Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    To czekanie jest chyba najgorsze,ale my kobietki zawsze na coś czekamy? taka jest nasza natura!!!! Ja jestem po owulce i też rozpoczynam swoje czekanie,pozdrawiam!!!!!!!

    Skomentuj

    •    
         

      witay spowrotem z nowym nastawieniem gosiu

      No to chyba bardzo dobry pomysł zaczac wszystko od początku Taj jak mówisz moze to przyniesie wiecej szczescia-swiezy start,tego zycze z całego serca.
      A ja mam strach juz normalnie-zaczyna mnie łapac jak nie wiem Boje sie troche tej laparoskopii-bo co jak mi powiedza ze mam jakies zmiany i nie mozna ich odwrócic-niewiem sama co mam myslec-naprawde sie boje dziewczyny
      Pozdrawiam


      Uważam za szczęśliwego tego,
      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
      ale podziwiam i szanuję tego,
      który szczęcie stworzył sobie sam,
      który stworzył je silną wola i energią.
      Hippolyte Taine

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Oczekująca nie martw się na zapas,będzie OK .Musimy wierzyć,kiedy masz ten zabieg? Cieszę się ze mnie rozpoznałaś to na szczęście dla Ciebie i wszystkich staraczek!
        Last edited by bajtel; 03-11-2009, 13:53.

        Skomentuj


          Dziekuje gosiu zabieg mam 12-czyli juz za 9 dni
          Wiem ze moze byc tylko lepiej, no ale jednak zawsze jakis strach pozostaje. No i przez to miesiaczke dostałam trzy dni wczesjniej-jak nigdy,no ale jest dobrze bo to bedzie 11 dzien cyklu takze z tego powodu jestem zadowolona. Napewno wam opisze jak ten zabieg wygladał po wszystkim jakby któras z was sie w przyszłosci wybierała. Mam nadzieje ze mi pomoze, no i potem bedzie tylko łatwiej
          Całuski przesyłam :*


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            scarlett no ten pluszzzzz to mi sie udał, ale normalnie tak sie czuej nabuzowana i wszyscy mnie wkoło wkurzaja
            Chyba mam coś nie tak z hormonami, albo @ nadciaga
            Mam dośc wykończeniówki, załątwiania badań do pracy i jeżdźenia samochodem, bo inni kierowcy mnie wkur....
            Normalnie kto sie nie nawinie to piorunami rzucam, nie wiem co mi jest, ale wczoraj to Misiek oberwał najmocniej, bo ostatnio nawet nie ma czasu na nic
            Cały tydzień byliśmy zajeci a on nawet 5min dziennie mi nie mógł poświecic, a w niedziele go zebrało i cały dzień mnie szczypał, a wieczorem sie do mnie dobierał - oj jak mnie wkurzył w ciagu tyg sie tak oddalił, a tu nagle oczekuje bliskości na pstrykniecie palcem ehhhh te chłopy

            bajtel=gosiaczek
            a co to za zmiany, czyżby coś sie zmieniło w życiu(nastawieniu) i dla tego od nowa postanowiłaś zacząc?

            oczekujaca nie panikuj, bedziesz wiedziałą co piszczy w trawie i jak sie tego pozbyc, ja osobiscie chetnie bym sie wybrała na laparo, no ale na razie zdaje sie na doświadczenie nowego ginka, zobaczymy co tam powie jak badania porobimy

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Tak edziu zmieniło się wszystko! podejście do życia i macierzyństwa,do ludzi ,pracy i świata.Odpuszczam staranka na maxa!! tak, tak-tylko miłość się liczyBez liczenia i obliczania,bez sprawdzania,testów itp,przestaję nawet brać kwas foliowy/brałam go przez cały czas i on mi przypominał o ciąży/,kupiłam zestaw witamin centrum i tego będę się trzymać to na grypę . Dużo myślałam i widzę jakie błędy popełniłam w mojej psychice wcześniej a będąc zdrowym tylko psychika mi blokuje zafasolkowanie/tak mówi mój ginek,bo ona tak na prawdę rządzi całym organizmem/.Pisaliśmy już o tym ale ja nie zdawałam sobie sprawy jak jest to ważne bo może oszukiwałam siebie samą dla dobra własnego a gdzieś głęboko był żal,tęsknota i pragnienie.
              Dzieci to ma być tylko miłość a się uda!!!!!! i tego będę się trzymać

