Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Anett szczerze współczuję, że tyle musiałaś przejść na samym początku ciąży, ale ważne, że juz sytuacja opanowana i tak jak mówisz twój dzidziuś jest silny i pragnie z wami pozostać Życzę Wam dużo zdrówka! a i wpadaj do nas czasami, bo nie ma jak podniesieie na duchu przez osobę, której się udało!
    Bajtel się dzisiaj testowała, to w takim razie ja jutro spróbuję, bo inaczej zdechnę z niecierpliwości. Jeżeli będzie negatywny to ide na bete! trzymajcie za mnie kciuki. Jestem taka podekscytowana, że aż cała chodzę

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hej przyzwyczajam się do nowej sytuacji tak spokojnie żeby nie zapeszyć ale w duszy szczęśliwa.

      scarlet-kochana jesteś ,napisz co wyszło z testu!trzymam kciuki!!!!!!
      paulina życzę tobie i nie tylko żebyś się zaraziła
      annet,super ,wygrałaś kolejną bitwę to i wojnę wygrasz,brawo
      ejonczyk,to co piszesz wskazuje na fasolkęmoże teścik lub beta

      Viki -czekamy na otwarcie nowego KLUBU MAM STARACZEK!!!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Anet kochana naprawdę jesteś dzielna dziewczynaŻyczę wam zdrówka!Teraz już musi być dobrze
        Scarlet jestem myślami z Tobą.
        Gosieńko jeszcze zaczekam.Nie chce się znowu rozczarować!Co ma być to będzie.Tobie naprawdę z całego serducha gratuluję!
        Paulinka a co z Tobą?
        Edzia,Oczekująca a co u was?
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Bajtel-Gosiaczku GRATULUJĘ!!!!! ale super!!!!

          Widzę,że z dnia na dzień ubywa nas staranniczek a przybywa mamusiek
          ale fajniusio!!!

          Dziewczyny,a mam pytanko troszkę z innej beczki...czy któraś z Was pracuje w przedszkolu, szkole? I czy któraś z Was ma swoją własną firmę? Proszę o kontakt na priv w przypadku, gdy któraś z tych odpowiedzi jest pozytywna dzięki
          " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




          Skomentuj


            bajtel gratuluję!!!

            ejonczyk, scaarlett trzymam za Was kciuki

            scaarlett ja miałam ostatnio plamienie kilka dni po owulce. Niestety trochę się wtedy stresowałam i podejrzewam, że nastąpiło poronienie
            Ale jeśli chodzi o to plamienie, to moja znajoma kilka dni po zapłodnieniu miała plamienie. Teraz ma ślicznego synka

            Ja też poproszę o zarażenie fasoleczką





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Bajtel GRATULUJĘ!!!! Ale super! Myślalam dziś o Tobie i już się spieszyłam na kompa, by zobaczyć, jaki był wynik Jejku, takie wiadomości pocieszają i dodają otuchy, nadziei... Scarlet i ejonczyk trzymam kciuki Ale wysyp hihi Ja też chcę się "zarazić" Katharina ja pracuję w szkole. Ale wieści, szok hihi

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                O proszę Anaa z jakiej części Polski jesteś i czego uczysz?Jeśli mogę wiedzieć?
                " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  no to już! nastawiamy się wszystkie chętne i zarażamy!

                  wróciłam ze spaceru z synkiem , zahaczyłam o rossmana i zakupiłam teścik, a ze nie chciało mi się biegac po całym krakowie, to wzięłam jaki był. pisze, że czuły, ale wykrywa stężenie jak inne, no zobaczymy jutro.

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    No to kochana trzymam kciuki? Z rana zrób
                    " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Cześć dziewczynki
                      ciekawe jak tam Vici--ZAKŁADASZ TEN KLUB MAM STARACZEK?

                      scarlet ja też słyszałam i to od ginka że takie krwawienia sprzyjają zapłodnieniu ,bo naczynka się łączą i mogą krwawić!
                      dziewczynki okazało się że mój ginek wyjechał i jak dzwoniłam to prosił żebym zaczekała jak wróci a jak się będzie coś działo to wtedy mam pójść do jego kolegi.I to może dobrze bo fasoleczka sobie podrośnie i będzie lepiej widać.

                      WSZYSTKIM DZIEWCZYNKĄ BARDZO DZIĘKUJĘ ZA DOBRE SŁOWO,JESTEŚCIE KOCHANE MOJE SIOSTRZYCZKI

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        HejCo tu tak pusto?Scarlet kochana co u Ciebie?
                        Gosia a Ty jak się czujesz?Jakieś objawy już masz?
                        Viki a Ty byłaś u tego lekarza?
                        Last edited by ejonczyk1801; 18-11-2009, 10:12.
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Wiecie co... moja ciocia też niby nie mogła mieć dzieci, starali się o maluszka kilka ładnych lat, więc postanowili adoptować. Wiecie co się po miesiącu czy dwóch okazało? że jest w ciąży!! Teraz ma śliczną dwójeczkę Więc może nie warto się załamywać... prawdopodobnie to leżało gdzieś w psychice.

                          A co do mnie... test kupiony pare dni leży, ale musi poczekać jeszcze 2 dni. Nie wiem dziwnie jakoś mam ogólnie się czuję. Jak nigdy cały miesiąc mnie piersi bolały i podbrzusze... po poprzedniej miesiączce nie przestały... jak myślicie to normalne??


                          Skomentuj


                            Angel a który masz teraz dzień cyklu i jak długie cykle masz?
                            Scarlet testowałaś dziś? odezwij się bo my tu czekamy na wieści od Ciebie
                            Pozdrowienia dla całej reszty dziewuszek


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Szczerze to sama nie wiem... raz jest wszystko regularnie raz z poślizgiem do 3 dni w jedną albo druga stronę . Ale ostatnie dwie miałam w odstepie 30 dni. Więc na oko jest 28 dzień cyklu.


                              Skomentuj


                                No to faktycznie poczekaj jeszcze 2 dni, chociaz gdybym ja byla w takiej sytuacji i miala takie objawy jak ty to pewnie bym nie wytrzymała i zrobila a test juz dzis


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X