Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Wiki gratulujęNaprawdę cieszę się że tak ładnie fasolkujecieMoże i mi się uda chociaż mam wrażenie że w tzn miesiącu nic z tego zawsze tak półtora tygodnia przed @ strasznie mnie wysypuje na gębie i tym razem też wyglądam jak idź stąd i nie wracaj.
    Gosiek trzymam kciuki za powodzenie!Wiesz jak ty to i ja!
    Edzia biedo ty moja żyjesz?
    Scaarleet cieszę się że wszystko się udało.A jak synek?
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Tak, tak ejonczyk, my ze starej paczki pierwszych staraczek na forum a pozniej dołączyły nasze wspaniałe koleżanki i tak cały czas nasza rodzinka się powiększa !!!cudnie Bardzo chciałabym żeby się udało i przejdziemy do klubu mam staraczek!!! i to wszystkie obowiązkowo. może by już założyĆ taki
      KLUB MAM -STARACZEK ? CO WY NA TO - VIKI MOŻE TO TY ZAPOCZĄTKUJESZ???? SĄ U NAS JUŻ MAMUŚKI I DOŁĄCZĄ Z PEWNOŚCIĄ,

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Paulino będzie dobrze! w kolejnym cyklu się uda na pewno, nie ma się co stresować.
        ejonczykdziękuję za pamięć i 3manie kciuków. Z synkiem muszę się przyznać mamy nocnikowy sukces od pon. nie robi w majtki i już chodzi nie na golaska, a w dresiku po domu i katastrofom mówi nie.
        Za to ja czuję się fatalnie zawroty i ból głowy, dziś mi od rana niedobrze, ból brzucha, zniknął, a piersi jak bolały tak bolą. nie wiem co o tym myśleć. Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby mi los tak szybko spłatał figla no nic poczekamy zobaczymy.
        u nas pogoda super, zaraz pomykam z rodzinka na mega spacer po krakowie, może się dotlenię i mi przejdzie. Pozdrawiam kochane!

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Paulinko nie martw się! będzie dobrze w kolejnym cyklu się uda! tylko się odstresuj szczególnie w dni około owulacyjne!! ja tak zrobiłam no i teraza czekam na wynik tych działań,buziaki

          Skomentuj


            VIKUŚ gratulacje
            strasznie sie ciesze

            ejończyk żyje skarbie, doszłam już do siebie i jest ok
            czekam teraz kiedy mnie dopadnie @ bo powinnam juz dostac, boje sie zeby mnie w pracy nie zalało, bo nie bede miałą czasu na skrzydełka :/
            Ale pewnie mi sie @ przesunęła ze stresu i przemeczenia, tak miewałam wczesniej w takich sytuacjach życiowych - wszytko sie na okresie odbijało, a raczej jego braku

            gosiak ty nie mysl za duzo bo myślenie szkodzi - hehehe
            bedzie dobrze

            scarlett bede kciuki trzymac, moze jednak beda II kreseczki

            kaathrinko doszłaś już do siebie?? to wpadnij na forum i odezwij sie

            pozdrawiam wszystkie laski, a co u reszty???
            piszcie!!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Edzialepiej żeby to były dwie krechy, a nie żadne stresy widzę, że każda z nas w tym miesiącu ma większą nadzieję niż zwykle ja niby nie, ale z dnia na dzień zaczynam coraz bardziej się nakręcać, ale przecież to nie możliwe!
              Bajtel mocno 3mam kciukasy za ciebie! coś się dziewczyny rozszalały pod koniec roku i chcą mieć pod choinką cudny prezent. I oby tak było!