              Skomentuj


                Gosiu masz racje-ja tez sobie odpuszczałam juz-no ale ta laparo teraz i znowu zaczełam myslec
                Najgorsza jest ta nasza psychika-jak mówisz ona wszystkim zadzi i im wiecej czegos chcesz-to tego nie dostajesz bo obawiasz sie ze znowu nie wyjdzie i dlatego ja podswiadomie blokujesz. Ja sobie tez obiecałam ze po laparo odpuszczam na maksa. Jestem sama na siebie zła bo w nocy cały czas o tym myslałam i nawet miałam koszmary w związku z laparoskopia-a juz sobie tak dobrze radziłam. Nic trzeba wstac z tej gleby i przestac sie nad soba uzalac bo to nie ma najniejszego sensu i do przodu
                Dziewczyny kiedys przeczytałam na innym watku takie cos


                Z zajsciem w ciaze jest jak z gotowaniem wody-jak sie na nia patrzysz to nigdy sie nie zagotuje ale jak tylko odwrócisz wzrok to az wrze


                I Ty gosiu własnie to zrobiłas odwrociłas głowe Pozdrawiam buzka dziewczyny

                Edziu naprawde nie chce panikowac-no ale wiesz jak jest same mysli chodza koło tego No ale musi byc dobrze a jak[/FONT][/COLOR]
                Last edited by oczekujaca7777; 03-11-2009, 18:05.


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  No to mam to samo co ty Edziu, chodzę nabuzowana i tylko piorunami strzelam na prawo i lewo. Tylko mój K obrywa A w samochodzie również nie mam cierpliwości, pozbijałabym te niedorajdy
                  Kupiłam ten test owulacyjny i zobaczę jak to działa, przynajmniej będę wiedzieć kiedy chwyta mnie owulka. Łatwo wam pisać, że się człowiek nie przejmuje staraniami, tylko co będzie to będzie, kiedy głowa tylko o tym myśli, a oczy wyrywają się do zaglądania do niemowlęcych wózków. Dlatego, jak którejś z was się udało, to chylę czoło. Chyba zbzikowałam ostatnio.

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Scaarlet ja kiedys stosowałam testy owulacyjne ale przestałam bo ne było efektu takze zrezygnowałam. Za kazdym brazem wykrywaly mi poprawnie owulacje. Ja chciałam sprawdzic czy ja wogole mam ,bo cykle ma reguralne jak w zegarku. Z tym ze luzujemy to nie jest nam tak łatwo mowic, ale trzeba wyluzowac,staramy sie juz troche czasu o nasza dzidzie i poprostu wiemy ze to nic niedaje. Ja przez pierwsze dwa lata tylko o dzidzi myslałam-to chyba wystarczy-takze dlatego mówimy co bedzie to bedzie,trzeba zyc dalej a szczescie moze samo przyjdzie. Ty masz to szczescie ze juz masz jednego skarba i zycze ci zebys nie musiała czekac na nastepnego tak długo


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Czesc Skarby moje kochaneWidzę że wiele się nie zmieniło.Tylko nasze podejście do życia troszkę.Edzia cieszę się że trafiłaś na dobrego lekarza.Ja Ci kochana powiem że ja też się kiedyś zderzyłam z lekarzem tego pokroju czyli stare pokolenie i chętnie bym się przeniosła do niego ale przestał przyjmować.Chociaż chodzę do jego syna trochę przejął po ojcu.Tak wiec nie jest źle
                      Bajtel ty dla mnie i tak zostaniesz gosiekSuper że się wyluzowałaś.Trzymaj tak dalej!!!
                      Oczekująca trzymam kciuki i nie panikuj!Nie zakładaj odrazu najgorszej wersji!Uszy do góry!
                      Scaarlett nie miałam okazji z tobą rozmawiać ale widzę że moj syn jest tylko miesiąc młodszy od twojego
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dziekuje dziewczyny

                        Gosiu bardzo pozytywnie mnie nastawiłas dzisiaj naprawde a juz miałam czarne mysli, Dziekuje dziewczyny za wsparcie.

                        Enojczyk-wiem ze troche panikowałam ale juz sie do kupy zebrałam i jestem soba takze nie ma co, bedzie po prostu jak ma byc-bomba i juz
                        Sciskam was moje dziewuszki kochane!!!!! Acha i dlamnie tez zawsze bedziesz Gosia chocby niewiem co


                        Uważam za szczęśliwego tego,
                        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                        ale podziwiam i szanuję tego,
                        który szczęcie stworzył sobie sam,
                        który stworzył je silną wola i energią.
                        Hippolyte Taine

                        Skomentuj


                          Scaarlett jeśli chodzi o testy owulacyjne to ja ostatnio dwa rodzaje próbowałam. Jedne faktycznie pokazywały mi cały czas dwie kreski, więc odczytanie wyników polegało na wpatrywaniu się czy kreska testowa jest takiej samej intensywności jak kontrolna (nie polecam!). Drugi rodzaj (dodam, że dużo tańsze) kupiłam na allegro i tutaj już było o wiele lepiej, bo pokazuje albo jedną albo dwie.





