danie.

      Skomentuj


        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

        Witam wszystkie mamy na forum!!!!

        Jestem mama 19-sto miesięcznej Izabelki. My także jesteśmy tymi szczęśliwcami, którzy zostali wytypowani do testowania produktów Gerber.
        Bardzo się ucieszyłam kiedy przyszła paczuszka, a jeszcze bardziej moja córa. Z ciekawością rozpakowała paczkę i gdy zobaczyła słoiczki z piskiem powiedziała dzidzia mniam mniam.
        Na pierwszy ogień poszedł deserek do picia brzoskwinia, jabłuszko i banan. Córcia uwielbia pić przez rureczkę. Pochłonęła cały soczek w kilka sekund, więc sądzę że smakował jej i to bardzo. Muszę jednak przyznać że, moja córa nie jest wybredna konsumentką. Prawie wszystko jej smakuje. Natomiast w mojej opinii deserki są bardzo smaczne i sycące. Dziecko otrzymuje niezbędną porcję witamin a co najważniejsze bez dodatkowego cukru. Samo zdrowie. Rewelacyjna przekąska, która dostarcza dziecku niezbędnych składników odżywczych.
        Na obiad przygotowałam córci makaronik polany sosem pomidorowym ze słodką papryką i kurczakiem. Mała spojrzała i z zapałem zabrała się za pałaszowanie swojej miseczki. Sosik podzieliłam na dwie części, będzie na dwa obiadki. I tak samo jak z deserkiem porcja zniknęła w mgnieniu oka. Do ostatniej kluseczki córa wyczyściła miseczkę.A efekt jak na widocznym zdjęciu. Musiało być pyszne. Uważam, że obiadki Gerbera są super. Oczywiście musiałam spróbować by wyrazić opinie. Świetny smak, bardzo dobrze doprawiony. Znakomite rozwiązanie na przygotowanie zdrowego dania. Dzieci pałaszują je z zadowoleniem a my mamy jesteśmy spokojne, że dajemy dziecku wszystko to co najlepsze, czyli zdrowy i pełnowartościowy posiłek. Bardzo gorąco polecamy produkty Gerbera!!!!
        Attached Files

        Skomentuj


          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

          Deserek do picia uważam za fantastyczne rozwiązanie jako przekąskę na spacerku, zaspokaja pragnienie oraz mały głodek jest od razu gotowy do spożycia, nie potrzebujesz żadnych akcesoriów do karmienia, wbijasz słomkę i gotowe, i ta cudownie zadowolona ze smaku minka mojego synka, najlepiej świadczy o wyjątkowości deserku. Super produkt!










          Skomentuj


            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

            Dość długo zastanawiałam się co napisać :-) bo tu tak każda z mam pięknie opowiada o swoich maluchach. A moje "cudo" - no cóż - 3 kartoniki soczku pochłonął praktycznie na raz. Beknęło mu się po tym jak mojemu sąsiadowi ( 120 kg żywej wagi). Mój mąż pokładał się ze śmiechu dobre 10 minut. A to dlatego że widział mój cały ceremoniał przygotowywania do testów. A tu "rachu ciachu" i po teście. W sumie jakby mierzyć głośność beknięcia z tym jak smakowało mojemu małemu "testerkowi" to soczki były przepyszne...
            W weekend szykuję się testowania sosików... Mąż ma już ubaw, "testerek" się oblizuje, a ja...modlę :-)

            Skomentuj


              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

              U nas jako ostatni testowany był sos brokułowo - serowy z indykiem.
              Podałam go Majce z ryżem - tak dla odmiany. I muszę powiedzieć, że jej smakował. Wszystko zjadła. I była zadowolona. Jej słowo gdy wskazywała na talerzyk brzmiało: mniam, mniam!
              Podsumowując, deserki do picia zdobywają nasze największe uznanie! Pyszne, geste, zdrowe, sycące i smaczne! Co prawda Maja piła je z butelki (bo nie umie jeszcze ze słomki), ale można ten fakt ominąć
              A sosiki to strzał w 10 - nadają się do różnego typu obiadów, co pomoże urozmaicić obiadki dla malucha.