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                scarlett a mozesz mi napisac jak wyglada u ciebie sytuacja, tzn który dzień cyklu i jakie masz objawy
                Bo ja troche nie w temacie przez ta szalona akcje z praca na cudne zmiany
                Nie no u mnie to na pewno stresik i przeciażenie, ale znajac zycie dostane @ w poniedziałek i to w pracy wtedy jak bedzie nawał i nie bede miałą jak wyjsc
                U mnie w sumie 28dc wiec nie ma co paniki robic, ani sie nakrecac, bo po co
                Miałam ostatnio miałam cykl 26dniowy, a przed ostatnio 25dniowy - pewnie znów mi sie przestawił na 29dniowy
                No, ale mam PCO wiec nieregularne @ to normalka, tak wiec trzeba czekac az pojawi sie czerwone światło
                A po za tym to ostatnio troszke popiłam w srode wiec chyba nie bardzo bym była w ciazy, muliło mnie owszem, ale reakcji wymiotniej nie miałam. Tak wiec ja sobie tak to tłumacze: alkohol, stres, przemeczenie i PCO.

                gosiek (bajtel) czyli ty również czekasz na rozwój sytuacji, a który masz dc ?
                A tak po za tym co słychac kobietko u Ciebie?

                A jak nasze mamusie sie czuja, jak maluszki?
                Uspokoiły sie wasze sytuacje, juz stabilniejsze sa wasze ciaże?

                a co u reszty ejonczyk, kaathrina, anet, carin, katya, oczekujaca, ada, dotka, beata, maluszek i reszta rodzinki
                pisac puki mam czas zeby na kompa wpasc, bo znów w ciagu tyg mnie nie bedzie i bede zachodzic w głowe co u was

                Last edited by edzia7891; 14-11-2009, 20:56.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Kathrina powróciła!!!!Jestem z Wami!!

                  Z CAŁEGO SERCA- GRATULACJE VIKI!!!

                  Wow!Ale fajnie, troszkę mnie nie było az tu proszę wchodzę i same dobre wieści!!! ) ale się cieszę!! Anet,widzę,że już 10tydzień się zaczął
                  Oczekująca co tam u Ciebie, jak się czujesz po laparo?
                  Ejonczyk, Edzia dzięki za pamięć :*

                  Nie zaglądałam do Was, bo mnie choróbsko zmogło,że w szpitalu wylądowałam...I powiem Wam, że wśród niekompetentnych lekarzy są nie tylko ginekolodzy niestety...ale na całe szczęście już jest ok, powoli nadrabiam wszystkie zaległości.
                  Jeśli chodzi o staranka, w tamtym cyklu w całości zawieszone...W tym raczej też, z racji tego, że mój organizm jest za bardzo "podniszczony"przez leki, do tego stopnia,że tydz po tyg miałam @ ...eh zresztą dużo by opowiadać...

                  Kathrina powróciła!!!!Jestem z Wami!!
                  " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Witamy cię z powrotem kochanaMam nadzieję że już z twoim zdrówkiem jest wszystko wporządku?Kochana jak widzisz idzie po kolei(od najkrótszego stażu do najdłuższego)tak wiec na nas koleiEdzia skarbie nie przepracuj się! Paulinko nie przejmuj się tak zobaczysz wszystkie będziemy kiedyś we wspólnym wątku
                    Ewa
                    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                    3150g.55cm.
                    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Cześć dziewczynki,fajnie kathrina że znów jesteś ,super brakowało Cię wśród nas.No edzia tak jak pisałam mam 26 dc na 28,chociaż ostatnnio już 27 zauważyłam pierwsze objawy @.Teraz nic już nie wiem,nerwy i oczekiwanie.Staram się nie myśleć ale nie da się,dlaczego czas tak wolno płynie? Scarlet może u ciebie też będą dwie krechy,wiesz w tych sprawach nigdy nic nie wiadomo????całuski

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Edzia dzięki za pamięć!
                        Ja na początku cyklu zaczęłam brać wiesiołek. Ma on dla mnie działanie uboczne - cały czas mam ochotę na przytulanki Mój mąż raczej zadowolony z takiego skutku ubocznego Czy któraś z Was też tak miała?
                        W tym miesiącu staram się nie myśleć tyle o zafasolkowaniu. Staram się nie liczyć który mam dc i trochę wyluzować. Oczywiście nie zawsze mi się to udaje.





