Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Klara spr potem maila


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dzieki Dotka :*
      Brat zaproponowal, ze poprowadzi mnie przez kosciol wiec bedzie prawie zgodnie z tutejsza tradycja


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        No to super ciesze sie bardzo


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Cześć kochane ale tu pustki, masakra, u mnie na szczascie od wczoraj wieczora pada deszcz i sie ochlodzilo ponad 15 stopni , wczoraj bylo 38 normalnie tropik, a dzis 18,5

          W sobote ratowalam przyjaciolke bo facet zwiodl i nie przyjechal to zaimprezowalysmy ostro do 3 w nocy jeszcze o polnocy szampana pilysmy bylo super, a dzis mam gosci

          A co u Was slychac, odzywac sie kochane !!!!


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            hej dziewczyny. ja się czuję dobrze. na dzień dzisiejszy pogodziłam się że dzidzi nie ma. do lekarza idę w środę ale zapewne potwierdzi że się nie udało mimo progesteronu. na pocieszenie kupiłam sobie pieska jest to uroczy shiz tzu chłopczyk ale nie mam dla niego jeszcze imienia

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ewelinka wszystko sie wyjasni wnet. A pieseczek na troski jest swietny
              Last edited by dotka85; 24-05-2011, 13:42.


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Nie wiem czy wszystkie podczytujecie czasem watek wrzesniowek, ale Podolec informuje tam na biezaco o Gizelce, wklejam jej posta:

                "Gizelka jest w szpitalu ze względu na mocne skurcze,szyjka macicy jej się tak skróciła że jej nie ma,będą powstrzymywać poród,pewnie zatrzymają ja do samego końca.Mały waży już 2400 i wychodzi ze to już 35tydzien ciąży.Trzymajmy za nich kciuki by wytrwali do końca i by wszystko było dobrze."

                Gdzie sie podziewacie dziewczynki, smutno tu bez Was !!!


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  gizelko trzymamy kciuki za ciebie kochana!!!

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    http://nk.pl/#profile/26769407/gallery/album/3/54 to jest mój mały Piko.
                    http://nk.pl/#profile/26769407/gallery/album/3/52 a to ekato choć ostatnio okazało sie że to ona moje 2 małe skarby. sa naprawde słodkie.
                    jutro idę do lekarza ale nie mam już żadnych nadzieji. nic mnie nie boli żadnych objawów. ide do lekarza ale wiem co usłysze a póżniej przerwa ze staraniami. mam już dość wyliczania i starania. jak ma być to samo wyjdzie i bez ciągłego mierzenia temperatury czy obliczania dni płodnych. zamiast se skan ować głowkę i się dołowac za każdym razem jak przychodzi okres zamierzam cieszyć się małżeństwem i wszytskim co się da. jak będzie pora na dzidzię to się pojawi i bez naszych starań.. długo mi zajęło żeby dojść do tego. tak bardzo pragnęłam dziecka że nic innego się nie liczyło. a to naprawdę nie jest najlepsze rozwiązanie na zmajstrowanie bobaska.
                    co tam u was dziewczyny?? co taka cisza tu nastała

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      kacperkowa tez w szpitalu gin ja skierował

                      kacperek trzymam kciukasy za cudny prezent urodzinowy w postaci córci
                      Martynk prosze nie meczyc mamusi
                      NAJLEPSZE ZYCZONKA URODZINOWE KOCHANA!!!


                      Gizelko za Was tez trzymam kciukole aby sie wsztko dobrze skonczyło, Michas jeszcze troszke musisz wytrzymac, bo mamusia nie gotowa


                      pozdrawiam Wszytkie staraczki

                      ps" Scarlet kciuków mi brak ale u nogi zostały wiec zaciskam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        dziewczyny czy można dostać plamień jak przestałam już brać progesteron??
                        dopiero jutro wieczorem mam wizytę u ginekologa ale to dla mnie trochę dziwne.
                        proszę niech któraś odpowie. progesteron brałam przez tydzień po 6 tabletek dziennie. co to mogą być za plamienia??

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hej moje kochane!!!
                          Wróciłam z wakacji.Co ja będę mówić po prostu było super!niemożliwie ciepło,jedzonko pychota,naprawdę odpoczęłam.
                          Druga część wiadomości nie jest już tak miła.Na wakacjach jeszcze spózniała sie@ prawdę powiedziawszy miałam cichą nadzieję że może jednak tym razem się udało bo w końcu brałam CLO... dziś rano zrobiłam test i znów pudło
                          W czwartek idę do lekarza.Aż jestem ciekawa co tym razem powie.Już mi się powoli odechciewa wszystkiego...
                          Pozdrawiam i całuję :*


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            cześć dziewczyny
                            ja też dostałam @ także próbujemy znów.
                            Ale nawet nie mam doła jakoś podeszłam do tego normalnie a tak w ogóle to teraz myślę sobie w ten sposób że za miesiąc na 100% będę w ciąży zobaczymy co z tego wyjdzie
                            Nie wiem czy czytałyście książkę potęga podświadomości Joseph Murphy jeżeli nie to zachęcam.
                            Ja przeczytałam już kilka lat temu i w kilku sprawach zastosowałam się do zasad używania podświadomosci i się sprawdziło moja podświadomość może dużo zdziałać. Dlatego teraz wracam do ćwiczenia podświadomości i za miesiąc będę w ciąży



                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Witajcie z powrotem.
                              Podczytywałam Was troszkę ale nie pisałam ,musiałam sobie życie na nowo poukładać. Teraz mam zielone światło! chociaż wiem że nie będzie łatwo to jednak nie rezygnuję z największej miłości na świecie!!!
                              Pozdrawiam serdecznie!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Gosienko swietnie ze postanowilas wrocic. Ja dzis mam 15 dc i chce sobie dla samej siebie zrobic test owu zeby nabrac pewnosci ze moj orgaznizm w kazdym cyklu jest stabilny mniej wiecej, jesli wyjedzie pozytywny to bedzie juz 3 pozytywny test pod rzad biorac pod uwage 3 ostatnie cykle. Zuwazylam jeszcze taka prawidlowosc ze od dnia pozytywnego testu za 16 dni rowno dostalam @ wiec powoli rozszyfrowuje swoje cialo Dzis odczuwalm jakies klucia w podbrzuszu, wieczorem testuje wiec dam znac co wyszlo

                                Buzaki, ale upal, a wy gdzie sie pochowalyscie?


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X