              Skomentuj


                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                My już zakończyliśmy pyszna przygodę z sosikami i deserkami do picia DOREMI.
                Sosiki były bardzo smaczne o odpowiedniej konsystencji i zapachu. Sosik pomidorowy z papryka zaskoczył mnie pozytywnie, gdyż nie znalazłam w nim skórek warzyw, co czasem zdarzało się przy innych produktach firm produkujących produkty żywieniowe dla dzieci.
                Czy zdecyduję się na zakup sosików DOREMI ...sądze, że może tak ale mój synek w kwietniu kończy 3 latka i na codzie staram się mu gotować sama co trochę taniej wychodzi, gdyż wszyscy w domu jemy na obiad to co ugotuję. Produkty gotowe świetnie w naszym przypadku się sprawdzają, gdy jedziemy w podróż lub nie mam czasu czegoś ugotować.
                Deserki do picia synkowi posmakowały i sądzę że będziemy do nich wracać. Synek wybrał ten deserek gdy miał przed sobą soczek owocowy innej firmy. Powiedział, że DOREMI mu bardziej smakuje. W deserku zmieniłabym tylko opakowanie. Może warto by było zastanowić się nad taką tubko-torebką , która jest zakręcana i można ją przechować gdy nie wypije się wszystkiego. To bardzo poręczne byłoby w podróży, na wycieczce, czy spacerze. W obecnej sytuacji jest pewien dyskomfort. Gdy nie wypije się całości deserku istnieje ryzyko, że gdy kartonik zostanie potrącony, przewróci się i zawartość się wyleje.
                Porównując te dwa rodzaje produktów czyli sosiki i deserki...synowi bardziej smakowały deserki. Waż dla mnie jako konsumenta jest cena. Ta jest dość wysoka, ale nie wyklucza oczywiście zakupu tych produktów tylko włącza czerwoną lampkę, czy jakość (co prawda wysoka) jest adekwatna do ceny.
                Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w teście. Pozdrawiamy inne testujące dzieci i ich rodziców

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                  Dziś przyszedł czas na deserek jabłko, banan, mango i ananas. Jabłko i banan nasza córeczka pochłania dosłownie w kilka minut, ale mango i ananas to smaki dla niej w zasadzie nowe, ale...to wcale nie oznacza nielubiane, bo Ania jest dzieckiem, które szybko i bez problemów wprowadza do swojej diety nowe produkty, szczególnie jesli chodzi o owoce. Podobno dzieci długo karmione piersią nieco łagodniej przechodzą rozszerzanie diety i chyba coś w tym jest.

                  Deserek niestety nie ma już rurki, bo zniknęła przy "celebracji", jak ja to nazywam, czyli małego obchodu z deserkiem w ręku po całym domu. Może kiedyś doczekam takiej chwili, gdy producenci będą dodawać dwie rurki, bo my ciagle mamy problem ze "znikającymi rurkami" , a po celebracji gdy rurki już nie ma, powstaje problem, jak tu wypić zawartość??? A dziecko 14miesięczne bywa w takich sytuacjach bardzo nerwowe!!!

                  Po kilku minutach Anusia jest zmuszona wypić deserek z kubeczka, co nie zmienia faktu, że bardzo jej smakuje, bo gdy widzi dno kubeczka nadal robi się nerwowo .

