Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Bardzo się cieszę , że mogę się wiele od Was nauczyć , dowiedzieć ..bo ja zaczęłam leczenie w grudniu ubiegłego roku i wiele rzeczy jeszcze nie wiem (tzn w klinice leczenia niepłodności) ..mój lekarz za wylewny nie jest niestety i często bywa tak , że wychodzę o niczym ..
    Posłucham Marty i jutro zacznę ładniej wyglądać , pachnieć hehe a nawet będę bardzo chętna dla męża
    Co ma być to będzie jak tym razem się nie uda to będą kolejne ...az do skutku
    papaty !

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Witam
      Pozwolę sobie się wtrącić, bo nie ukrywam że was podczytuję i gorąco Wam kibicuje, sama trochę przeszłam starając się o moje dzieci, choć nie korzystałam z lekarzy, ale łatwo nie było.
      Iwcia nie stresuj się bo masz rację z tym 15 dniem ale tego się nie liczy od pierwszego dnia okresu do przodu, tylko do tyłu. Tzn cykle mają różną długość i najbardziej prawdopodobny dzień wypada 14-15 dni przed okresem, więc jeśli nie masz idealnych cykli 28 dniowych to faktycznie może to być 17 a nawet 18 dzień licząc "do przodu" . Nie wiem czy dość jasno to wytłumaczyłam ale mam nadzieję że zrozumiałaś o co mi chodzi.
      ja też liczyłam to tak jak ty, a z chłopcami udało się w 19 dniu cyklu, kiedy m wcześniej nie było w domu a ja myślałam że miesiąc na straty spisany. Dopiero później doczytałam jak to jest naprawdę.


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Czesc dziewczyny.Iwcia tez mysle zw powinnas posluchac Marty i Bagnes.tez prawda ze kazda kobieta inna kazdy cykl moze sie zmienic np.przez stres itd.wiec nie zostaje nic innego jak faktycznie pachniec i kusic)))u mnie bez zmian nadal sis nis pogodzilismy a wrecz wczoraj jeszcze bardziej ppklucilismy.nie bede Was zanudzac glupim charakterem mojego faceta.milego dnia dziewczyny

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Serwus dziewczyny ..
          To miło , że nasze grono się powiększyło i mamy nową koleżankę bagnes ..mam nadzieję , że zostaniesz z nami już na stałe i będziesz mogła służyć nam radą ..ja chętnie się dostosuje do tych , które nie kłócą się z moimi przekonaniami
          Co do cyklu się tyczy to jestem dziś w 14 dniu i mogę zacząć teoretycznie się starać ..do tej pory jak już nam wszystkim wiadomo miałam zaburzoną owulację i cykle .. dopiero odkąd zaczęłam zażywać Bromergon , cykle są w miarę regularne ..tzn mam co 31 dni ..
          A co Wy powiecie na to , że mi się nie chce starać ? hehe
          No nie mam weny do pieszczot na razie a taśmowo i fabrycznie to nie chce ..Mam nadzieję , że jutro mi już ochota wróci i wykorzystam to na maksa ..
          Póki co bida z nędzą
          I tak bywa hehehehe

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Uka27 ..to jest tak ..faceta trzeba sobie wychować..broń swoich racji i nie ulegaj chwili ..solidarność jajników górą hahaha a tak poważnie to chyba potrzeba czasu , żeby emocje opadły ..przynajmniej ja tak mam jak się kłócę ze swoim ..parę godzin jest cisza i spokój ..potem przebąkujemy coś do siebie ..na końcu jest rozejm a i bywa tak , że od nowa się kłócimy ..Ale jest takie powiedzenie "kto się lubi ten się czubi " więc może to jest zwykły codzienny kryzys , który jest częścią naszego juz szczęśliwego życia ?
            Oby tak było ..pomyśl o czymś miłym , związanym z Twoim partnerem (np . pierwszy pocałunek ) może to pomoże Ci się przełamać i zapomnieć ...
            Pozdrawiam

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Cześć. No i co Uka już pogodzeni jesteście?Z pewnością to drobiazg i szybko do porozumienia dojdziecie Miłego i owocnego wieczoru dziewczynki

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                *********
                Czuły dotyk , pieszczota , pocałunek namiętny ,
                Pózniej chwila uniesień , ... i już jestem poczęty .
                Początkowo żem mały , niczym zboża ziarenko ,
                Z każdym jednak tygodniem rosnę Ci mateńko .
                Pod serduszkiem Twym siedzę , owoc Twojej miłości ,
                A o moim istnieniu świadczą Ci nudności .
                I tak dzionek za dzionkiem coraz większy się robię ,
                Wkrótce na ekranie oglądniesz mnie sobie .
                Zobaczysz mnie mamusiu jak leże cichutko
                ...i moje serduszko bije mi szybciutko .
                Kiedy będę już "duzi" , zacznę ruszać się mamo ,
                A Ty będziesz przez brzuszek głaskać mnie co rano .
                Będziesz mówić mi czule , że jestem kochany
                I przez Ciebie tak bardzo już oczekiwany .
                A gdy pierwszym krzykiem swoje przyjście zaznacze
                Łzy radości i uśmiech Twe Mamusiu zobacze .
                I na piersi Twej legnę byś tulić mnie mogła
                By ten moment w pamięci , na zawsze pozostał !




