Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    O ja torcik siwetny, nie gniewam sie ale wynalazlas, dzieki za zyczenia, rocznice bedziemy obchodzic teraz jak sie spotkamy, a w niedziele chyba do Krakowa na romantyczny spacerek nad Wisle sie wybierzemy bo nasze poczatki zwiazane sa tez z tym miastem a z tej miejscowosci co wesele mam to juz do Krakowa tylko 30 km


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      jak dobrze, że forum odżyło od razu lepiej!
      ja na razie nie będę się udzielać, bo mam na głowie sesje i będzie jak u klary, jak do was wejdę, to nic nie zrobię mam nadzieję, że wybaczycie mi tych kilka dni. sercem jestem jednak z wami
      dotka szalonej zabawy życzę!
      klara dobrze, że jesteś!


      proszę mi się tu ładnie zachowywać

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Bedziemy grzeczne

        Trzymam kciuki za sesje Scaarlet.

        Dotka to widze, ze szykuje sie romantic weekend


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          CzęśćWidzę że coś się ruszyłoBardzo dobrze.
          Klara faktycznie masz ciekawie.Biedactwo.
          Scarlet:*:*
          Dotka to ja również gratuluję wytrwałościOczywiście w związku i STO LAT!!!!!!
          A gdzie się reszta podziewa???
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Szczesliwej podrozy do kolejnych Jubileuszy! Niech dobry los sie klania w pas... Sto lat, sto lat jeszcze raz!

            Czesc Kochane, no to i ja zakukam

            Scaarletka, Edziulka, MamaKiM, Ewcia, Anieczka, Klara, Dotka, Khatrina, Paulinka, Biedronka, Gosia i reszta dziewczynek całuje w noski

            Klara ty sie juz nie wymigasz ze auta jeszcze nie ma, niewazne jak go schowasz i tak znajdziemy bo mamy noski nie od parady hahahhahahahah
            No to Klara widze ze 2 miesuace do slubu tylko zostały, ale ten czas ci przeleci - tymbardziej ze masz tyle na główce w dodatku.

            Edziula pecherzyk cudny, tak jak ci mówiłam - a reszte Bog nam pokaze

            Dotka zabierz mnie ze soba na weselich - oj lebym poskakała bo mam zapas energiii i trzeba sie wyładowac hahahahaA biednego m nie chce juz torturowac

            Scaarletko trzymam kciuki za egzaminy tak z całej siły. mmmmmmmmmmmmmm

            Misiaczek jak tam fasolinka twoja sliczna?
            Napisz chocsłówko

            Ewciu i jak u ciebie malutkie seruszko pod twojim serduszkiem:*


            Ja zaraz uciekam na basen troszke tluszczykiem ruszyc i do pracy, takze całuje w noski, uszka i BRZUSZKI:d


            Uważam za szczęśliwego tego,
            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
            ale podziwiam i szanuję tego,
            który szczęcie stworzył sobie sam,
            który stworzył je silną wola i energią.
            Hippolyte Taine

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dziewczynki ja sie zegnam na weekend caly dopiero we wtorek z pracy zajrze bo poniedzialek wolny sobie wzielam musze sie nacieszyc m. bo w srode wyjezdza i wybawic na weselichu tez, Oczekusia podjade po Ciebie o 10 autem to sie zabierzesz z nami

              Buziaki dziewczynki, fajnie ze znow forum sie rozkreca, cieszy mnie to ogromnie buzka :*


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Doteczka baw sie dobrze i nie zapomnij butow na plaskiej podeszwie na zmiane


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Klarus buciki na plaskiej mam obowoiazkowo jeszcze raz buziaczki papa


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    no widzę że się w końcu coś ruszyło. miło widzieć jak forum odżywa. teraz to już czekać tylko na nowe fasolki trzeba.
                    pozdrawiam i życzę wszystkim miłego weekendu

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Czesc kochane

                      widze ze Docia juz szaleje napewno - tylko sobie odciskó zadużo nie narób kochana- bo te auto trzeba krasc jak dostarczado klary - a my na ciebie z edziulka nie bedziemy czekac jak tam zostaniesz gdzies po drodze Nie bedzie na to czasu


