Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts


    oczekujaca no ja tez ie ciesze, ze trafiłam do niego, ale nie nakrecajmy sie zbytnio, bo jeszcze przechwalimy
    Nie weim czy przerwa w starankach bedzie jak zrobie badania i za miesiac do niego pójde to sie okarze co dalej
    Mam badnaia na hormony i jaieś jeszcze, no i mężuś musi pogłaskac małego, żeby zołnierzyki zostały zbadane
    I z tymi wszytkimi wynikami do niego i wtedy bedziemy myslec
    W ciaże na razien moge zajśc, bo moje pecherzyki nie rosna wiec nie pekaja i nie może byc zapłodnienia - no chyba, że akurat cykl bedzie z owulka ...
    Zobaczymy- ważne, że w końcu ktoś potraktował mnie poważnie

    scarlett nezla historia, moja kuzynka to przez lekarza nosiła 2tyg martwego dzidziusia i musiała go urodzic siłami natury, bo s********... zbagatelizował, ze ona przestała czuc ruchy dziecka, a on stwierdził, ze sobie śpi dzidzius i że ma pewnie duzo wód płodowych dlategonie czuje jego ruchów - s********ysyn!!!! SORY ZA SŁOWNICTWO

    pozdrowionka
    A CO U RESZTY LASEK??

    ps: skończyłam w końcu malowanie - uffff

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dlatego teraz, jak tylko będę coś czuć niepokojącego, od razu zrobię alarm, bo macie racje, lekarze tylko kasę umieja wyciągać. Przynajmniej wiem, na co zwracać uwagę.. mam nadzieję, że tym razem coś takiego mi sie nie przytrafi i od razu dostanę skierowanie na cesarkę, inaczej całą ciążę będę się nakręcała tym co mnie czeka podczas porodu Pocieszam się tym, że jak rodziłam troche ponad 2 lata temu, to od początku będzie ustalona cesarka. Całuski

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Edzia Najwazniejsze jest tak jak mówisz ze ktos sie wami na poważnie zajoł. Nam badani zajeły jakies dwa miesiace ale w tym czasie mogliśmy sie normalnie starac. A zajeły własnie te dwa miesiace bo hormony trzeba było w takim a nie innym dniu zbadac. Ja dzwoniłam dzis do lekarza ktory bedzie mi laparo wykpnywała bo sie doczytałam na forach ze nieraz pozzagladaja do srodka i powiedza ze masz zrosty a ich nie usuna-nie wiadomo dlaczego? Lekarz mi powiedział sam ze jesli beda jakies wady które mozna usunac to odrazu je usuwaja bo nie ma sensu kogos ciac dwa razy-takze sie uspokojiłam troszke zobaczymy jak bedzie
        Scaarlet nie martw sie napewno nie trafisz teraz na zadnego konowała-przepraszam za wyrazenie. Znasz jus swoje ciało i bedziesz wiedział kiedy jest cos nie tak takze napewno bedzie wszystko oki z druga ciaza. Zawsze mozesz na dodatkowe usg chodzic i tak jak mówisz konsultacje do kilku lekarzy.

        Edzia ja niewiem cobym z takim debilem lekarzem zrobiła naprawde nie mam pojecia, znajac zycie on nie ma nawet poczucia winny bo mysli ze to nie jego winna-ale ja wierze ze w zyciu takich ludzi spotka piekne za nadobne

        Pozdrawiam dziewczynki i miłej niedzieli zycze

        A co u pozostałych staraczek słychac? Tesknimy za wami dziewczyny


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          oczekujaca no ja mam zrobic w 9dc badanka, a mąż to chyba zależy już od laboratorium kiedy mu każa przyjśc
          Moja ciotka miała laparo i od razu jej wycinali laserowo co sie dało także sie nie martw, ale dobrze że zadzwoniłaś sie upewnic - lepiej sie dogadac przed zabiegiem, niż miec ale po

          Scarlett myśłe że bedziesz miałą i tym razem cesarke, ale na razie nie ma co myślec jak zafasolkujesz to wtedy trzeba piłowac o wszytko lekarza, a jak nie to do innego

          pozdrowionka :*

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Właśnie dziewczyny, niestety musimy same walczyć o swoje i dbać o siebie, bo jak nie, to nikt inny tego nie zrobi A tak się człowiekowi wydaje,że jak jest się już pod opieką specjalisty, to nic złego nas nie może już spotkać
            Ja po tym weekendzie jakoś nie jestem już w takim mega humorze. Problemy rodzinne, troszkę smuteczków i zmartwień, ale cóż, całego świata nie zbawię i nie jestem w stanie każdemu pomóc.
            Poza tym mój mężulek cały tydzień spędzi w delegacjach, więc na samą wieść mi mina zrzedła, chyba nici z dzidziusiem w tym miesiącu, no chyba, że załapiemy się na końcówkę tygodnia.
            Buziaki dziewczyny! Mam nadzieję, że wy jesteście przynajmniej w lepszych nastrojach i sorry za moje ględzenie

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Hej dziewczynki !!! Ja od piątku zdycham, że tak powiem. Pochorowałam się i leże plackiem w łózku od 2 dni mam juz dość. Wczoraj miałam temp 38 dziś już znacznie lepiej jest. Na 16 ide do lekarza, nie poszłam nawet do pracy wziełam zwolnienie. Nie wyobrażam sobie leżenia gdyby się okazało że miałabym ciąże zagrożoną, wbrew pozorom leżenie jest strasznie męczące i nudne :/// Nałykałam się tabletek na to przeziebienie i teraz jak dostane okres to bede sie szczerze cieszyc, bo nie chcialabym zeby mala fasoleczka juz od pierwszych dni byla nafaszerowana, wiec mam nadzieje ze z moich jednodniowych staranek w 10 dc jednak nic nie bedzie. ojej


