Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    hej dziewczyny jest co czytać u was ja dziś w pracy byłam jutro mam wolne a później sobotę niedziele i poniedziałek pracuje wiec się nie ciesze my z m już po starankach teraz czekam na @ poczekamy zobaczymy posprzątałam se już w domku a jutro odpoczywam :-) myślimy nad kupnem działki z altanką było by gdzie posiedzieć grilla zrobić a jeśli chodzi o zgubienie zbędnych kilogramów to też się muszę za siebie wziąć ja mam co zrzucić moja satysfakcja było by zrzucenie 30kg. wtedy była bym szczęśliwa pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Jestem i ja
      witajcie bacia i chanel miło was widzieć

      podczytuje was trochę ale na pisanie nie zawsze mam czas
      ja już po owulce były staranka ale raczej to spontan bo nie mówimy juz o starankach tylko się kochamy,odpuszczamy ale miłość kwitnie,te wszystkie diagnostyczne sprawy,obserwacje pęcherzyka,mierzenie tempki,obserwacje sluzu itp bardzo stresowały nas i dlatego postanowilismy dac na luz

      profilaktycznie tylko kwas foliowy

      a co do odchudzania to ja staram sie bardzo zdrowo odżywiać i przerzuciłam się na soki ,mi by się przydało tak z 5 kg po zimie schudnąć
      miłego dzionka i głowa do góry,wiosna a wiosną bociany przylatują

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Hello babencje
        u mnie pogoda super...świeci słoneczko i ciepło jest zaraz ide pranie rozwiesić bo kończy sie juz prać...
        dzisiaj chodze jakaś zamulona nie wiem chyba choroba mnie bierze bo juz katar mam...wczoraj byłam u kumpeli to sie odstresowałam troszke
        B juz dużo lepiej ucho nie boli antybiotyk bierze i do szkoły poszedł bo pózniej takie zaległości że masakra...
        chanel,beatka miło Was widzieć(czytać)





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          a co do odchudzania...to ja już po śniadaniu (naleśniki z serem jadłam) oczywiście dietetyczne....no i zostało mi 4 kg do zrzucenia...chyba że cos mi odwali i zechce poniżej 50-tki zejśc
          a Wam kobietki życze wytrwałości





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dzień dobry kobietki

            Ale ladna pogoda,nie mam pojecia jak ja wykorzystac,mieszkam w bloku i ogródkowy wypoczynek odpada.

            Od rana przegladam oferty pracy,ale ciezkooo,nic konkretnego...juz mam dosc siedzenia w domu.Ileż można.

            życzę Wam milutkiego dzionka...





            ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE:
            http://allegro.pl/show_user.php?uid=20039065

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              hej
              na 100% nie jestem w ciazy po prostu cos mi sie znowu przestawia.
              a co do odpoczynku w ogrodzie to tez nie jest tak kolorowo trzeba wszystko zgrabic ja mam ogrodek i musze go przekopac dopiero wtedy moge zasiac warzywa no i szklarnia do posprzatania czasami chcialabym mieszkac w bloku bo tu caly czas cos do zrobienia jest ale zawsze czekam na cieplejsze dni wtedy ognisko w orodzie kielbaski itd....i jak tu sie latem odchudzac wczoraj kupilam dzrzewka owocowe czeresni i brzoskwinie mam nadzieje ze sie przyjma.
              tez piore bo super pogoda ide dzialac na podworku, zapraszam do mnie przyda mi sie pomoc
              [/url[/
              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Marika....jestem chętna do pomocy..dajesz adres i wpadam w dresie z motyką:P hehe, ja obecnie szukam jakiegos wiosennego trencza na siebie,ale z tymi rozmiarami to jakaś patologia.W biuście ok,a w pasie wymiar na ose,do ktorej mi daleko.I jak tu cos kupic...





                ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE:
                http://allegro.pl/show_user.php?uid=20039065

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez kameleonka25 Pokaż wiadomość
                  hej dziewczyny jest co czytać u was ja dziś w pracy byłam jutro mam wolne a później sobotę niedziele i poniedziałek pracuje wiec się nie ciesze my z m już po starankach teraz czekam na @ poczekamy zobaczymy posprzątałam se już w domku a jutro odpoczywam :-) myślimy nad kupnem działki z altanką było by gdzie posiedzieć grilla zrobić a jeśli chodzi o zgubienie zbędnych kilogramów to też się muszę za siebie wziąć ja mam co zrzucić moja satysfakcja było by zrzucenie 30kg. wtedy była bym szczęśliwa pozdrawiam
                  Nie no mi wystarczy zrzucić z 10 kg chyba że szybko pójdzie to może zdecyduję się na więcej.
                  W poniedziałek idę zrobić badania i 4 kwietnia do nowej pani gin 1 raz pójdę do kobiety i trochę się stresuję.
                  U nas pogoda rewelacja wpadłam tylko na momęcik bo mam chrześniaka męża i bawimy się na podwórku właśnie wróciliśmy ze spacerku i pójdziemy pokopać piłką.




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Hej kobietki
                    ale śliczny wczesny ranek
                    ja dziś do pracy niestety ale tylko do 12
                    pogoda cudna póżniej będę pranko robić o odpoczywać na podwórku
                    a co do odchudzania to na prawdę polecam porcje tylko na małych talerzykach
                    to działa bo zjesz mniej
                    miłego słonecznego dnia

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      A co tu taka cisza??
                      Ja dzisiaj byłam na badanie wyniki w piątek ale wybiorę dopiero w poniedziałek bo nie mam czasu jechać wcześniej.
                      Co tam u Was dziewczynki??




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        hej kochane kobietki witam wszystkie serdecznie ja dopiero teraz czas znalazłam w sobotę niedziele i dziś byłam w pracy po 11 godzin wróciłam dziś z pracy posprzątałam wykapałam się i siadłam troszkę do was kochane ale wy już pewnie słodko spicie u mnie po staremu czekam teraz cierpliwie na @ starania były i nawet wam powiem ze robiłam testy owulacyjne i wskazały mi ze mam owulacje tak jak sobie policzyłam wiec zobaczymy czy coś z tego będzie jutro się odezwę milej nocki kochane

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          OHOHO a gdzie się dziewuszki podziewacie?

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            hejka
                            ja tez bylam zajeta - starankami oczywiscie hihi
                            im bardziej cieplej tym wiecej do robienia i w ogrodzie i w domu - pozadki
                            szlejemy z mala w ogrodzie,i co dziennie pranie
                            buziaki dla was dziewczyny i trzymam kciukasy - niech jakas wkoncu zasfasolkuje !!!!!
                            a aco do mojej diety hhhhhhhhhhhh dzis pizzza na kolacje jetem slabej woli
                            ale sie sraram
                            [/url[/
                            [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Marika to u mnie lepiej bo frytki wcinałam na kolację a to przez męża bo już nie mógł dojeść i wcisną mi resztę




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hej dziewuszki

                                Wy tu gadu gadu o dietach a ja bym przytyć chciała Ważę 47kg i chciałabym tak z 5 kg przytyć. Mam szybki metabolizm i im więcej jem tym szybciej to wydalam (brzydko mówiąc). W ciąży przytyłam 19 kg które potem zrzuciłam w 2 miesiące. Ech, a ile ja diet itp wypróbowałam...



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X