                      Ja własnei piwko sobie chlupie - mmmmmm po pracy na odprezenie troszke bo maskara





                      Uważam za szczęśliwego tego,
                      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                      ale podziwiam i szanuję tego,
                      który szczęcie stworzył sobie sam,
                      który stworzył je silną wola i energią.
                      Hippolyte Taine

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        ja też się słodziaki moje melduję i chwalę się. Padam na psyk, ale warto było. examiny i zaliczenia zaliczone na 5.0 jeszcze w przyszłym tyg. jeden i koniec! poszło jak bułeczka z masełkiem

                        ja szykuję się do dwóch imprezek urodzinowych jutro i w pojutrze i roboty mam po pachy, jutro grillek, sałatki, torcik, kolacja w poniedziałek. przesyłam buziaki i wracam do roboty

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Scaarlet gartulacje, zdolna bestia jestes

                          Oczekusia auto bedzie pod koniec przyszlego tyg wiec czekam na Was

                          Sprzedalam dzis mojego kochanego scirokowatego Plakac mi sie chcialo, bo moj pierwszy wlasny samochod byl i bardzo go lubilam. Teraz musze jezdzic autem mojego m, czego robic nie cierpie (wasi faceci tez bardziej kochaja swoje auto niz was?

                          Mierzylam dzis kiecke i jest superowa, musza troche podciac do butow wiec znowu musze jechac mierzyc za 3 tyg.

                          Dotka szaleje na weselu, Oczekusia drinkuje, Scarletka wyprawia przyjecie, a co porabia reszta dziewczynek?

                          Edziulka zostaw juz tego m, bo mu odpadnie hahaha

                          Milego wieczoru, buzka


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            klarcia a u mnie właśnie nie jest tak z tym samochodem mój m uważa, że samochód ma jeździć i niczym poza naprawami się nie przejmuje, co doprowadza mnie do szewskiej pasji bród, smród hihihih i wojna kto ma sprzątać a po porządkach po dwóch dniach jest tak jak przed czyszczeniem

                            w kiecce musisz bajecznie wyglądać

                            a co do dziewczyn, to edzia też drinkuje i baluje, więc wszystkie zajęte miłej zabawy kochane, ja też szaleje.. przy piekarniku, właśnie wyciągnęłam gołąbki, a zapach.... achhhhhh

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Anetko jeszce raz gratulacje - ty to nasza zdolna madra i piekna bestyjka jestes!!!!!!!!!!!!!! Buzka
                              No to pijemy kochan za twoje zdrówko w poniedziałek


                              Klarciu przepieknie w tej kietce musisz wygladac !!!!!!!!
                              No i moje nowe auto bedzie do tego bardzo pasowac


                              Co do Edziulci to drinkuje, drinkuje.


                              Edziulka tak jak Klarcia mowi uwazaj kochana zeby mus ie cos tam nie poopcierało z tego natłoku ruchu hahahahahahahahhahahahahahahah


                              Ja lece spac bo jutro do pracy na rano buzka i miłego dzionka zycze


                              Uważam za szczęśliwego tego,
                              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                              ale podziwiam i szanuję tego,
                              który szczęcie stworzył sobie sam,
                              który stworzył je silną wola i energią.
                              Hippolyte Taine

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                hey jestem jestem
                                M jakos ostatnio mnie na dystans trzyma wiec jedynie skrzynie biegów w auce moge zatrzec
                                Wczoraj bylismy ze znajomymi w barze i na disco no ale srednia wiku 15lat wiec dinozaury sie nie wyhulały, ale ciocia edzia jeszcze calkiem niezle wymiata hahahahhahahahahaha
                                Ale za to popiłam sama a coooo wiec ruda Ty prowadzisz, bo ja ma jeszcze promile a za te 5 scarletki to musiałam z grubsza walnac wieccc...

                                na razie na kawke was moge zaprosic
                                Last edited by edzia7891; 04-07-2010, 11:38.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X