Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Kruszynko trzymam kciukaski za Ciebie i reszte naszej ekipy
    Niunia no to sobie odpoczniesz od wrzesnia
    A mi palmienia jakby ustaly i brzuch tez przestal bolec, tzn rano jajnik jeden mnie ciagnal a teraz juz cisza dziwne, 26dc czekam na rozwoj sytuacji, ale znajac zycie @ za zakretem pewnie juz sie czai
    Last edited by dotka85; 24-08-2011, 14:19.


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      hej
      dawno do Was nie zaglądałam
      i tak szukam czy może mamy nowe fasolki i dalej trzymam kciuki
      a tak o Was sobie czasem przypomnę jak robię test ciążowy (dziś znowu robiłam bo od 2 dni wstaję z mdłościami jestem rozdrażniona itd ale na szcześćie negatywny)
      zresztą nie ma szans żeby był pozytywny ale wolę czarno na białym czy raczej różowo na białym
      ja to nie mogę się doczekać kiedy @ dostanę ale tak do grudnia pewnie poczekam sobie bo ja do płodności wracam po około roku od porodu
      i ten rok to stres niesamowity
      codziennie mam w głowie jaką antykoncepcję wybrać co najlepsze wkładka prochy a możę namówić męża na wasektomię


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Majajula haha ale by bylo gdybys 4 raz zaskoczyla to dlugo strasznie czekasz na 1 okres, no ale co organizm to inaczej reaguje, wpadaj do nas czesciej na pogaduchy


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Doteczka trzymam kciuki, zeby @ wykoleila sie na zakrecie i wiecej nie przyszla
          tzn. minimum przez nastepne 9 miesiecy


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Promesse ale niespodzianka, napisalam do Ciebie kiedys na priv, ale nie odpisalas wiec myslalam ze nie chcesz utrzymywac kontaktu, wracasz do nas?
            Z @ to mysle ze sie nie wykolei i w pore przyjdzie, no coz bedziemy dalej dzielni


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Witaj Promesse

              dziewczynki mam gorszy dzień i pogoda deszczowa koszmar
              jak mi się polepszy to wpadnę do was,pa

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Hej a ja spędziłam miły wieczór z em a nawet bardzo miły :-P i @ poszła sobie od razu humor lepszy

                kurcze o 3 rano taka ulewa u nas była i burza wręcz nawałnica, 2 godziny tak lało że szok!

                BAJTELKU wracaj szybko





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Docia no 4 raz w tak krótkim odstępie nie raczej bym nie chciała
                  lepiej Wy zaciążajcie mnie pan Bóg już pięknie w dzieciach obdarował wystarczy
                  my bardzo uważamy itd no ale ja mam tak dziwny organizm że dla lekarzy jestem jak zwierzątko. Z Olgą zaszłam w ciąże po 40 dniu cyklu mając wysoką temp a więc teoretycznie dawno po owulacji

                  Promesse witaj kochana często o Tobie myślałam i szukałam na innych wątkach Twój podpis już mi wszystko wyjaśnił
                  (*) dla Twojego ANIOŁKA
                  ja też mam 1 aniołeczka ( teraz miałaby- wydaje mi sie że to facet - 6 lat)

                  Kruszyna jak tam Cypul daje w kość??? Majka moja tylko 6 tyg starsza więc trochę wiem jak piszesz o buncie pyskowaniu itd
                  Wczoraj mi przywaliła tekstem "głupia krowo" skąd ona to bierze
                  a jak jest zła to idzie i tłucze Olge po głowie


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    MAJEK u nas jest koszmar u nas wszyscy się znają i mam takie panie w sklepie co strasznie wyklinają i ostatnio parę nowych słówek załapał - a jego ulubione zamknij się piedolona matko nie tylko do mnie tak mówi i fuck you i nie mów. normalnie udusze go kiedyś oprócz tego nie chce sprzątać i wykonywać poleceń i chodzi i rzebra o wszystko - ja mu tłumaczę że to dziewczynki albo że nie można a on mnie ignoruje i idzie np do jakiejś kobiety i pyta się z 20 razy czy mu coś tam da . . .





                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Kruszyna to normalny wiek na przeklinanie i żebranie minie
                      pamiętam jak Julka przeklnała ale mieliśmy z niej ubaw bo ona jak się wywróciła to gadała "ale się wypieldoliłam"

                      Zresztą mój mąż czasem przeklina i ostatnio wychodzi na dwór i mówi "k u r w a ale piździ" a wiło strasznie a my w koszulkach a Majka do mnie " mamo ale kulwa piczszy"


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                        Promesse ale niespodzianka, napisalam do Ciebie kiedys na priv, ale nie odpisalas wiec myslalam ze nie chcesz utrzymywac kontaktu, wracasz do nas?
                        Z @ to mysle ze sie nie wykolei i w pore przyjdzie, no coz bedziemy dalej dzielni

                        Doteczka chcialabym wrocic, ale chyba jeszcze za wczesnie.
                        Boje sie.
                        Bardzo Ci kibicuje i czesto zagladam na staraczki, zeby byc na biezaco co u Ciebie
                        Wiadomosci na priv od Ciebie nie dostalam. Pisalas moze na maila?


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Napisane przez majajula Pokaż wiadomość

                          Promesse witaj kochana często o Tobie myślałam i szukałam na innych wątkach Twój podpis już mi wszystko wyjaśnił
                          (*) dla Twojego ANIOŁKA
                          ja też mam 1 aniołeczka ( teraz miałaby- wydaje mi sie że to facet - 6 lat)
                          Majajula dzieki,[*] dla Twojego Malenstwa


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
                            Witaj Promesse
                            Czesc Bajtelku,
                            odwagi Kochana - po kazdym gorszym dni nadejdzie ten lepszy :*


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Witajcie kochane

                              Promesse jak ty mówisz odwagi to jestem już ty dobry duszku nasz

                              mam ostatni tydzień cyklu dlatego kiepsko ale trzeba wierzyć dopóki @ nie przyjdzie lub test pokaże 2 kreseczki a jak się nie uda to widocznie Bóg tak chcial
                              dziś mam dużo pracy i dobrze dzionek zleci ,miłego dziewczynki ,wpadajcie na kawusię poplotkować

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Witam
                                ale się na pisałam i wszystko skasowalam w skrócie to jakieś przeziebienie mnie bierze,a jutro mam jechac na płuczki z młodym i do jego chrzestnej a w niedzielę z emkiem jedziemy na rowerach a później jadę sama na koncerty
                                młody wczoraj był tak nie grzeczny że aż em nie wytrzymał i 2razy dostal klapsa. a u nas takie upały że żyć się nie chce

                                FASOLKA , ITKA, KURKA jakie macie termometry dla swoich pociech? chce kupic bo młody tylko na śpiąco daje sobie zmierzyć i nie wiem czy taki zwykły tańszy do ucha i czoła czy kupić trochę droższy ten bez dotykowy?





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X