Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Proszę bardzo Marta , jeśli chodzi o Parens to jestem specjalistką hehe więc służę pomocą ..teraz zmienili adres jak już wspominałam i są w całkiem innym budynku ( 155 , I piętro) .. zresztą na stronie internetowej Parensa wszystko jest napisane .. ja Cię zachęcam ponieważ dużo czasu straciłam na leczenie przez NFZ ..Do mojego doktorka często mam jakieś ale lecz rozumiem , że cudów nie czyni ..najpierw musi obserwować parę cykli , żeby dojść do jakiś wniosków ..ja niecierpliwa jestem chyba i nadaję ..wiem też , że on pracował na oddziale endokrynologiczno-ginekologicznym więc musi się znać na rzeczy ..wracając do Ciebie to wierzę w to , że masz spore szanse na zajście w ciąże i nie można tego zmarnować ..pewno owulujesz nie regularnie i w tym tkwi problem ..przynajmniej by Cię zmonitorowali i wtedy by było wiadomo ..byłoby więcej szans
    Nie zniechęcaj się tym , że będą gadać o in vitro ..zawsze gadają ale to tylko gadanie bo zakwalifikować się do tego zabiegu na fundusz jest ciężko ..
    pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Droga Ukunia .. u mnie jest tak , że pęcherzyki pękły i coś się tam zaczęło dziać po zastrzyku bo mnie dół bolał cały ..nigdy tego podczas normalnej owulacji nie czułam ..ale teraz wszystko wróciło do normy przez cały czas się uparcie staraliśmy i zobaczymy co z tego wyjdzie ..w sobotę mam zacząć zażywać luteinę a tu wesele mam ..nawet lampki szampana się nie napiję bo jak ..
      Natomiast kochana napisz co tam u Ciebie się dzieje słońce bo dziś był wielki dzień tak ?

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Cześć dziewczynki.przepraszam ze wczoraj już nie odp ale wrzuciłam z tej przychodni i padlam!nic właściwie mi nie robili ,ciesnienie 2 razy mierzyli wzrost ,wagę!-po całym dniu wagę!zapytali o choroby w rodzinie i takie tam.jutro natomiast idę już w sprawie ciazy,dziś idę na krew żeby zobaczyć czy nie mam anemi i wszystko co jest tam potrzebne cukier ,hiv.juz sie nie martwię bo byłam już w Polsce u lekarza wiec wiem ze wszystko jest ok.
        Natomiast jakie ja mam smaki!zawsze jadłam zdrowo,soki wody dużo warzywa ryby teraz mnie odrzuciło od wszystkiego!nie mogę patrzeć na te soki na wodę. Na nic!ciagnie mnie do byle czego.martwie sie bo ciagle mi niedobrze z przerwami ze chce mi sie jest strasznie ale jak juz zrobię sobie coś na co mam ochotę zaraz dalej mi niedobrze i nie mogę zjeść tego i tak kółko !
        Bardzo się Iwciu cieszę ze coś sie dzieje naprawdę bardzo!ja juz nie pamietam tak szczerze jak to było u mnie napewno brzuch mnie pobolewal ale to tak tydzień myśle po zapłodnieniu chyba?ciagniecie takie było.Marta nie martw sie będziesz po szpitalu i będziesz wiedziała na czym stoisz a nie na domysłach potem zobaczysz czy iść do specjalisty jak Iwcia czy co robiąc dalej.najważniejsze ze coś robisz.bardzo chce dziewczyny aby sie udało naprawdę z szczerego serca.cały czas trzymam kciuki.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Cześć dziewczyny
          Oj strasznie mi się dziś oczy zamykają i dosłownie usypiam na siedząco ale muszę czekać bo teść ma po coś przyjechać ..a ja jak na złość wyczerpana ..chętnie bym się walnęła po prostu ale nie wypada ..cóż , nie dane mi jest spać Robić już dziś nic nie będę bo mam lenia ..pozostaje mi tylko oczekiwać Ciekawe co tam wymyślił mój kochany teściunio hehe
          Pozdrawiam Was ..
          A Tobie Uka mniej mdłości a więcej apetytu życzę