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Ja tez umieram ale z innego bólu dziewczyny,moja @ dzis przyszła i to 3 dni wczesniej-jak nigdy,normalnie mnie zaskoczyła jak nie wiem. No ale na szczescie laparoskopie miałam wyznaczona w 8 dniu cyklu czyli teraz bedzie w jedenastym takze wszystko jest w pozadeczku-jak sie ciesze no bo moze ona cos wyjasni i poskutkuje. Jeszcze tylko 2 tyg i bede wiedziała co tam jest nie tak. Pozdrawiam dziewczyny
                Dotka ty sie kuruj szybciutko


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Niestety tym razem się nie udało W sobotę dostałam @ @ dostałam 6 dni po owulacji, więc dość szybko (chociaż w sumie cały cykl 36 dniowy). Dlatego podejrzewam, że fasolce mogło się nie udać zagnieżdżenie Pozostaje tylko czekać kolejny miesiąc na owulację





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    jesienna chandra

                    widze że nie tylko ja mam zły humor i jesienna chandrę
                    tak mnie wkurza wszystko i nic mi si enie udaje w tym tygodniu
                    A dziś to bym najchetniej coś rozwaliła - taka nabuzowana jestem,
                    jak szklanka z woda do której wrzucono plusz-a

                    buzki kochane

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Cześć dziewczyny, ja też dziś miałam ciężki dzień w pracy, pod koniec to ledwie na oczy widziałam. Dziś jest mój 13 dc i pojawił się śluz, jest go jak zwykle niezbyt oszałamiająca ilość ale dopiero pierwszy cykl (do 10dc) z wiesiołkiem, moze jak w tym m-cu dzidzi nie będzie za miesiąc sluzu bedzie wiecej. Ojoj. I przymrozki się zaczynają.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Maluszek a Ty ten wiesiołek jak bierzesz, raz dziennie i tylko do 10 dc czy jak? moze faktycznie warto zainwestowac w ten sluzowy interes

                        Byłam u lekarza, miałam infekcję wirusową, w czwartek wracam już do pracy. Dziś czuję się już lepiej, tylko został ten drażniący kaszel ...

                        Pozdrawiam wszystkie :*


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          hejka, dotka85 ten wiesiołek to ja brałam do 10dc, kupilam w kapsułkach firmy NaturKaps za niecałe 19 zł za 60 tabletek. Bierze się go od 1 dc do owulacji,gdyz przyjmowany dluzej moze pozniej doprowadzic do poronienia. Wiec ja poprzestałamna 10 dniu. Bralam 2xdziennie po 2 kapsulki, ale inne dziewczyny braly 3 xdziennie po dwie. Ja jeszcze staram sie 1 x dziennie siemie lniane pic. Mam nadzieje ze sluzu plodnego mam w sobie wiecej.


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Echhhhhh... widzę, że wszystkie jesteśmy dzisiaj nie do życia. cóż zrobić, jesienna chandra. Porównanie do pluszaaaa super Trafiłaś w sedno sprawy. U mnie to samo. Chciałam dzisiaj popracować, a mojego malucha rozsadzała energia, przewrócił dom do góry nogami, wolałam na to nie patrzeć i sie nie denerwowac Mąż jak przyszeł z pracy mało nie zemdlał z wrażenia, bo ja zazwyczaj pedantka jestem A tu syf i malaria, obiadu ni ma, a ja wściekła i przeklinająca hehehe...
                            Widzę,że ten miesiąc nie sprzyja naszym fasolkom. Kolejne moje echhh.Jutro mój 9dc, a mąż jak an złość wyrusza na all week w delegację, a tak się już nastawiłam. Nie wiem czy pod koniec tyg. nie będzie już za późno. Poza tym ostatnio tak mi sie rozregulowała @, że za chiny owulacji nie przewidzę.raz cykl trwa 25 dni a raz 37. Koszmar. Słyszałam o testach owulacyjnych, używałyście czegoś takiego? i czy rzeczywiście działa, bo się nad nim zastanawiam. Może przynajmniej wiedziałabym kiedy mam jeszcze szansę,a kiedy jest już po ptakach
                            Buziaki kochane
                            3majcie się cieplutko i nie dajcie chandrze!

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              wszystko od nowa!!!

                              Cześć dziewczynki,jestem starą weteranką,zmieniałam login,ponieważ chcę wszystko zacząć od początku.Z innym nastawieniem i podejściem do życia/ To już kolejny cykl jak się staramy i dlatego ten pomysł. Słońce za oknem,wiara w duszy i dużo miłości do świata ........

                              długo mnie nie było ale musiałam wiele rzeczy sobie poukładać,przemyśleć- pozdrawiam wszystkie staraczki a w szczególności moje wspólne weteranki /edzia,viki i wiele innych dziewcząt/ pozdrawiam
                              Last edited by bajtel; 03-11-2009, 13:49.

                              Skomentuj


                                Kochane dziś mam 28 dc, czekam na rozwój sytuacji (.)(.) dalej bolą. @ zwykle przychodzi 28-30 no nic czekamy. Najważniejsze że przeziębienie już pokonałam i czuję się znacznie lepiej. Wszystko wraca do normy. Pozdrawiam Was kochane :*****


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X