                  Tak sobie myślę, że trzeba coś z tym zrobić....jutro kupimy kolejne deserki , a tymczasem dziękujemy za te chwile przyjemności i niebo w gębie

                  Skomentuj


                    Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                    dobry wieczór
                    moje spostrzeżenia:
                    - sos z wołowiną nawet mi smakował - dawno nie próbowałam słoiczkowych dań - zawsze trochę mdłych; a ten jest delikatnie przyprawiony - naprawdę dobry i smaczny, w sumie nie zmartwiłabym się gdyby dziecku nie smakował bo sama bym skorzystała; Zofia - która "słoiki" jadła tylko po naszym doprawieniu teraz pożarła pełną michę jak dla dorosłego zaletą jest dosyć rzadka konsystencja która "zalewa" pokaźną porcję np. ryżu. a propos ryżu - pyszny smak i właśnie konsystencja pozwoliła na ukrycie 1/3 woreczka ryżu - a Zosia nie "budzi liziu"
                    zjadła wszystko sama łyżka za łyżką, zdrowe i pyszne no i z ryżem którego nie rusza... od czasu do czasu na pewno będę kupować - wołowina jak wiadomo droga i nie zawsze dzieciom smakuje po przygotowaniu - sama nie przepadam... sos naprawdę pyszny...
                    cieszę się że będę miała wreszcie alternatywę obiadową - za ok 2 tyg urodzi się Ela więc miło będzie mieć znowu opcję gotowego obiadu dla Zosinki
                    dobrej nocy

                    Skomentuj


                      Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                      Mojej 18 miesięcznej córeczce sosiki Doremi bardzo polubiła dzięki tej akcji. jak była mniejsza jadła obiadki ze słoiczków ale od kilku miesięcy gotuję jej oraz starszej córce sama. Sosików Doremi nie znałam i muszę przyznać że teraz wiem że są rewelacyjne ponieważ sama do nich mogę ugotować makaronik, ryż czy kaszę i podać z sosikiem i wiem że moje dziecko będzie zachwycone obiadkiem. Sama także trochę spróbowałam i muszę przyznać że w smaku są doskonałe. Moje dziecko zjadło że aż mu się uszy trzęsły.Dzięki tej akcji wiem że te obiadki są dużo lepsze od innych i nie raz je kupię. Jeśli chodzi deserki to także bardzo smakowały mojemu dziecku i nawet o dziwo dopominało się o jeszcze. Fajnie by było gdyby były w buteleczkach lub zamykane klipsem jak mleko bo gdy dziecko nie wypije całego w podróży to nie wiadomo co zrobić z resztą by się nie wylała. Jestem zachwycona tymi produktami tak więc wyniki moich testów ze zdjęciami umieszczę na moim blogu, ponieważ są to produkty godne polecenia.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                        Nasze testy produktów Gerber Do Re Mi przebiegły pomyślnie. Pierwszy soczek był zaskoczeniem dla córki. Pierwszy soczek z kartonika ido tego bardzo gęsty. Zdecydowanie gęstszy od innych dostępnych na rynku. Bydż może dla tego nazywa się Deserek do picia. Z drugim juz poszło nam łatwiej. Picie przez słomkę z kartonika opanowane. Córka miała do-czynienia do tej pory z kubkiem ze słomką. Tam słomka jest nieruchoma i większa. I ja skosztowałam by móc coś o nim napisać. Sok naturalnie słodki - nie przesłodzony słodzikami. Ładnie pachnie i tak jak już pisałam, gęsty. Idealny deser dla naszych pociech.
                        Sosy do dań. Każdy próbowaliśmy z innym dodatkiem min. ryż, kasza, makaron jajeczny i ryżowy. Dobry sposób na szybki obiad. Urozmaicenie diety dziecka. Mam pewność że dziecko zje posiłek z porcją warzyw. Dla nas to dobre rozwiązanie. Po tym jak obiadek szybko znikł z miseczki jestem pewna że smakował. Dziękujemy za możliwość testowania tych pyszności. Myślę, że sięgniemy po nie podczas zakupów.