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj



                            testy na owulke stosowałam nie polecam, bo one tylko poteguja myśli, żeby nie powiedziec wpedzaja w obsesje

                            luzik w temacie staranek wcale to nie tak łatwo przyszło, bo wiele nas to kosztowało
                            Myśle, że z czasem sama do tego dojedziesz, każda z nas potrzebuje mniej lub wiecej czasu, aby to zrozumiec i sie zdystansowac
                            A psychika ma ogromny wpływ - szukałąm bardzo pracy, że aż mi sie śniło po nocach, jak tylko totalnie olałam to szukanie to praca mnie sama znalazła
                            Myśle, że z ciaza jest podobnie - jak przestaniemy tak mocno o tym myślec to sie uda, bo pragnienie pozostaje, ale zalerzy w którą strone je skierujemy.
                            Czy w obsesyjne myślenie i kontrolowanie organizmu, czy w spełnianie siebie i miłośc, a dzidzia bedzie efektem naszego szcześcia i udanego pożycia małżeńskiego

                            gosiak ciesze sie strasznie, ze nabrałaś dystansu - POPIERAM!

                            ejonczyk fajnie że sie odezwałaś, napisz coś wiecej co u Ciebie

                            oczekująca trzymaj sie tej myśli, ze bedzie dobrze, a nawt jesli laparo coś wykarze to bedzie wiadomo jaka przyczyna i jak ja leczyc, żeby było bobo. JESTEŚMY Z TOBĄ!

                            Scarlett na podstawie własnych doświadczeń wiem, że testy, mierzenie tempki i obserwacje śluzu i wyliczanki dni płodnych nie sprzyjaja zafasolkowaniu, a tylko nakrecaja, kosztuja wiele emocji i psuja nastrój w łóżku. Ale może musisz sama przez to przejśc, aby dojśc do tego momentu co my i wrzucic na luzzzz

                            kaathrinko co z Toba, dlaczego nie dajesz żadnego znaku

                            Vikus, Ada, Dotka, Beti, KATYA, Carin i reszta staraczek co u Was???
                            Mam dopiero wolny czas po tym malowaniu i nadrabiam zaległości
                            Bo namazałyście przez ten czas tyle postów że

                            pozdrawiam wszystkie staraczki
                            buzki

                            Last edited by edzia7891; 03-11-2009, 22:03.

                            Skomentuj


                              Dzieki edziunia tak jak mówicie po prostu przestane o tym myslec-i tak i tak musze zrobic ten zabieg. A co ma byc to bedzie dziekuje za wsparcie - wiem ze moge na was zawsze polegac
                              Zgadzam sie z toba co do tempki, testów itd. edziula w 100%, ale jak mówisz kazdemu co innego pasuje-mnie to nie słuzyło,tak jak ty sie dołowałam a miłość była mechaniczna a to chyba nie na tym polega zeby, tempka czy sluz itd mna decydowało tylko namietnaść której teraz jest dużo

                              Dziewczyny co u was słychac??? tesknimy tu za wami


                              No to juz po malowaniu- jakie kolorki masz w domku teraz edzia? Wierze ze teraz napewno odpoczywasz bo taki remont to człowieka wykancza, no ale najwazniejsze ze juz po buzka


                              Uważam za szczęśliwego tego,
                              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                              ale podziwiam i szanuję tego,
                              który szczęcie stworzył sobie sam,
                              który stworzył je silną wola i energią.
                              Hippolyte Taine

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                No wiesz Edziu stara biedaFasolki nie maSynek ma pomysły nie z tego świata!Ostatnio wymyślił sobie że jest dzidzia i będzie robił w majtki.I oczywiście stosował ta politykę.Co się zesikał to mówił że jest dzidzia i się śmiał.Dopiero parę dni temu udało mu się to wybić z głowy!Byłam z tym łobuzem na bilansie i wręcz nie wierzyłam ale moj urwis waży 14 kg i mieży 93cm
                                Aż jestem w szoku!Remont zakończony prawie bo jeszcze na wiosnę tynk musimy położyćA u ciebie jak kolorki już rzucone?
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X