Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Czesc, czy ktos tu jeszcze zaglada i sie stara?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Cześć! Tak, ktoś tutaj jeszcze zagląda - i się stara Mam nadzieję, że wkrótce będzie nas więcej zarówno w domu jak i na forum

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Czesc ikarzyca!

        Ciesze sie ze ktos tu jeszcze jest Ja blisko dwa lata temu bylam na tym watku gdy staralismy sie o pierwsze dziecko. Teraz jest z nami Corka (ma prawie 9 miesiecy) no i powoli powoli myslimy o drugim. Dopiero pierwszy okres po porodzie mialam niedawno i teraz jest taki pierwszy pelny normalny cykl. No i na razie sie obserwuje. Ciezkie to jest przyznam. Tyle czasu bez okresu itd i mam problemy bo nie do konca umiem sie rozpoznac w swoim ciele. Po porodzie troche jest tak ze wszystko jest znow "pierwsze" Nie zabezpieczamy sie wcale i chcialabym zeby jakos latem zajsc w ciaze - taki mam idealny plan hehe ciekawe co z tego wyjdzie. Wtedy roznica wieku miedzy moimi dziecmi bylaby 2 lata. Ogolnie jestem juz w takim wieku (w tym roku koncze 38 lat), ze nie bardzo chce juz czekac. Nie mam na co, lata laca a do dziecka trzeba miec sile i kondycje. Zawsze chcialam miec wiecej niz jedno dziecko a czy sie uda... Sama jestem jedynaczka wiec wiem jak to jest i chcialabym zeby moja Corka miala rodzenstwo. No a czas leci. Marze zeby sie udalo i zebym dala rade.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Helenk, cieszymy się że z dzidziusem się udało i mamy nadzieję, że teraz będziesz częściej nas odwiedzała. Mam nadzieję że już nas nie opuściśz na tak długo

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Niedługo chyba i ja sie do tego klubu dopiszę. Helenka gratuluję, bo to naprawdę wielkie szczęście.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Hehe no mam nadzieje, ze nie znikne na tak dlugo hihi male dziecko potrafi zajac czas. Teraz jest troszke lepiej bo jest starsza ale poczatki mnie powalily czasowo ze tak powiem Ogolnie jest super! Czekam teraz na dwie kreski z drugim. Bardzo bym chciala bo wiem ze smutno byc jedynakiem. Oczywiscie boje sie dokladnie tego samego co przed pierwsza ciaza i wlasciwie myslalam, ze jak juz raz sie ten temat przerobilo to czlowiek nie boi sie a jednak nie jest tak - leki o zdrowie, o ciaze, porod itd pozostaja i nadal mi towarzysza. Do tego dochodza mysli o relacjach miedzy moja Corka a potencjalnym rodzenstwem, czy bedize dobrze, zle itd. Ogolnie to zaczynam dochodzic do wniosku, ze rodzicielstwo to w pewien sposob ciagle zamartwianie sie no dobra oczywisice tez radosc i szczescie ale jednak cos tam ma sie z drugiej strony glowy. Pozdrawiam Was Dziewczynki! Za 3 dni dni plodne u mnie

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                w zyciu właśnie róznie się ukłąda jedne małżeństwa bardzo szybko mają potomstwo inne muszę przebyć długo drogę do tego celu. MOja znajoma miała wiele lat invitro i kilkakrotnie zachodziła w ciążę i traciła ją była już zrezygnowana aż w końcu udało się i ma wspaniałą córeczkę

