Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    ja tez wpadam na kawusie.
    u nas dokladnie taka sama pogoda jak pisze niunia.
    ja na swieta duzo nie robie bo w piersze swieto do moich rodzicow jedziemy a w 2 gie do m rodzicow,wiec light
    [/url[/
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Cześć ja dzisiaj odebrałam wyniki badań
      prolaktyna 19,4 przy normach 4,,8-23,3
      TSH 6,90 przy normach 0,27-4,20
      Z tego powodu aż poszłam do fryzjera i ścięłam aż połowę włosów




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        hej dziewuszki ja wróciłam z pracy i posprzątałam jutro mam luzik tylko obiadek zrobię a na obiadek ziemniaczki suróweczka i rybka , Beatko masz piękne wyniki :-) , u nas też zimno ale śniegu nie ma na szczęście , my się staramy o dzidziusia od grudnia jak na razie piąty miesiąc teraz czekam na @ mam dostać 4-rtego hmmm ciekawa jestem , pozdrawiam buziole

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Witam dziewczyny

          My ,zeby zakoic smutki,ze co miesiac jest porazka,kupilismy sobie pieska yorka
          Mowie Wam ,ale przymila,od razu swiat weselszyW sumie malenstwo,to sie poopiekuje nim poki co

          Wabi sie Lenka





          ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE:
          http://allegro.pl/show_user.php?uid=20039065

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            pewnie jest słodka moja wabi się blanka ale ma 3 latka i jest to rasa rottweiler 50 kilo miłości i 5 kilo kości

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              My mamy roczną goldenke Sonie 30kilowego pieszczocha :P

              a ja nie mogę spać przez ból brzucha dzisiaj @ dostałam i humor też bardzo słaby .
              a pogoda okropna i tak zimno !!





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Witajcie Kobietki,

                tak sobie troszkę Was podczytuje... bo choć ja starałam się o brzuszek dość długo, jakoś nie chciałam się sama przed sobą przyznać, że "się staram" Pokrętne, ale przez to nie miałam odwagi tu nigdy z Wami pisać.

                Czytałam, że używacie testów owulacyjnych - moja podpowiedź - może którejś z Was też się przyda. Zróbcie jeden cykl testy od krwawienia do krwawienia. I u mnie i u mojej sąsiadki testy nic nie pokazywały. Ona właśnie zadziałała tą metodą i okazało się, że ma owulacje 27 dnia cyklu (cykle 30 dniowe). Dzięki temu zaszła w ciąże...
                Ja nie zdążyłam sprawdzić testami owulacyjnymi kiedy mam owulacje, bo @ nie nadeszła, a na teście ciążowym 2 kreseczki...
                Więc i Wam tego życzę.

                Buziaczki i cierpliwości! Gdzieś jest Wasz Aniołek
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Bry kobietki
                  hellloooo jest tu ktoś?gdzie sie podziewacie?
                  u mnie pranie juz się pierze może wreszcie okna umyje dzisiaj jak mi samopoczucie pozwoli...a jak nie to będą brudne bo świąt i tak w domu nie spędamy więc mi to nie przeszkadza
                  martwię sie bo codziennie napierdziela mi głowa juz od prawie tygodnia i musze brać 2 razy dziennie tabletki dzisiaj juz wzięłam oczywiście wczoraj jak mnie złapało to łzy mi poleciały z bólu
                  no i dobra wiadomośc dla mnie...że zostało mi tylko 3,5kg do zrzucenia do mojej wymarzonej wagi!jupiiii...tylko ciekawe czy przez święta nie popłyne
                  zapraszam na kawusie





                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    a....i nie zapomnieć dzisiaj chociaż czekolade kupić dzisiaj dla ślubnego bo urodzinki ma





                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Niunia....ja tez mam bole glowy od jakiegos tygodnia,zwlaszcza w potylicy,czasami mam tak mocne bole,ze ciagnie mnie na wymioty.


                      Z innej beczki,mam jak byk dni plodne,ale odpuszczam w tym miesiacu,dopadlo mnie choróbsko:/ ledwo zyje,gardlo boli jak fix
                      Nawet o porzadkach nie ma mowy poki co...

                      Wczoraj bylam w nowej pracy na probe,(bo jest kilka dziewczyn) ,szefowa taka szelma,ze masakra:/

                      Tak jak obiecalam macie tutaj fotki mojej slicznosci:P








                      ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE:
                      http://allegro.pl/show_user.php?uid=20039065

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        chanel boziuuuu jaka Lenka jest ślicznaaaa





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hej, widze ze w ten czy inny sposób grono nam sie powieksza.
                          chanel Sliczna psina. W sam raz bedzie jako żywa maskotka dla dzidziusia.



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Cześć ja po wizycie u gina. dostałam luteinę na wyregulowanie @ ale mam jak najszybciej iść do rodzinnego lekarza po skierowanie do endo bo stwierdziła że mam dość dużą niedoczynność i trzeba jak najszybciej to leczyć. No ale do lekarza dostanę się dopiero po świętach a o endo nie chcę nawet myśleć. No i wykryła u mnie jakieś zmiany hormonalne na jajnikach ale to mówiła że luteina zwalczyć powinna.




                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              hej dziewczynki
                              Last edited by kameleonka25; 20-05-2012, 16:52.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                dodałam zdjęcie swojej blaneczki kochanej żebyście zobaczyły jaka kochana ja dziś powinna dostać @ jeszcze nie przyszła jutro się odezwę pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X