                Czytając w internecie niektóre wiersze dla przyszłych mam tak się wzruszyłam , że postanowiłam się podzielić akurat tym z Wami ..

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Tobie równie miłego i spokojnego wieczoru życzymy Marta
                  Trzymaj się

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Czesc kochane.tak juz sie pogodzilismy ale nie moge przebolec zmarnowanego cyklu.trudno sie nazywa.wsumie mi sie juz odechcialo tez staran tego cyklu.piekny ten wiersz Iwcia sama sie wzruszylam.dziekuje za wsparcie kochane jestescie z Wami mozna chociaz normalnie i otwarcie pogadac nie to z facetem.zycze Wam tez milego wieczoru i Iwcia nastroju.moze jakos spontanicznie tak wyjdzie samo.ja chcialam miec prezent dla nas i przyszlych dziadkow na swieta ale raczej nic z tego mam wielka nadzieje ze Ty za to bedziesz miala i Ty Marta tez Bagnes niewiem czego Tobie zyczycczy tez jestes starajaca sie czy dobra dusza wsparcia.milej nocy

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Świetnie Uka27 , że się wszystko ułożyło .. wiedziałam , że tak będzie
                      Trzymam za Ciebie kciuki i tak bo czasem natura lubi nam płatać figle i może akuratnie trafi na Was ciągle wierze słońce , że się uda !!!!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dziekuje Iwcia.moze masz racje i akuratokase sie za jakis czas.dobrej nocy.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Cześć dziewczyny, znów mam ogromne zaległości, których nie dam rady nadrobić, ech U mnie w tym cyklu totalna porażka, przez dni płodne miałam ciche dni z mężem, a pokłóciliśmy się przez Jego babcię, której na starość odbija. Zupełnie się nie wstrzeliliśmy w tym cyklu z "serduszkowaniem", więc znów nic z tego, 10 cs spisuję na straty

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Uka jestem dobra dusza wsparcia
                            ja już więcej dzieci mieć nie mogę ze względu na stan macicy, ale trochę przeszłam starając się zwłaszcza o córkę tylko wtedy nie potrafiłam jakoś szukać wsparcia na forum choć czytałam bo regularnie pisze tu na wątku "maj 2009" i "marzec 2013"
                            jeśli coś wiem to po prostu chcę się z wami tą wiedzą podzielić bo bardzo mocno wam wszystkim kibicuję wiedząc jak to jest i stracić dziecko (pierwsza ciąża która przyszła mi bardzo łatwo i szybko równie szybko odeszła...) i wiedząc jak to jest czekać prawie rok, a potem prawie 2 lata na dwie kreseczki (pół roku starań light i 1,5 roku ostrej walki ).


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Bagnes super ze na forum jest kolejna dobra dusza.bardzo wspolczuje Ci straty pierwszego dzieciatka.strsznie to jest dobijajace ze cos na co sie tyle czekalo traci sie i nawet nie mozna bylo nic zrobic bo to niczyja wina i gratuluje 2 pociech o ktore tyle walczylas.ja tu wsumie jestem "nowa"w temacie bo to dopiero 2 mies strana a w zasadzie 1 bo pierwszy bralam leki.dziewczyny tu sa bardzo mile i cierpliwe i pozazdroscic i gratulowac wytwalosci.Madureczka moj cykl w tym mies tez spisany na straty wiec jestesmy dwie.Iwcia i Marta co tam u Was kochane?jak dzien mija.Iwcia ten wiersz to az sobie skopiowalam zeby miec go na zawsze tak bardzo mi sie spodobal.milego dnia

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Uka 3 pociech starsi synowie to bliźniaki i powiem Ci że z pierwszym dzieckiem miałam termin na maj a z nimi na lipiec, a urodzili się w maju więc czasem myślę o tym tak że to po prostu to pierwsze dzieciątko wróciło do mnie, bo w 2007 roku jeszcze nie było gotowe, ale później już dało radę razem z bratem


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X