Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Eee zlego poczatki dobrego zaczatki.ale zeby bylo smiesznie powiem Ci ze mi kilka dni temu snily sie moje 2 babcie ktore tez zyja.jedna byla starsznie schorowana.a druga wiem ze sie mi snila ale co nie pamietam.mysle ze czujesz niepokoj z samego faktu ze idziesz do lekarza no i z tego oczywiscie jak te pecherzyki.alw to chyba taki normalny strach.nie martw sie na zapas bo nie ma sensu.powiedz mi bo zapewne nie doczytalam i co bedzie jak pecherzyki beda ok?ja trzymam tu mocno kciuki !!!wogle czuje jak by to chodzilo o kogos bardzo bliskiego wiec tym bardziej trzymam.byc moze dlatego ze sie tu jakos zaprzykaznilam z Wami i rozumiemy sie.wiec glowa do gory!!!Marta a co tam u Ciebie?nic sie nie odzywasz jestes tu jeszcze z nami))

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Iwciu nie przeczytalam na poprzedniej str.Twojego wpisu.bardzo Ci dziekuje za pocieszenie.juz jakos mi powoli przechodzi ale niestety jestem rozczarowan a tego nic narazie nie zmieni.musi mi przejsc samo.ale dziekuje i trzymam kciuki za Ciebie dzis.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Cześć. Jestem jestem No i jak Uka już po wizycie wszystko dobrze?( tzn. na dobrej drodze do poczęcia)? Ja byłam dzisiaj u lekarza ale rodzinnego dostałam od razu skierowanie do gastrologa bo mam bardzo niepokojące objawy według doktorki. Teraz pewnie długie oczekiwanie na wizytę. Podobno objawy podobne do depresji mogą być wywołane problemami z przewodem pokarmowym do tego wymioty przemęczenie. Brałam to za objawy ciąży a mogą całkiem co innego zwiastować Na razie o tym nie myślę. Po co niepotrzebnie się zamartwiać.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          No i jak Iwcia już po wizycie wszystko dobrze?( tzn. na dobrej drodze do poczęcia)?

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            co Marta pomylialas sie imieniem))kurcze ale czegos takiegi jeszcze nie slyszalam zeby od tego depresjA i wogle?cos podobnego ale czlowiek jest jednak zagadka wiec nie ma co sie dziwic.bardzo mi przykro tylko zw te objawy sa podobne do ciazowych i jakas tam nadzieje mialas a tu bach i calkiem cos innego nawet nie zwiazane z tym.ja tez czekam az Iwcia sie odezwie i mam nadzieje ze dobre nowiny tu wniesie.milego wieczoru

