Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    ewelinka ja też miałam krwawienia na początku ciąży tak jak już wcześniej pisałam lekarz przepisał luteine i pomogło mam moją córeczkę
    zobaczymy jak bedzie teraz bo dziś też dostałam jakieś małe powiedzmy plamienie. Ciekawe czy się rozwinie w coś mocniejszego.
    ewelinka trzymam kciuki



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      dzięki dziewczyny. miło mieć takie wsparcie. ja po tym co biorę kręci i się w głowie i mam nogi z waty ale tylko zaraz jak po wzięciu. łykam te tabletki ale lekarz mi poowiedział że nie powinno być tak więc mam jedną do buzi a druga dowcipnie brać. jak narazie czekam do środy bo wtedy kolejna wizyta.
      Scaarlett ale przed tym krwawieniem wyszedl ci test pozytywny??

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        tak, testy wychodziły pozytywne

        a gdzie reszta dziewczynek?
        Last edited by Scaarlett; 15-07-2010, 13:51.

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ja się melduję, upały okropne są dziś jestem jak flak, nie mam na nic sily. Od 2 dni do pracy na rowerku jezdze rano przyjemny wiaterek jest, a po poludniu tez lepsze to niz podroz tramwajem. Na szczescie jutro juz piatek a dziewczynki gdzies chyba z ego upalu w krzakach sie chlodza


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dzien dobry laski,

            Ewelinka gratuluje

            Scaarletka egzamin napewno poszedl dobrze, daj znac jak bedziesz znala wyniki

            Dotka nie boisz sie jechac rowerem po tych wroclawskich drogach? Ja to bym chyba zawalu dostala.

            Edziulka, Oczekusia, MamusiaKiM, Gizelka i reszta dziewczynek - gdzie jestescie?


            Ja mialam dolaaaa, ale juz mi troche przeszlo i mam nadzieje, ze nie wroci.

            Zapraszam na kawusie.



            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Jeste, melduje sie, upal straszny, ale dzis mam biala sukieneczke wiec mam nadzieje ze mi tak nie dopiecze jak bede wracac.

              Klarus nie wybierasz sie do PL przypadkiem, cos wiadomo z mieszkaniem? A jakos daje rade tym rowerkiem troche sciazka rozwerowa jade, troche chodnikiem, rano jest przed 7 ok nawet pustki, gorzesj spowrotem


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Dotka tak sie sklada, ze jutro lece do Polski, ale nie bede we Wro.
                Z Berlina jade prosto do Lubina na odczytanie testamentu i w niedziele wracam do domu.
                Teraz musimy pozalatwiac sprawy formalne jesli chodzi o dom w Osieku, bo mamy juz kupca i pozniej mama zdecyduje o mieszkaniu we Wroclawiu, narazie mieszka z moimi dziadkami.

                Kiedy masz urlop Dotka? Wybieracie sie gdzies?


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Urlop biore koniec sierpnia zeby pojechac po m. i z nim uz wrocic, a potem chcemy wyskoczyc pod namiot nad morze do Świnoujscia
                  Szkoda ze nie zahaczysz o Wro, fajnie ze szybko kupca znalezliscie na domek


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ja tez ide na urlop dopiero po weselu. A to tyle czasu jeszcze
                    Chcialam leciec do Wrocka, ale w Berlinie spotkam sie bratem, bo on tez tam przyleci i razem bedziemy jechac.

                    Upieklam wlasnie chlebek Ale pachnie mhhhhhhhhhhh

                    Jade na zakupy, bo w lodowce mam tylko swiatlo, a pozniej na 14 musze jechac do pracy.

                    Milego popoludnia


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ok, u Ciebie tez takie upaly? Ja koncze kawke, popoludniu jakies lody trza zorganizowac Nie pisz mi o weselu bo ja dopiero w czerwcu mam najblizsze, a mnie juz nogi i tylek sie rwie na parkiet a to jeszcze kupa czasu


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Zawsze mozesz wpasc na moje, ale moje bedzie bez tancow i hulanek - tylko wielkie obzarstwo

                        U mnie tez ok. 37 stopni, ale mam inna wilgotnosc powietrza i inaczej odczuwa sie temperature. Ja lubie lato wiec mi to nie przeszkadza


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Ja jesc tez lubie, zwlaszcza slkodkie a hulanki pewnie beda jakies jak ludzie sie urcza co nie co
                          Ja nie lubie jak jest duszno w mieszkaniu, bo wtedy sie gorzej zasypia


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Hulanek napewno nie bedzie - mam zalobe, a poza tym tutaj nie tanczy sie zazwyczaj na weselach, tylko pierwszy taniec. Wodki tez nie bedzie, tylko biale i czerwone wino, wiec raczej nikt sie nie upije hehe (mam nadzieje )
                            Slodkosci bedzie mnostwo, tort plus slodki bufet, wiec jak? Przylatujesz

                            Ja mam w domu klimatyzacje wiec chlodno jest - 19 stopni ok.


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              A no tak zapomnialam przez chwile o żałobie, ale nie bede o tym pisac bo teraz trzeba sie skupic na tym co przedToba. Bedzie napewno bajkowo, oj kusisz kusisz ja tez wole winka niz wodke, ostatnio na weselu jak bylam podali wodke i to ciepla na poczatku :/ ale potem juz byla z lodowki


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Mam nadzieje, ze wszystko pojdzie zgodnie z planem i ze nie bedzie padac i nie bede plakac w kosciele Wlasnie mialam dola, bo tata mial poprowadzic mnie do oltarza, a teraz bede musiala isc sama, bo dziadek nie chce przyleciec Ehhhh tylko sie upic.

                                Ewelinka daj znac jak sie czujesz.

                                Lece juz, buzka papap


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X