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          czesc dziewczyny ja juz jestem po laparo.
                          A wiec nie było tak strasznie-troszke mnie dalej boli i mam napuchniety brzuch ale to normalne bo miałam gaz wpuszczany do brzucha w celu zrobienia laparo.
                          Mam tylko dwie ranki bo lekarz był cudowny i poradził asobie jednym narzedziem. Miałam maciece przyrosnieta do pecherza nakjprawdopodobniej po wyrostku był to I stopien endomitriozy ale mi to usunoł i mam sie teraz starac. W przyszłym tygodniu ide do mojego lekarz na konsultacje i zobaczymy co mi powie. O ba jajowody mam drozne ale lewy przepuszcza płyn z opóznieniem-takze moja lekarka mi wijasni o co chodzi dokładnie -zobaczymy
                          W kazdym badz razie jestem pozytywnej mysli i mam nadzieje ze wszystko pójdzie po naszej mysli

                          Gratuluje nowych fasoleczek w naszym gronie !!!!!!!!!!!!!!!!

                          Dziekuje za pamiec dziewczynki-pozdrawiam.
                          Buziole


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Czesc dziewczynki, jestem tu nowa, ale jak tak czytam Waszych wypowiedzi, to aż mi się lepieje robiGRATULACJE VIKI!! Bajtel i Scarrlet trzymam kciuki bardzo mocno-może to już...? U mnie @ mija i bierzemy się do roboty. Tak bym chciała prezencik na Świeta... Kupiłam sobie wiesiołek-czy mam go brac do 14dc włącznie?Czy do 13dc?Bo od 14dc biore duphaston i nie wiem czy moge mieszac. Owocnego tygodnia w staraniach zycze

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              oczekująca kochana.dobrze, że juz jesteś z nami i w to w takiej formie! tak się cieszę, że u ciebie zaczyna się wszystko ukladać. teraz będzie już tylko dobrze ależ mam dzisiaj humor!
                              Anawitamy w klubie, rozgość się u nas! napisz coś o sobie. od kiedy się starasz o bejbika, czy to dopiero pierwsze podejście?
                              bajtel oj wiem jak to się z niepewności szaleje i człowiek chciałby przesunąć czas o kilka dni i wiedzieć już na 100%. mam to samo! łączmy się w naszej nadzieji. musimy czekać. niestety napisz czy masz jakieś symptomy, które podpowiadają, że to fasoleczka?

                              u mnie bez zmian. ból i tkliwość piersi niezmiennie od czwartku, a nie powinno tak być od owulacji, raczej mój biust był w lepszej kondycji. do tego straszna chęć na przytulanki oj kobitki ostatnio narzekałyśmy na nasze libido, a u mnie masakra, najlepiej ze 4 razy dziennie hihihihi, a od wczoraj jakaś okropnie zmęczona chodzę i rano nie mogę dobudzić się przez 2 godziny! objawy identyczne jak przy pierwszej ciąży, gdy na początku spałam na stojąco! mam nadzieję, że to nie jest jakieś przesilenie jesienne tylko co innego.
                              powiedzcie mi, kiedy można zrobić test ciążowy i, który najlepszy, czyli taki, który najszybciej pokazuje dobry wynik?
                              chyba oszaleje z niepewności, ale wiem, że muszę poczekać jeszcze cierpliwie kilka dni do rozwiania moich wątpliwości. buźka

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hej dziewczynki tak czas się dłuży!!!!!!!!!!!!!
                                scarlett-co do objawów to mam powiększone piersi i jak by lekkie mdłości ale powiem ci że nie wiem czy to psychika robi czy tak jest, no i jestem jakaś zmęczona a tydzień po owulce dostałam opryszczki i do dziś mam podwyższoną temperaturę,oczy mam podkrążone i wyglądam na chorą,no zobaczymy byle do wtorku jak @ nie przyjdzie to robię test.Wydaje mi sie że Qvik /nie pamiętam pisowni/najlepszy jest,

                                ana -rozgość się u nas jest super zobaczysz

                                viki -jak tam się czujesz,czy mała fasoleczka daje znać o sobie ,masz

                                objawy?zakładasz KLUB MAM -STARACZEK

                                oczekująca-nagroda za dzielność teraz to już z górki
                                Buziaki dla edzi, katriny i wszystkich staraczek które mnie wspierają i podtrzymują na duchu,bo długo jestem z wami już i dobrze że Was mam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X