Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hejnie wiem czy moge...wiec sie zapytam czy moge sie do was przylaczyc?mam 27lat i trzy letniego synka...od roku bezskutecznie staram sie o drugie dziecko...ale nic nam nie wychodzi...jutro mam dostac okres...nadzieja na ciaze blednie bo brzuszek zaczyna pobolewac...pozdrawiam serdecznie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Empatia
      Angel
      Witajcie ja juz co prawda dostalam swoj maly cod ktory nosze pod serduszkiem, ale wiem co przezywacie,i zawsze jakies takie psychiczne wsparcie tu na forum poprawialo mi humor.sa leprze i gorsze dni.
      Dzis stracilam czlonka rodziny ( kochanego pieska ) wiec dzis to jeden z tych gorszych niestety.
      [/url[/
      [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        HEJwidze ze tu cichutko.troszke mam dzis dola,bo sama nie wiem co myslec..wczoraj powinnam dostac okres a tu nic cisza...test wczoraj zrobiony...pojawila sie druga slabiutka kreseczka...dzis drugi,znowu taka sama kreska...powiedzialam wiecej testow nie robie...zaczekam...moze to byc ciaza???dodam ze co chwile do ubikacji latam na siusiu...brzuszek boli jednak jak na okres wiec nie robie sobie nadzieiprzepraszam ze tak tu sie u was zadomowilam pozdrawiam

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Angel nawet bardzo słabiutka kreska świadczy o ciąży. Za kilka dni powinna już być ciemniejsza. Gratulacje! A bolący brzuch też jest objawem ciąży.





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Mam nadzieje ze to ciaza...narazie do ubikacji co chwile latam...i patrze czy @ nie dostalam...a brzuszek dalej boli...

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Angel trzymam kciuki ja teraz miałam mega bóle na okres , strasznie wrażliwe piersi i robiłam 3testy - pierwsze dwa nic nie pokazały dopiero ostatni 4dni po terminie @ słabą kreseczke więc chyba w końcu wam się udało





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Angel ja chociaz wiedzialam juz ze jestem w ciazy bo zrobilam badania z krwi to i tak brzuch mnie bolal tak jak na okres i mialam wrazenie ze zachwilkie go dostane,i bolal dluuuugooooo.idz na krew kochana to bedziesz pewna.trzymam kciuki chociaz dla mnie to ciaza
                [/url[/
                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Eh dzieki dziewczyny na beta hcg nie moge isc bo mieszkam w Anglii i tu tego badania bez powodu nie wykonuja...tak wiec pozostaje mi czekanie...bedzie co ma byc...oby to byla ciazabo juz pomalutku trace nadzieje i zaczynam sie zastanawiac czy ze mna i z moim mezem jest wszystko ok...

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Pamietaj tez, ze gdy za bardzo sie starasz i stresujesz mozesz rowniez wywolac negatywny efekt.. Proponuje zrobic testy nie tylko z moczu ale np rowniez dopochwowe.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Angel o ile dobrze przeczytałam wcześniej to masz już 3-letniego szkrabka! Więc na pewno wszystko z Tobą i mężem w pożądku
                      U mni też pierwsze testy wyszły słabiutkie, a jednak okazało się że fasolka jest. Bóle brzucha jak na okres też miałam i tak samo jak Ty latałam co chwile siusiu trzymam mocno kciukasy za powodzenie!!! A jak @ nie przyjdzie powtórz test za 2-3 dni powinien być bardziej wyraźny
                      27.11.2012r. - Nasz Aniołek (7 tc)

                      "Pozytywne myślenie drogą do sukcesu..."


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        witajcie cały czas was czytam ale ja nie miałam co pisać wieć siedziałam cicho podczytujac
                        angel tak jak mówią dziewczyny, spokojnie i zobaczysz ze się wam udało trzymam mocno kciuki za waszą wymarzoną fasolke
                        u mnie bez zmian, zaczynam 4 miesiąc ciązy ale martwi mnie fakt ze często mnie brzuch boli niby czytalam wszedzie gdzie mogłam i mówią ze czasem to normalne ale ja tak juz od ok 2 tygoni prawie codziennie mam bóle i skurcze wyczówalne . w środe mam wizyte u gin to zobaczymy co mi powie .
                        pozdrawiam was wszystkie cieplutko

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          HEJ
                          Anna27 ja w poprzedniej ciazy tez mialam takie bole brzucha(jakos tak 16tydz)na szczescie to nie bylo nic powaznego...po prostu macica sie powiekszala...ale najlepiej zebys czula sie spokojniej to to sprawdzic ale napewno wszystko jest ok
                          Flava tak mam synka jest przecudowny,troszke panikuje bo przed Gracjankiem bylam dwa razy w ciazy i dwie ciaze stracilam,jedna to bylo samoistne poronienie w 3tyg a druga rok pozniej martwy zarodek a dowiedzialam sie o tym jakos w 10tyg
                          wiec jak zaszlam w trzecia ciaze bylam przerazona na szczescie wszystko bylo ok tak wiec zawsze trzeba miec nadzieje
                          Na kazdego przyjdzie czas i pora
                          Dzis dalej okresu brak,korci mnie zeby isc po test ciazowy hmm
                          Troche sie martwie bo w pierszwej ciazy mialam na samym poczatku bole jak na okres ale nie takie silne a te sa dosyc uporczywe a nawet nie mam jak tu do lekarza sie wybrac bo w Anglii jestem
                          nic pozostaje mi czekac
                          trzymajcie kciuki

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Witam, mam nadzieje, że weekend minął Wam spokojnie i miło
                            angel - mam nadzieje i wierze, że są to Twoje upragnione dwie kreseczki. Rozumiem doskonale Twój strach i obawy. Pamiętaj, ze wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki ... narazie nie gratuluje żeby nie zapeszać
                            marika - co do utraty członka rodziny, wiem co czujesz ja mam pieska 12 lat i niedawno stałam przed dylematem uśpienia go, takie niestety są koleje losu, ale mamy Nasze cudowne wspomnienia, których nikt Nam nie zabierze ...
                            Nadszedł kolejny miesiąc, a ja starając sie jakoś przesadnie o tym nie myśleć (choć nie jest to proste) będę dzielnie czekała na Swoje dwie kreseczki ehhh mam nadzieje, że przygotowania do świąt jakoś to wszystko załagodzą ... z drugiej strony bedzie to gorzki czas z tematem przy wigilijnym stole dlaczego to nie mam jeszcze dziecka
                            Całuski Kobitki :*

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Empatia87...trzymam kciuki za dwie kreseczki...U ciebie pytania dlaczego jeszcze nie masz dziecka...a u nas dlaczego nie staramy sie o drugie he...wszyscy mysla ze to takie proste...trzeba czasu...eh nie przejmuj sie glupimi pytaniami...
                              Chcialam isc po test a pada,a synka w te pogode nie chce ciagnac na dworzaczekam jak moj wstanie po nocce
                              Pozdrawiam was serdecznie
                              bede na bierzaco was informowac jak tam moja sytuacja wyglada...ale cos mi wewnetrznie mowi ze to jednak to...

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Annak zaczynasz 4 miesiąc, czyli masz termin zbliżony do mojego. Zapraszam w takim razie na wątek:
                                http://mamacafe.babyonline.pl/forum/...ead.php?t=6579
                                Zawsze będzie nam raźniej





                                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X