Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ukunia .. mam nadzieję , że to jednak nie jest jakieś choróbsko tylko może przemęczenie lub przesilenie wiosenne ..może taki urok ciążowy masz kochana ..oby wszystko było w najlepszym porządeczku ! A na pewno jest i niech tak zostanie
    Wiem , że dbasz o siebie i brzusio dlatego jestem spokojna ..Buzka

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Czesc))dzien taki sobue od rana ogladalam KANONUZACJE i od rana meczylam sie bo tak mi niedobrze.wczoraj jak pisalam caly dzien dziwnie sie czulam i na wieczor tak niedobrze ze ciezko bylo mi zasnac i z rana to samo do teraz z przerwami.chyba ze sie zatrulam czyms wczoraj co prawda robilismy zapiekanki sami i moze pieczarki mi zaszkodzily?zobacze jak dlugo sie bedzie bedzie trwalo bo jak dzis sie skonczy to zatrucir a jak nir to wykrakalam!i ja dziekuje jednak dobrze wiedza Te kobiety co to znaja.masakra!no ale taKie uroki.
      Tak jal pisalam wczoraj Iwciu mocno czuje ze sie uda tym razem bardzo bym chciala bo dlaczego ma mnie sama mdlic jak wszystkir yu chcemy tego samego))bede mocno trzymac kciuki.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Biedna Ukusia mogę Ci jedynie poradzić tyle , że podobno migdały się je po to , żeby nie mdliło ..

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Cześć dziewczynki kochane.ostatnio mało bywam bo poprostu albo nie mam czasu albo jest mi niedobrzewczoraj wyszliśmy z domu i myślałam ze nie wytrzymam w aucie siedziałam z głowa za oknem jak pies hahahha śmiałam się z tego.potem przyszliśmy do domu i zasnęłam obudziłam się wieczorem i zjadalam coś i poszłam dalej spać.do tego głowa mnie bolała 2dni zupełnie jak jakieś zatrucie.ale dziś tez czuje ze mi niedobrze.
          Iwciu tak myślałam o Tobie jak była beatyfikacja naszego Ojca Świętego i został patronem rodzin!taka byłam szczęśliwa ze to do niego będziemy się wszyscy modlić!bardzo mocno trzymam kciuki za Wasze starania za Ciebie zięcia i ten cykl i za Martę i badania by wszystko było dobrze.mielgo dnia kochane.moze potem będę jak nie zasnę)))

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Rozczuliłaś mnie Ukusia ..tak mi się błogo na sercu zrobiło jak przeczytałam to co napisałaś ..potrafisz rozwiać moje głupie myśli a jednoczenie dać tyle nadziei , że trudno to opisać ..poza tym potrafisz się dzielić a to jest w dzisiejszych czasach rzadkością ..dzielisz się swoją pozytywną energią , prądami , swoją osobą ..dlatego też chcę Ci serdecznie podziękować za wiarę w nas ..dopóki Ty ją będziesz mieć to i my będziemy ją miały ..i pamiętaj , że to działa w obie strony ..Bo my też chcemy dla Ciebie jak najlepiej kochana
            Buziaki !

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Iwciu kochana powuem Ci ze to co piszesz do mnie jest naprawde wazne i podnosi na duchu nawet w zly dzien.ja szczerze wierze w to co mowie a w tym przypadku pisze.wiec wierze w to ze wkoncu sie uda.ja np.nie wierzylam ze uda sie tak szybko i szczerze nir bylam przygotowana na to tak szybko jednak szybko sie dostosowalam do sytuacji ze tak powiem.teraz ta Beatyfikacha jest dla mnie jak jakis znac-ktorys sie zawsze w czyms doszukuje(juz tak mam)i to ze stal sie partonem rodzin dalo mi taki znak wlasnie.oby wkoncu wszystko bylo po trj upragnionej mysly o to bede teraz prosuc a u siebie zeby wszystko bylo dobrze .

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Cześć kochane. Milczę ostatnio bo mam zawirusowanego laptopa i często mi się wiesza no i mam trudności żeby na jakąkolwiek stronę wejść a z telefonu nie lubię pisać. Jakieś małe te literki Współczuje Ukuś dolegliwości ale nie będzie to trwało wiecznie więc chyba troszkę można pocierpieć ( oczywiście lepiej żeby cie te dolegliwości jak najszybciej opuściły).