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez helenka13 Pokaż wiadomość
                  Hehe no mam nadzieje, ze nie znikne na tak dlugo hihi male dziecko potrafi zajac czas. Teraz jest troszke lepiej bo jest starsza ale poczatki mnie powalily czasowo ze tak powiem Ogolnie jest super! Czekam teraz na dwie kreski z drugim. Bardzo bym chciala bo wiem ze smutno byc jedynakiem. Oczywiscie boje sie dokladnie tego samego co przed pierwsza ciaza i wlasciwie myslalam, ze jak juz raz sie ten temat przerobilo to czlowiek nie boi sie a jednak nie jest tak - leki o zdrowie, o ciaze, porod itd pozostaja i nadal mi towarzysza. Do tego dochodza mysli o relacjach miedzy moja Corka a potencjalnym rodzenstwem, czy bedize dobrze, zle itd. Ogolnie to zaczynam dochodzic do wniosku, ze rodzicielstwo to w pewien sposob ciagle zamartwianie sie no dobra oczywisice tez radosc i szczescie ale jednak cos tam ma sie z drugiej strony glowy. Pozdrawiam Was Dziewczynki! Za 3 dni dni plodne u mnie
                  Helenka13, co tam u Ciebie słychać? Udało Wam się? Doskonale Cię rozumiem bo ja mam tak samo. Martwię o byle błahostkę związaną z moimi dziećmi. Teraz np. martwię się tym, że mój 2,5 letni synek jeszcze nie mówi... Mam nadzieję, że niedługo się to zmieni.


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
                    Helenka13, co tam u Ciebie słychać? Udało Wam się? Doskonale Cię rozumiem bo ja mam tak samo. Martwię o byle błahostkę związaną z moimi dziećmi. Teraz np. martwię się tym, że mój 2,5 letni synek jeszcze nie mówi... Mam nadzieję, że niedługo się to zmieni.
                    U mnie na razie nic, cisza. Teraz kolejny cykl. Zrobilam badania typu tarczyca itd i wydaje sie ze wszystko ok. Mam nadzieje ze sie uda. Choc juz sie stresuje

                    A Twoj Synek ma dopiero 2,5 roku, ma czas. Ja np w ogole nie odzywalam sie do nikogo, moja Mama glowe zachodzila co sie dzieje a ja po prostu nie mialam ochoty gadac, wszystko rozumialam ale buzia w ciup Potem nagle ot tak zaczelam wiec nie wkrecaj sie w nic bo chlopak na pewno ruszy jak zapragnie

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Wiem, że łatwo się mówi ale przede wszystkim trzeba się nie stresować, może jakiś wyjazd z partneremw ramach relaksu i może się uda ?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Wiem, ze w takiej sytuacji to można sobie mówić ale tutaj stres jest niezwykle nie potrzebny, bo przez niego wiele problemów z posiadaniem potomstwa. Relax i oddanie się chwili to najlepsze zalecenia dla osób starających się o dziecko. Czasami wyjazd równiez może pomóc.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Dołączam staram się od 3 mc i zdecydowałam się na robienie badań, bo ileż można czekać i hormony wyszły takie sobie.... mam nadzieję, że w końcu się uda moje przygody opisuję na blogu, jeśli macie chwilę zapraszam do siebie - http://malywrednymis.pl

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Szanowne Panie!

                            Witam serdecznie
                            Jestem studentką II roku kierunku położnictwo magisterskie na Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zwracam się z gorącą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, która posłuży mi do opracowania części badawczej pracy magisterskiej. Ankieta bada sferę seksualności, kierowana jest do par leczonych z powodu niepłodności i jest oczywiście w 100% anonimowa. Wypełnienie jej zajmie Paniom kilka minut.

                            Zachęcam do zaangażowania w poniższe badanie również swoich drugich połówek

                            Każda odpowiedź jest dla mnie bardzo cenna i za każdą z góry serdecznie dziękuję!

                            https://docs.google.com/forms/d/1eCr...1eFik/viewform

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              my tez staramy sie o dziecko, juz dosyc dlugo, zastanawiam sie jak jeszcze moge wspomóc organizm, slyszałam o srodkach typu Insemin podobno przyspieszaja zajscie w ciaze, czytalam w sieci ze jak obydwie strony stosuja ten suplement to wyniki sa super. co o tym myslicie? zastanawiam sie czy to co tutaj ludzie pisza o Insemin to prawda.. ktos moze to jakos zweryfikowac?

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dziewczynki polecam poczytać sobie o chlamydii:
                                http://chlamydia.org.pl/

                                Jest to pierwotniak, który moze wywołać u nas chorobę znaną chlamydiozą. Przebiega ona bezobjawowo ale może byc powodem trudności w zajściu w ciażę . Jesli zdiagnozujecie coś takiego u siebie polecam zastosować odpowiednie leczenie , które dopiero pomoże Wam wyjść z niepłodności.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X