Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Oczekująca 3mam mocno kciuki!!!! wszystko będzie dobrze, musi być

    U manie dzisiaj znacznie lepsze samopoczucie. Zrobiłam moim chłopakom rewelacyjne makijaże, ale mileli radoche przy tej zabawie, młody nie chciał odejśc od lusterka a i ja usmiałam się di rozpuku.

    Fizycznie czuję się bleee.. brzuch boli, bo nadeszła owulka, ale pocieszam się, że do przyszłego miesiąca wszystko sie u mnie wyjasni i na nowo będę czekać z utęsknieniem na próby zafasolkowania. Jutro umawiam się na wizyte w tym prywatnym gabinecie i mam nadzieję, że tam nie będzie mój przypadek trudnym przypadkiem dla nikogo.
    Poza tym mam przy boku wspaniałego męża, który jest ze mną w tych trudnych chwilach całym sobą, jest mi z tym wszystkim lżej, bo ciągle powtarza, że będzie dobrze, a i was kochane dziewczynki też mam i piszecie mi to samo Więć jak tu mam wam wszystkim nie wierzyć?
    Całuski, miłej nocki

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      deszcz!!

      Okropność za oknem a na dodatek wstałam z opryszczką na ustach i mam podwyższoną temperaturę.Trochę mnie to dziwi bo czułam się już dobrze .Ale trudno.Do pracy dopiero mam na popołudnie więc dojdę do siebie.To ta pogoda tak mnie rozwala.

      scaarlet-musi być dobrze i będzie ,zobaczysz
      oczekująca -trzymam mocno kciuki,nie martw się będzie OK
      maluszek-witaj,nie wiem co ci napisać ja nie używam testów bo się na nich zawiodłam,a tempka jakaś dziwna i nie ma wyrażnego skoku temperatury ? idz do lekarza i pokaż mu to !

      POZDRAWIAM KOCHANE STARACZKI

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ale tu cisza staraczki!!! Widzę, że każda zajęta, a ja jakoś nie mogę sobie znaleźć miejsca. Za oknem okropnie, a w domu walczymy z synkiem ze sprawami nocniczkowymi i czuję się tak ,jakby ten problem nigdy miał się nie skończyć..

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          WitamU mnie też pogoda do kituScaarlett w jakim sensie walczysz z synkiem?
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            W takim sensie, że moje dziecko za chiny ludowe nie chce sikać jak normalny człowiek:P Nocnik jest baaaaa... i bądź tu mądry. Każda nasza wcześniejsza próba kończyła się wielką katastrofą. Spróbowałam odczekać, a teraz kiedy już kuma prawie wszystko, zaparł się i nocnikowi mówi stanowcze: "nie" Próbowałam już chyba wszystkiego, teraz się zaparłam i mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Wiesz co moj syn szybko załapał o co chodzi bo zaczął robić na nocnik jak mial 20 miesięcy ale zato moj bratanek robił w pieluchy do 2.5 lat ale jak przestał to nawet w nocy wolał.Natomiast moj na noc ma jeszcze pampka.
              Ewa
              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
              3150g.55cm.
              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                No u mnie Piotruś nie woła stawiam mu specjalnie nocnik na środku pokoju żeby się o niego potykał i pamiętał, bo zdarza mu się samemu ściągnąć majtki, wysikac się i odnieść nocnik do łazienki, ale przeważnie muszę go sadzac na nocniku co ok 30-45 minut i o dziwo za każdym razem robi siku. Ale robi to tak na zawołanie,a nie z wlasnej chęci. A w nocy pewnie jeszcze długo będziemy używać, bo budzi mi się z 2 kilogramowym pampkiem A żeby probować nie zakładac, pampers musi być suchy.. u nas to jeszcze długa i kręta droga..

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  No u mnie Piotruś nie woła stawiam mu specjalnie nocnik na środku pokoju żeby się o niego potykał i pamiętał, bo zdarza mu się samemu ściągnąć majtki, wysikac się i odnieść nocnik do łazienki, ale przeważnie muszę go sadzac na nocniku co ok 30-45 minut i o dziwo za każdym razem robi siku. Ale robi to tak na zawołanie,a nie z wlasnej chęci. A w nocy pewnie jeszcze długo będziemy używać, bo budzi mi się z 2 kilogramowym pampkiem A żeby probować nie zakładac, pampers musi być suchy.. u nas to jeszcze długa i kręta droga do sukcesu..

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    maluszek mnie sie wydaje że owulke miałaś 12-13dc wtedy był spadek, a skok 14dc tym bardziej że zaobserwowałas śluz płodny wtych dniach. A testów również nie polecam, bo mnie zawiodły, raz to nawet w 1dzień @ mi pokazał że mam owulke

                    No ja w końcu zaczynam prace od czwartku troche sie zaczynam stresowac, ale to chyba ten mobilizujacy stres
                    tak wiec rzadziej tu bede bywac pewnie w nastepnym tyg ...

                    buzki

                    kaathrina co sie stoba dzieje? nie zagladasz, nie dajesz znaku życia

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Dzieki dziewczyny,
                      Przy najblizszej okazji pokaze wykresik ginkowi. A mam pytanie czy sluz plodny wystepuje jak nie ma owulacji? Bo u mnie ewidentnie byl widoczny ten sluz plodny, i to byl moj pierwszy cykl z wiesiołkiem był. Oj człowiek się chyta wszystkiego ... dzis jest moj 20 dc - czuje sie normalnie, miesiac temu miałam okropne bóle piersi i jajników.Teraz nic...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        maluszek według mnie owulka jeszcze nie wystąpiła. Nie ma wyraźnego skoku temperatury. A jeśli chodzi o śluz płodny, to jeśli były w tych dniach przytulanki z ukochanym, to mogła to być pozostałość nasienia, która przypomina śluz płodny.





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          witajcie dziewczyny dawno sie nie odzywalam ale tyle rzeczy sie u mnie ostatnio wydarzylo moj poprzedni lekarz zupelnie ignorowal moje problemy z zajsciem w ciaze mialam dola nic nie bylo tak jak chciala nawet mimo stosowania testow owulacyjnych nadal nie mialam tych cudownych dwoch kresek na tescie . deprecha totalna. maz kupil mi wymarzonego pieska. zupelnie przestalam myslec tak uporczywie o dziecku . wzielam na luz . po dwoch miesiacach zrobilam test tak na wszelki wypadek i okazalo sie ze sa cudne dwie kreski ))) na poczatku nie wierzylam i na nastepny dzien zrobilam jeszcze jeden i po trzech dniach kolejny. nawet idac do lekarza zrobilam rano jeszcze jeden test lekarz potwierdzil i jetstem teraz w 9 tyg ciazy
                          pozdrawiam starajacych sie
                          pamietejcie uda sie musi !

                          Skomentuj


                            zabkaniunia gratuluję!!! A można wiedzieć jak długo się starałaś?





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              dziekuje tak konkretnie z wyliczeniem na dni plodnie i mierzeniem temperatury itp to staralismy sie z mezem od sierpnia 2008 do sierpnia 2009 a potem luz bo ustalilismy z mezem ze od nowego roku bedziemy chodzic do lekarza na monitorowanie jajaeczka

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                zabkaniunia gratuluje z calego serca.

                                dawno mnie nie bylo, ale mam male problemy ze zdrowiem. jakies swinstwo mnie dopadlo dwa dni po owulce (wymiotuje jak kot) i sie jeszcze pozbierac nie moge.
                                pozdrawiam wszystkie starajace sie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X