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Iwciu a Tobie dużo siły życzę na przyszłe starania. To chyba niebawem

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    No i do Ciebie Ulciu też mam pytanie co do tych testów. O której godzinie Ty je robiłaś i jaką powinna być przerwa w oddawaniu moczu przed pobraniem próbki ? Czy ma to jakiś wpływ na wynik? Szukam wszelkich powodów braku pozytywnego wyniku. Znowu mnie jakaś chandra nachodzi.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Witam Was.Mam nadzieję Marta ze już niedługo dowiesz się wszystkiego o swojej owulacji.swoja droga myśle-może blednie ,ze pora trochę ma znaczenie.ale to musisz się dowiedywac u kogoś kto je stosowal.napewno wszystko będzie dobrze.ja miałam tak 2 dni właściwie wczoraj może troszkę i nie cały czas mnie modliło ale to tez jak chodzę jak siedzę to niezbyt.ciezko powiedzieć czy to te dolegliwości?....w każdym razie oczywiście masz racje Matrus trochę można pocierpiec tym bardziej ze tak nie mogłam się ich doczekać to mam)))))miłego dnia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Marta ja robiłam zawsze z porannego moczu, tak jak test ciążowy.
                        Moim zdaniem wtedy najbardziej wiarygodne.

                        Może ty produkujesz te pęcherzyki ale nie pękają i stąd ten problem? No nie wiem, a co Ci lekarz mówi?
                        Powiem Ci jedno, że ja kilka lat stosowałam te testy i nigdy mnie nie zawiodły.
                        Ale jeśli robisz nie z porannego moczu tylko poźniej to mocz jest rozrzedzony i może Ci właśnie nic nie wyjść. Trzymam w kciuki za was.

                        Ukusia, to normalne objawy ciążowe te mdłości. Jedne mają bardziej, drugie mniej. Inne wogóle Każda kobieta inna, każdy organizm reaguje inaczej. Za kilka miesięcy gdy bedziesz trzymać w objęciach maluszka będziesz się z tego smiała. Wytrwałości



                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Oj tak Ulcia napewno nie będę pamiętać tego.ale wiesz jeszcze kilka dni temu płakałam ze mi nic nie jest hahah to masz babo placek.jednak narzekać nie mogę bo nie jest tak zle i nie jest non stop wczoraj np.tylko wieczorem mnie chwile złapało.nie przeszkadza mi to ale ponarzekać muszę jak to baba hahah.tak myślałam ze te testy może robi sie rano bo co jak co ale i np.badania moczu tez robi sie z porannego sumie chyba wszystko z rana jest najpewniejsze i wiarygodne.Marta odwiedzisz lekarza zrobisz te badania i będziesz wiedziała na czym stoisz ja życzę Ci by wszystko było ok.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Cześć dziewczyny
                            Zmęczona strasznie jestem i tylko dwa słowa napiszę bo padam z nóg ..fajnie , że napisałyście (Marta i Ulcia ) bo się zastanawiałam czy wszystko w porządku ..Martuś , nie podziękuje tym razem - tylko się sympatycznie uśmiechnę do Ciebie , żeby nie zapeszyć nie rozum mnie zle ..a starania zacznę już jutro ..poza tym jutro obchodzimy 3 rocznicę ślubu więc akurat styknie ..najpierw restauracja a potem cała reszta wcale to skomplikowane nie jest hahaha ..śmieje się moje drogie bo z doświadczenia wiem , że jak coś człowiek zaplanuje to nie ma szans , żeby to w 100% zrealizować ..pewnie uśniemy i nic z tego nie wyjdzie ale wychodze z założenia , że "co ma wisieć nie utonie a co lata może spaść " ...
                            Spokojnego końca dnia życzę oraz pozdrawiam Was ..
                            Ukunia <tuli > ...stąd ta spoufałość , że liczę na to żeby na mnie przeszło ..
                            wszyściutko ..

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Iwciu to Ty musisz odpoczac a jutro zrelaksowac ubrac w cos w czyms czujesz sie super atrakcyjnie i dac sie poniesc chwili.i napewno nie zasniecie nie marte sierocznica Wasza i cel!bardzo bede Wam kibicowacmam nadzieje ze sie uda.nie ma co sie stresowac pomysl ze to normalny romantyczny wieczor i nie mysl o tym ze "macie cos do zrobienia".wiec wszystkiego dobrego i kolejnych wspanialych lat-na jutro juz pisze bo pewnie nie bedziesz miala jutro czasu siedzirc tu i pisac.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                No właśnie boję się tego że nie pękają i konsekwencji które to za sobą niesie. A ten czas tak się wlecze. Szkoda że nie mam kasy na tyle żeby nie musieć korzystać z NFZ

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X