Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Paulinko życzę ci super wypoczynku i pięknych chwil spędzonych z twoim M w Egipcie.
    Ewelinko witam na forum jestem też nowa na nim. Niestety nie pomogę ci ponieważ nie wiem czy są jakieś wspomagacze bez recepty.
    Pozdrawiam



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hej dziewczyny. co tu taka cisza?? o te wspomagacze chodzi mi o coś żeby zapewnić zagnieżdżenie fasolki i żeby się utrzymała. Paulina nie dziwie się że cieszysz się na wyjazd. to zawsze jakieś oderwanie się od wszystkiego. ja na szczęście mam wakacje 24 na dobę bo mieszkam w Atenach w Grecji. można powiedzieć że jestem świeżo po ślubie, bo już prawie 3 miesiące ale zaczęłam się z M starać grubo przed ślubem. okres za 10 dni i może akurat się udało. choć już nie napalam się jak kiedyś. powiedziałam sobie nawet że nie zrobię testu bo nie chcę znowu zobaczyć jednej kreski. udało mi się raz ujrzeć dwie jedna była taka słaba ale była poszłam do ginekologa ale nie mógł potwierdzić na sto procent że ktoś tam zagościł ale ja nawet na monitorze widziałam kropę. ale i tak po tygodniu przyszedł okres bardzo bolesny. życzę wszystkim udanych i owocnych wakacji. zaglądajcie tu czasem

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        hej laseczki
        co tam moje niunie Rudi, Scarlet, Khatrina, Dorka, Ewcia, Aneczka, Sylwucha, Klara, Gosiula, Gizelka, Kacperkowa, Paulincia, Biedroneczka
        i nowe dziewczynki

        u mnie staranka pełna para, byłam u gna jednak, na monitoringu w 16dc jajeczko 15mm, w 16dc piekne 20mm idealna budowa z piekna zawiazka cialka zółtego. Dostałam zastrzyk ale nie było nigdzie w aptekach ani na hurtowniach wiec wszytko w rekach Boga. kazał sie ginek dzis starac 17dc i robic testy owu zeby sprawdzic czy pekło. Tak mnie skubaniec dzis bolal - ciagnacy ból -ze maskara kół jak nie wiem. Rano test owu II grube krechy, po południu przestał bolec wiec chyba peknoł, potem testa robiłam i juz słabnace krechy
        Staranka były tak wic trzeba czekac na rozwój sytuacji

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Witam nowe staraczki!
          edzia będzie dobrze! wiesz, że trzymam kciuki
          no to co kochane, rozruszamy to ospałe forum? dość tej nudy
          halooooo wracajcie!

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            scarletko chyba trzeba imprezke w krzakorach zrobic, chyba ze Klara juz auto dostałą to sie na plaze przejedziemy heheheheheheh

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              no to wyruszamy na wakacje do klary na plaze plus przejazdzka jej nowym samochodem. kto sie dolancza?? oczekusia??dotka???gizelka?? i inne dziewuszki dalej zaczynamy wszystko odd poczatku
              Oczekusia nie bylo okazji podziekowac ci za buziak w brzuszek doszedl do mnie


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Dziewczyny ale niespodzianka, az sie prawie rozplakalam z radosci jak zobaczylam posta Scarlet to myslalam ze snie Ja tez sie wbijam do tego autka Klary i ruszamy w długa pozgarniamu wszystkie dziewczyny po kolei zeby rozruszac forum. Jak dobrze ze jestescie, bo poranna kawka bez was to nie kawka,Tak wiec zapraszam na 9 tradycyjnie

                Edizulka piąsteczki moje mocno zacisniete, super ze testy owu pozytywne
                Scarlet super ze jestes
                Kacperkowa jak tam dajesz rade z brzuszkiem? rosnie on jeszcze?
                Biedroneczka jak tam po starankach, ktory dc masz?
                Oczekusia, Ewcia, Aneczka, Klara, Gosiula, Gizelka, Paulincia come back moje laseczki

                Dzis przyjezdza m. a jutro na weselicho jedziemy, juz spakowana jestem i sie doczekac nie moge

                Witam nowe staraczki


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  No to zapraszam


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Czesc Kochane,
                    nareszcie jakies ozywienie. Ja sie nie odzywalam, bo mialam urwanie glowy.
                    Bylismy w zeszly weekend u mojego brata w Insbrucku. Moj M pojechal grac w kosza z moim bartem i zlamal sobie obojczyk
                    W pracy urwanie glowy, zeszly tydzien to non stop wizytacje i certyfikacje. Nie wchodzilam nawet na forum, bo wiedzialam, ze jak zaczne pisac to nie zrobie co mam zrobic
                    Pracuje teraz od 10 do 18 bez przerwy, bo musze mojego poszkodowanego wozic do pracy, a niestety jego firma jest w przeciwnym kierunku do mojej.
                    Auta nowego jeszcze nie mam, ale mozecie wpadac - impreze zrobimy
                    W ten weekend jade mierzyc kiecke, mam nadzieje, ze bedzie ok i ze nie bede chciala szukac innej.

                    Edziulka trzymam kciukasy!!!

                    Scaarletka :*

                    Mamusiu Kacperkowa jak sie czujesz? To juz tuz tuz...

                    Dotka jaka kreacje na jutro wymyslilas?

                    Paulinka zycze udanego wyjazdu

                    Oczekusia wylaz z krzakow

                    No i witam nowe staraczki. Piszcie
                    Last edited by Promesse; 02-07-2010, 10:41.


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Kiece mam czerwona z dodatkami czarnego, bardzo podkresla figure i jest przed kolanko do tego do kosciola bolerko bo sukienka jest na ramiaczkach zapinana w boku na zamek, czerwone buciki i torebeczka do tego tez sliczna

                      Co Klarus z tym mieszkaniem wyniklo?


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        No i pouciekaly wszystkie znowu

                        Dotka moja mama teraz jest u mojego brata, w przyszlym tyg najprawdopodobniej pojedzie je ogladac sama, bo ja nie moge teraz wpasc do Polski

                        Kiecka napweno sexi - flexi
                        Last edited by Promesse; 02-07-2010, 10:46.


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Rozumimem, kurcze jakas plaga na Ciebie chyba spadla kurcze m. sie polalam dobrze ze nie przed samym slubem, ktorego weselicho? Szkoda ze Ty nie wpadniesz do PL


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Hehehe masz racje z ta plaga, a slub 28 sierpnia
                            Zdaza mu scignac ten gips, mam nadzieje

                            Chcialam wpasc do Polski, ale nie moge zostawic samego mojego "duzego dziecka".


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Rozumiem Cie jasne teraz musisz snie nim opiekowac, mam nadzieje ze jeszcze bedzie okazja sie spotkac
                              A z kieca to masz racje oj bede ja zadzierac bede


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napewno bedzie okazja, jak moja mama sie przeprowadzi do wrocka, to napewno bede tam czestym gosciem


                                Dotka wszystkiego najlepszego z okazji 10-ej rocznicy dla Ciebie i Twojego M!!!


                                A to tort rocznicowy haha (mam nadzieje, ze sie nie pogniewasz, ze takiego wstawiam )

                                Last edited by Promesse; 02-07-2010, 11:05.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X