Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    kruszynko.....


    z okazji urodzin życzę dużoooo sexu,miłości,szczęścia i wszystkiego o czym marzysz...100 lat!!!





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Niunia co za reklama :-P
      DZIĘKUJE KOCHANA !! JESTES PIERWSZA XD

      Wpadać na kawkę





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        a ni ma za co
        wpadam na kawusie





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          A właśnie że jest ! nieraz za przeproszeniem na obce osoby można liczyć bardziej niż na rodzinę
          a wy jesteście mi bliskie

          a do kawy pyszne ciastko i to bez wykrętów :-)):-P

          mój mąż zawsze co roku pamięta o wszystkich okazjach choćby nie wiem co a mamy w marcu aż 3 a teraz 4 Sonia dzisiaj razem ze mną kończy rok

          STO LAT DLA BARTUSIA SCAARLETTKO OD CIOCI AGATKI :-D:-*





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            KRUSZYNKO kochana sto lat dla ciebie życzę ci wszystkiego co ci się tylko wymarzy oby ci się spełniło i dużo dużo zdrówka bo to jest najważniejsze i dla wszystkich co maja dziś jakieś święto sto lat kochani buziaki

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              a co do ciszy to rzeczywiście ostatnio są tu pustki kochane moje u mnie po staremu nie długo zaczynamy starania po raz kolejny zdrowie jak na razie dopisuje idę zaraz odwiedzić babcie żeby sama nie siedziała tylko skończę sprzątać później wrócę do domku jakaś kąpiel i odpoczynek i jutro znowu do pracy a jak wam leci ??

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość

                STO LAT DLA BARTUSIA SCAARLETTKO OD CIOCI AGATKI :-D:-*
                dziękuję kochana za pamięć hihihihi
                fakt, Barti urodził się tego dnia co ty
                Najlepszego również dla Ciebie!

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  cześć dziewczyny.
                  ja czuję się strasznie mam taki katar że szok... a tak kicham że czasami chce mi nos urwać a teraz mój kochany M wraca do domu i akurat mam dni płodne i tu co ania chora jak nie urok to sr......
                  kameleonka liczę i trzymam kciuki żeby te starania się udały
                  dobranoc dziewczyny

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Heh, hej. Wpadłam na chwilke zle nie chce się za bardzo udzielac bo sie nakrecam a potem załamka.

                    rafiania robilas testy alergiczne bo to mi wyglada na alergie na drzewa- teraz zaczynaja mocno pylic. Polecam przepisac Rhinocort 64mg u lekarza i psikac 2 razy dziennie. Dziala cuda- mnie i męzowi tylko to pomaga

                    Kruszynka 100 lat.!!!!!



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      hej kochane u nas 20 stopni słonce grzeje super jest ja dziś wagaruje kolega za mnie poszedł do pracy bo już nie mam siły tyle dni pod rząd to przesada idę się zaraz położyć i poczytać gazetkę pozdrawiam serdecznie kochane

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        hej dziewczyny
                        aniu zdrowka zycze
                        u nas tez pieknie slonce normalnie super!!!!!!!!!!!!
                        ja umylam wszystkie okna grabilam ogrudek-ale sporo mi jeszcze zostalo
                        no i wyciagnelam juz stol i krzesla do ogrodu,a i oczywiscie zabawki malej wiec caly dzien spedzilismy na podworku
                        jutro grabienia ciag dalszy.
                        [/url[/
                        [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hej dziewczyny

                          Poczytuję was czasami i rozumiem co czujecie nie widząc tych upragnionych dwóch kresek. My niby krótko staraliśmy się o nasze pierwsze maleństwo, bo 6 miesięcy ale każdy miesiąc był jak 10 lat chyba. I szczerze to zaszłam w ciąże wtedy, gdy sobie odpuściliśmy starania. Kochaliśmy się całkiem spontanicznie, a nie w szczególności wtedy co miałam dni płodne I właśnie w tym spontanicznym miesiącu poczęła się nasza Lilianka. Także życzę cierpliwości i pogody ducha oraz tych dwóch upragnionych kresek, bo to jedna z najpiękniejszych chwil życia.



                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Bry laseczki
                            słoneczko u nas od rana pięknie świeci pranie już sie pierze sklep zaliczony a teraz popijam kawusię
                            jeszcze tylko sprzątanie i gotowanie obiadu i gites na dzisiaj
                            marika szalejesz kobieto szalejesz ja jeszcze nic nie robie na podwórku bo u nas jeszcze błotko leży
                            ulcia witaj i dziękujemy za dobre słowa kobieto! 100 lat dla Lilianki





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              hej
                              ulcia ja tez mam Lilianke i ma 2 latka i strsznie zywa jest a twoja?
                              niunia masz racje wczoraj szlalam a dzisiaj zdycham mam straszne zakwasy w plecach i pecheze na dloni od tego grabienia
                              a co do tego ,,odpuszczania'' sobie to juz tez tak probowalam z lilianka i teraz tez i nic.....wiec cyba na to nie ma metody jak ma byc to bedzie
                              dzis ladnie znowu ale troche bardziej wieje,ja sie nie moge doczekac kiedy odpalimy grila miam miam ...
                              ulcia najlepsze zyczenia dla malej Lilianki
                              Last edited by marika27; 17-03-2012, 10:58. Powód: zapomialam zapisac
                              [/url[/
                              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                witajcie kochane ja dziś zaczęłam dzień od prania i jest go dużo obiadek tez już kończę mam moja Paulinkę od rana to moja chrześnica ma 6 lat bawi się na podwórku zaraz ja zawołam na obiadek a później idziemy na cmentarz na spacer i do mojej szwagierki na kawę i pizze wiec dzień zaplanowany a moj m w pracy oczywiście dziś pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X