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            WitamMarta może poczekaj jeszcze chwile z ta wizyta u specjalisty i. karierę do szpitala?a potem jak juz Ci powiedzą co i jak to odwiedzisz lekarza?chyba ze dalej bedą miotać to odrazu idz do tego specjalisty.
            Iwciu bardzo sie cieszę i czekam z niecierpliwością na wiadomości od Ciebie.mam nadzieje ze uda sie tym razem i oby tak było bo bardzo mocno trzymam kciuki cały czas z Was dziewczyny.
            Ja dziś idę do lekarza ale teraz juz w sprawie ciazy.zapewne nic wielkiego mi tam nie zrobią ale jak ta położna nie odzywa sie to kazali iść do przychodni to idę.
            Miłego dnia kochane

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Hej

              Uka jak się czujesz?

              Iwcia, marta? Co tam u was słychać?


              Ja dopiero skończyłam sprzątania i delektuję się kawką. Mąż kończy obiad, córka zasnęła przy bajkach Jak wstanie idziemy na grilla do znajomych.

              Pisać, pisać. Co tak cicho



              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Czesc Ulcia.ja sie czujr fatalnie dzis to juz wogle.caly dzien nie robir nic praktycznie.dlatego tez wogle sie nie odzywam bo naparwde zle mi.trudno takie uroki najwaznijesze by wszystko bylo ok a ja jakos to przezyje.ciuchutko faktycznir tu.milrgo weekrndu dziewczyny.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Uka współczuje ci kochana. Ja nie miałam żadnych objawów, gdyby nie brak @ to nawet bym nie wiedziała, że jestem w ciaży. Tak w ogóle to gratuluje Ci, że się udalo
                  i mam nadzieje, że reszcie dziewczyn też bede mogła niedługo pogratulować





                  Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Cześć dziewczyny
                    Zanim cokolwiek napiszę to chcę Was mocno uściskać bo się ostatnio nie składało ..zajęta byłam przygotowaniami do ślubu mojej koleżanki , który właśnie się odbył wczoraj ..uff, dobrze , że już mamy to za sobą ..państwo młodzi szczęśliwi i zadowoleni z obrotu rzeczy ..jeśli chodzi zaś o sukienkę panny młodej to ja nie jestem zwolennikiem "królewien" więc mnie się osobiście nie podobała lecz potrafię uszanować czyjś gust ..mając taką figurę jak moja koleżanka to bym naprawdę zaszalała a ona wyglądała jak wielka biała beza ..cóż , jej gust , jej problem i jej życie dodam tylko , że jest taka drobniutka , szczuplutka i przy swoim niskim wzroście 158 założyła sukienkę mocno rozkloszowaną na kole ..nie mówię , że wyglądała zle bo suknia leżała na niej idealnie ale według mnie jej piękna figura nie została uwydatniona.. natomiast sama zabawa na weselu była fajna ..muzykanci grali różne kawałki więc można było przy czym potańczyć ..w czasie przerw puszczali metalowe kawałki na życzenie pana młodego ..zatem to było wesele disco polowo -metalowe hehe niezłe połączenie , co nie ? mniejsza z tym bo ja się wyśmienicie bawiłam i przyznaję ze skruchą , że się strasznie najadłam ..jak nigdy dotąd na weselu ..mój się oczywiście opił ale wybaczam mu hehe ..co tam żyję się raz ..ogólnie wróciliśmy o 4 rano i odsypialiśmy ..teraz mam chwilkę , żeby do Was napisać
                    Pozdrawiam ...