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Cześć dziewczyny
              Wielkie ufff ..byłam , przeżyłam a teraz Wam opisze ..oczywiście wizyta umówiona była na 18h10 ..przyjęta zostałam 20 minut pózniej ..doktorek był nawet miły otworzył mi drzwi , zaprosił do gabinetu ..no i weszłam sama ( mąż przysypiał na krześle ) ..wpatrzony w monitor komputera lekarz głęboko westchnął i kazał mi się rozebrać ..widać było , że zmęczony i jakiś taki nie kumaty ale mniejsza z tym ..usiadłam na tym "zasranym" fotelu rozkładam nogi i czuje jak we mnie wchodzi wziernik czy jak to zwią ..patrze w ekran i nic nie widzę ..doktorek szuka tych pęcherzyków i mam wrażenie , że ich nie znajduje bo milczy uparcie ..grzebie we mnie dalej a ja zwariować chce bo nie wiem co jest grane ..po czym zdawkowo rzuca : - ma pani dwa pęcherzyki 15 mm i jeden 7,5 milimetrowy ..natychmiast poczułam ulgę ..w myślach realizuje , że urosły więc jest dobrze ..z drugiej strony zastanawiam się dlaczego tak długo ich szukał bo wyraznie więcej czasu poświęcił na usg ..więc sobie wyobrażam , że może mnie wkręca albo co ...jak by nie patrzyć każde usg kosztuje ..potem szybko zmieniam tok myślenia i sądzę , że chyba by na tyle głupi nie był ..idę do przebieralni i już ubrana czekam na rozmowę z nim ..a on tylko stwierdza , że " - pani Iwono to zachęcająco wygląda wszystko ale proszę przyjść do mnie w niedzielę na usg " .. ja oczywiście głupia ****************a za przeproszeniem podziękowałam i wyszłam jak ciele ..brakło mi słów po prostu ..
              no kuzwa mać póję bo co mam zrobić przecież ja lekarzem nie jestem i mu nie udowodnię , że troszkę tych usg za dużo jak na mój gust ale niech mu będzie !!! może to ma znaczenie bo przewidywalnie ma być wtedy owulacja ..no nie wiem ..wytrzymam do niedzieli ale jestem zniechęcona wszystkim ..ta klinika staje się moim drugim domem kurde molek ..ledwo co już zipiemy z mężem ..ciągle się trzeba dostosowywać .. to spotkania póznym wieczorem , to wczesnym rankiem i do tego niedziele ...ech
              Ale czego się nie robi dla ........
              Dzisiejsza wizyta była obiecująca a tak naprawdę niczego nowego nie wniosła ..ani mnie nie dano nadziei ani też jej nie odebrano ..Bo pęcherzyki są tak jak były a nawet urosły ...tylko ja nie wiem czy 3 to nie za mało ? nic nie wiem o pękaniu ich ...i kiedy trzeba byc miłym dla męża ...niby wszystko wiem a nie wiem nic tak naprawdę ... mam chaos wielki w głowie i przeczuwam dziewczyny , że to nie mój cykl choć nic nie jest wykluczone cholera jasna ....
              Dobrej nocy życze i dziękuje za wsparcie
              Buziaki !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Wiec to super wiadomosci sa.jesli nadal sa i urosly ro tylko cieszyc sie!pewnie w niedzielw powie Ci czy juz zaczynac i wogle.widzisz mowilam Ci.bardzo sie ciesze.jeszcE tylko do niedzieli.milej nocy dziewczyny.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Hejka Marta , dziękuje za pamięć o mnie ..jak już wyżej napisałam wiem , że nic nie wiem ..ale martwią mnie Twoje schorzenia ..nigdy by nie pomyślała , że to tak działa ..ale jak widać różnie bywa ..natomiast ja mam kuzynkę , która ma zespół policystycznych jajników i dlatego ginekolog wysłał ją do gastrologa i endokrynologa ..bo wyniki tarczycowe miała złe i hormonalne też trochę ..a to ma ważny wpływ jeśli się stara o dzidziusia ..musi to być unormowane wszystko , żeby było dobrze ..
                  Mam nadzieję , że to tylko rutynowa wizyta będzie która potwierdzi Twój dobry ogólny stan ..Marteczko dużo samych dobrych rzeczy Ci życzę ale zdróweczka przede wszystkim ..Trzymaj się i pamietaj , że masz w nas przyjaciół
                  Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Uka słońce kochane ...jest dobrze bo w to ciągle wierzyłaś i ta Twoja wiara się na mnie przeniosła Spij dobrze i marz o nowym życiu jakie kiedyś wspólnie wszystkie trzy na ten świat wydamy
                    jeszcze raz dziękuje za obecność Ukuś

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Dziś jest mój 13 dzień cyklu ..to w niedzielę wypadnie 17 ..czyli wychodzi na to , że kobieta jest najbardziej płodna w 17 dniu cyklu ? coś mi tu nie gra ..do tej pory myślałam , że to 15 dzień cyklu jest najważniejszy ...ale widać nie ma reguły ..są może inne przyczyny , które mają wpływ na pękanie jajeczek
                      jutro o tym muszę koniecznie poczytać !

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        no pomyliłam z rozpędu

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          To znowu ja ..
                          chodzi o to , że jak są w ogóle jakiekolwiek pęcherzyki tzn , że wytwarzam komórki jajowe a tym samym mam owulację , która powinna być raz w miesiącu ..
                          (to są wyjaśnienia dla Uki )

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Iwciu nie jestem specjalistą ale starajcie się już teraz. 17 dzień to trochę późno. Możliwe że ta wizyta jest aby potwierdzić czy pęcherzyki pękły. Nie jestem specjalistą ale 15mm to chyba jeszcze trochę mało. Może akurat ty masz owulację np 17,18 dnia cyklu. Ja też przy pierwszych wizytach prawie słowa z siebie nie mogłam wydobyć. Z czasem nabiera się wprawy. Ale polecam żebyś w najbliższych dniach była "miła" dla mężaNie szkodzi spróbować.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Nie do końca. Pęcherzyki mogą się wchłonąć lub nie pęknąć. Dopiero na kolejnej wizycie powiedzą ci czy do owulacji doszło. Przy zażywaniu Clo zaleca się właśnie monitoring i dlatego tak często masz robione usg. Niekiedy jest jeszcze częściej. Trzymam kciuki za ciebie.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Ps jutro zaczynam znowu zażywać Clo ale niestety ja chodzę do ginekologa na nfz i mi monitoringu nie przeprowadza nie wiem czy pęcherzyki są czy nie. Taka niepewność ale następnym razem sama tego zażądam. Słodkich snów wam życzę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X