Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    też tak mi się wydaje że damy radę tym bardziej że ja już nic innego nie mam w głowie jak to żeby mieć drugiego dzieciaczka i wiem że jeśli nam się uda to znajdę w sobie siłę. No ale wiadomo że jakieś wątpliwości też się czasami ma bo zdaję wiem że maluszek będzie potrzebował dużo uwagi a moja córcia to jest taki mały "wicher" i wszędzie jej pełno. Już teraz mając 2,5 roku muszę jej wymyślać przeróżne rozrywki na rozładowanie energii basen, figlolandia itp. żeby się wyszalała bo inaczej to jest eksplodujący wulkan ))) Pozdrawiam



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Cathrine witamy w naszym gronie
      będzie Ci u nas miło,zobaczysz.
      A ja znowu po nocy siedzę :/ jakoś ostatnio spać nie mogę.To pewnie przez to że sporo rozmyślam nad wakacjami,remontem łazienki itp.
      Ale cóż...już tam mam że wszystkim za bardzo się przejmuję.
      To uciekam już do łóżeczka.Dobrej nocy :* muaaaaaa


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        dotka koniec słomkowania
        M wraca bedzie koło 2.00

        pozdrowienka dla ekipki

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Witajcie dziewczyny.
          Dawno mnie nie było, latam to tu to tam jak kot z pęcherzem...
          Mamy do remontu stryszek w domku mojego ojca i musimy pozałatwiać wszystkie sprawy jak notariusz (żeby mieszkanie było prawnie moje), inspektor budowlany itp. Nie mam pojęcia ile kasy to wszystko "pożre"... Aż się boję!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Część dziewczynkiCo tu tak pusto?Witam nowa koleżankęEdzia pewnie nie może się nacieszyć mężemScarlet kochana napisz do nas.
            Oczekusia co się z tobą dzieje?
            Carin a byłaś u lekarza?
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              cześć dziewczynki
              dzisiaj mam mały luz nareszcie ) wolny weekend od szkoły w końcu jeszcze tylko jeden egzamin mi został i wakacje. No i oczywiście starania pełną parą się zaczną )
              A tak poza tym to tyle na tym forum informacji o was że ciężko jest mi to nadrobić haha... ale myśle że jak już będę po egzaminach to zacznę czytać intensywnie i przynajmniej w jakimś stopniu was poznam.
              Miłego weekendu



              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
                Carin a byłaś u lekarza?
                W przyszłym tyg. idę prywatnie .

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Edziulka no to super, ja slomka ale jeszcze nie caly tydzien tylko, a za tydzien bede o tej porze na weselichu szalala bedziemy hitem wieczoru, bedzie sie dzialo


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Czesc Kochane- Dziekuje za pamiec :*

                    Ja zalatana jestem teraz z praca takze nie mam czasu nawet zagladnac - no i próbuje sie soba zajac, takze codziennie cos robie zeby miec ruchu trosze.

                    No dotka widez e szalenstwo sie szykuje

                    Klara jak tam przygotowania na weselicho?Nerwy juz chwytaja czy jeszcze nie

                    MamaKiM, Gizelka, Ewcia całuje w brzuszek

                    Edziulka , Scaarlet moje wdwa aniołki

                    Aneczko wejdz na priv słonce - bo moja wiadomosc tam od tygodnia siedzi hahahahahhahah i czeka az sie pojawisz.Buziak

                    Buziaki dla wszystkich


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      U nas dzisiaj owulacja, ale boli mnie tak, że nie wiem co z przytulaniem
                      Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        cześć
                        wypoczęta po weekendzie chociaż i tak się w pracy nie chce siedzieć. Już po porannej kawie no i do 15.00 jakoś trzeba wytrzymać. Właśnie czuje jakieś bóle także zaczyna się owulacja tyle dobrze że znów powróciły moje bóle bo od kilku miesięcy to nic nie czułam. Teraz aż się cieszę bo przynajmniej wiem że coś się dzieje
                        Trzymam kciuki za wszystkie które chcą zafasolkować
                        No i całuje brzuszki przyszłych mam
                        Niestety nie kojarze jeszcze was wszystkich po nikach Mam nadzieje że wybaczycie mi to
                        Pozdrawiam miłego dnia



                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hej Dziewczyneczki moje kochane
                          Ale tu pustki od jakiegoś czasu,jak nigdy ! Chyba wszystkie na urlopach wypoczywają i pracują intensywnie nad fasolkami
                          Ja wybieram się z moim M na urlop do Egiptu nie będzie mnie 2 tygodnie.Już nie mogę się doczekać jupiiiiiiiii
                          To będzie moja pierwsza tak daleka podróż i szczerze mówiąc mam trochę stracha przed lataniem,ale pewnie to tylko obawa przed nieznanym.
                          Wpadłam żeby powiedzieć Wam pa pa.Odezwę się jak wrócę.Czeka mnie jeszcze maraton po sklepach.
                          TO ŻYCZĘ WSZYSTKIM MIŁYCH,SŁONECZNYCH WAKACJI :* :* :*


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Paulinko życzę udanego wyjazdu i oczywiście z niecierpliwością będę czekać na powrót i relacje Baw się wyśmienicie !!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Częsć dziewczyny po raz pierwszy zdecydowałam się zajrzeć na takie forum. bo w końcu miło jest opogadać z kimś kto wie jak to jest starać się o dzidzię. staram się już 10 miesięcy i o dziwo jeszcze nie straciłam nadzieji. chyba w każdej innej sytuacji bym odpuściła ale takie stranka są warte aby mieć upragniponą fasolkę. i za każdym razem w każfdym miesiącyu mam nadzieję że może jednak. nie wiem jeszcze jak długo potrają staranka ale chyba nigdy nie odpuszczę. mam do was pytanie są może jakieś wspomagacze bez recepty żeby pomóc organizmowi w zagnieżdzeniu się fasolki?? mieszkam za granicą i nie jest łatwo iść tu do lekarza.
                              pozdrawiam wszystkie starające się i już z fasolkami

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hej SERDECZNIE WITAM W NASZYM GRONIE EWELINKO!!!
                                Mam chwilkę wytchnienia i postanowiłam to wykorzystać i naskrobać tu co nieco.Byłam dzisiaj na zakupach.Kupiłam już prawie wszystkie potrzebne ( i nie potrzebne ) rzeczy na urlop.
                                Żeby wyglądać w miarę estetycznie i nie straszyć wielbłądów wybrałam się do fryzjera podciąć nieco włoski i zdecydowałam się na zmianę fryzurki.A co! Raz się żyje moje letnie oblicze bardzo mi się podoba,co równie ważne mojemu M też.
                                Poczyniłam jeszcze jeden zabieg aby poprawić sobie samopoczucie,a mianowicie wybrałam się po raz pierwszy do kosmetyczki na depilacje woskiem.Nóżki mam gładziutkie jak pupka niemowlaczka
                                I powiem wam że to nie boli tak jak niektóre opowiadają.Można to porównać do zrywania plastra.jednym słowem da się spokojnie przeżyć i ma sie spokój na bardzo dłuuugi czas.
                                Jejku ale się rozgadałam.Wybaczcie to wszystko przez to że sie tak ekscytuje tymi wakacjami.
                                Pozdrawiam Was moje drogie :* :* :*


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X