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ulciu, jestem..... ale jakoby mnie jeszcze nie było pośród żywych ..mówię to dlatego bo ciągle jestem zmęczona i mam spuchnięte stopy ..wyspana niby jestem ale ziewam i ziewam ..ogólnie taką agonię lekką mam
                      Jeśli zaś chodzi o moje starania to zaczęłam brać w sobotę luteinę 50 , podjęzykowo ..zobaczymy co z tego wyjdzie miałam wrażenie , że mnie w piątek bolał brzuch tak jak na okres ale sama nie wiem ..za wcześnie by to było ..w sobotę już wszystko było w porządku i całe wesle przetańczyłam bez jakichkolwiek rwań czy szczypań ..ale już dziś rano znowu miałam wrażenie jakby się zbliżały "czerwone dni"..zobaczymy co będzie !
                      Dzisiaj jestem w 20 dniu cyklu i mam zażywać luteinę do 23 dnia cyklu ..a potem się okaże ..na początku miesiąca byłam taka napalona i pełna wiary a teraz to się zaczynam bać ..coraz bardziej z dnia na dzień ..jak zwykle zresztą przed końcem cyklu ..
                      To tyle Ulciu Ci powiem ..okropna bida z nędzą u mnie ..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        O matko z córką Ukusia ale się u Ciebie dzieje ..nie wiem czy zazdrościć czy żałować Cię słońce ..potrzebna Ci jest teraz siła bo dzięki niej dotrwasz do końca ..zatem dużo mocy życzę bo cel jest wielki
                        Ponieważ dzielna kobieta jesteś, wytrwasz inaczej być nie może ...
                        Buziaki słońce ....

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Aniołeczku i Tobie dziękujemy za wsparcie ..to miłe jest dla nas , że ktoś nam tak dobrze życzy ..i vice versa kochana
                          Pozdrawiam ...

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Cześć dziewczynki. Nie było mnie parę dni bo strułam się w piątek i przez dwa łazienki nie opuszczałam. Dzisiaj na szczęście już lepiej. Chyba szybko grilla nie spróbuje Tak Uka poczekam do wizyty w szpitalu i dopiero później zobaczę. Może wtedy zdenerwowana byłam i dlatego nap coś pod wpływem impulsu. Chodziło mi raczej o to że wyniki badań będą dopiero za jakiś czas od pobytu a wizyta u lekarza jeszcze później. Więc jak okaże się że długo będę musiała czekać to pójdę wcześniej gdzieś prywatnie. Jestem już po "@" o ile można to tak nazwać bo trwało niecałe dwa dni i była minimalna, ale humor przynajmniej mi się poprawił. Udało mi się też zrzucić trzy kg w ostatnim czasie, niezły początek. Do wakacji może zdążę jeszcze trochę się pozbyć.

                            Iwciu fajnie że wesele udane. Ja chyba poza swoim to nigdy do 4 nie dałam rady wysiedzieć, nogi mi puchną, spać mi się chcę. Dlatego podziwiam A co do starań itd to co ma być to będzie chyba My robimy błąd że się za bardzo nakręcamy. Wydaje mi się że Uka bardzo pesymistycznie podchodziła do tego że jej się uda a tu od razu sukces. Swoją drogę zdrowia życzę i mniej mdłości Ukuś.

                            Kurde ale się rozpisałam.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              No i tak o wszystkim zapomniałam. Jeszcze do ciebie Ulciu mam pytanie, na necie coś tam o tym czytałam ale tak jak sama kiedyś pisałaś nie wszystko jest prawdą więc ciebie wolę zapytać.Czy jeżeli owulacja wypada przed lub w trakcie @ to świadczy że coś z organizmem jest nie tak? Bo to krwawienie które biorę za @ może wynikać z czegoś innego tak? Bo z tych testów wynikło że właśnie w tym cyklu doszło u mnie do owulacji właśnie w trakcie @, dodam że po tak dziwnym krwawieniu zrobiłam test ciążowy wczoraj bo w sobotę miałam dostać ten właściwy @ i oczywiście w ciąży nie jestem a testy owulacyjne pierwszy raz pokazały drugą kreskę mocniejszą. Mam nadzieję że ci lekarza w szpitalu zbadają skąd się to bierze.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Marta nie będę się tu bawić w lekarza ale nigdy nie słyszałam o owulacji w trakcie @ Więc nie wiem o co może kamać. jest tak że jest owulacja, jajeczko sobie czeka a jak nie zostanie zapłodnione to wtedy wyściółka macicy się złuszcza i dochodzi do miesiączki. U ciebie by to było w jakimś ekspresie że nawet nie miałoby jak dojść do zapłodnienia z tego wynika Nie stresuj się na zapas, poczekaj co Ci w szpitalu powiedzą. A kiedy idziesz na badania?

                                Iwcia no i super, że się wybawiłaś Ja mam wesele w sierpniu. Czasami trzeba zapomnieć się i zaszaleć. To pomaga się zrelaksować.

                                A gdzie ukusia?



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X