                        Skomentuj


                          Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                          Testowaliśmy sosik brokuły z serem . sykowi podałam go z jego ulubionym makaronem mini kolanka . Niestety nie posmakował mu, choć Gabryś uwielbia dania z brokułem po spróbowaniu bardzo się skrzywił i odmówił dalszej współpracy

                          Skomentuj


                            Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                            Hej jestem mamą 14 miesięcznego Maksa. Przesyłkę z produktami dostaliśmy już jakiś czas temu, przetestowaliśmy wszystkie produkty i dziś chcieliśmy się podzielić naszą opinią Maksio jest "wszystkożerny" i naprawdę mało co mu nie smakuje. Gdy zobaczył soczki to był zachwycony, bo on uwielbia pić słomką!! a do tego jeszcze smak!!tych soczków. FANTASTYCZNY!!!!są odpowiednio gęste i takie owocowe(nie wiem jak to określić )przyznam szczerze, że nigdy wcześniej nie kupowałam soczków GERBER, ale po tym teście są to nasze numer 1!na liście zakupów. Na dowód tego załączam zdjęcie Maksia z owymi soczkami A co do sosików... Świetny pomysł jako dodatek do ziemniaków, makaronu czy ryżu. Kupowaliśmy Obiadki Gerber,ale DoReMi pierwszy raz próbowaliśmy teraz. I od tej pory kupuję je,bo mają pyszny smak, który Maks pokochał. Szczególnie zaskoczył mnie smak sosu brokułowego, bo Maks brokuły to tak niekoniecznie a ten sosik z makaronem to po prostu wchłonął. Jesteśmy bardzo zadowoleni z testu. Dziękujemy bardzo za umożliwienie nam uczestnictwa w teście
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                              Zdążyliśmy również przetestować sosik pomidorowy ze słodką papryką i kurczakiem, który był dla mnie wielkim zaskoczeniem gdyż pachniał znakomicie i tak samo smakował. Podałam go w formie zapiekanki z makaronem i serem. Zapach był nie samowity i roznosił się po całym mieszkaniu. Dość spora porcja została zjedzona w mgnieniu oka przez synka , a ja w wielkim szoku patrzałam na pustą miseczkę , gdyż z reguły mój syn jest niejadkiem. Na następny dzień był sosik z wołowinką podany z ryżem i warzywami , który również zrobił furorę . Prawie cała porcja została zjedzona , a o pozostałą część synek upomniał się wieczorem , choć nie lubi monotoni w posiłkach cały słoiczek został zjedzony jednego dnia. Moja ogólna opinia testowanych produktów jest na wielki plus. Sosiki są szybkim i zdrowym dodatkiem do obiadku , można je podawać na różne sposoby i z różnymi dodatkami do których świetnie pasują. Myślę ,że będą często gościć w jadłospisie mojego synka , a co do deserków to bardzo zdrowe zastępstwo słodycz. W prosty sposób możemy przemycić owoce w codziennej diecie. Jest to też dobre rozwiązanie na spacerze , kartonik możemy mieć w torebce i w dowolnej chwili podać dziecku.

                              Skomentuj


                                Odp: Test produktów Gerber - wątek specjalny

                                Kolejny dzień testowania GERBER DOREMI Sosik Brokułowo-serowy z indykiem.
                                Obawiałam się troszkę tych brokuł bo wygląd w słoiczku nie wyglądał za specjalnie.Po otwarciu słoiczka uniusł się przyjemny zapach Już wtedy byłam pewna że Alanek bez problemu zje obiadek.
                                I tak jak myślałam bez problemu i z wielkim apetytem Geberek sosik został zjedzony Nasza wyprawa w świat testowania dobiegła końca a ja jestem bardzo zadowolna z sosików.Nie wszystkie testowaliśmy bo jeden w transporcie się zbił i dojechał do nas w kartonie zamiast w słoiczku.Mimo to jestem pozytywnie nastawiona i chyba mój synek Alanek powiedziałby to samo gdy by tylko potrafił już mówić
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X