Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Scarletka dzieki za kawowe towarzystwo, mam nadzieje ze jak zamieszkamy razem to nie dosiwadcze od razu szarej rzeczywistosci tylko przez jakis czas bedziemy jeszcze bujac w chmurach

    Klara no to super ze pokoik juz gotowy prawie, ciesze sie bardzo. No i ogrodzenie bedziesz miala to tez wazne bo daje poczucie bezpieczenstwa. Fajnie ze mozesz pracowac zdalnie ja niestety nie mam takiej mozliwosci choc czasem juz tesknie za tym zeby posedziec w domku i cos tam porobic.

    Mi te pare dni minelo strasznie szybko lae czuje sie bardzo szczesliwa teraz i dziele sie swa radoscia z Wami kochane moje


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dotka ja od 3,5 roku wspolnego mieszkania nieustannie bujam w chmurach wiec spoko, nie boj zaby hehe
      Zobaczymy jak to bedzie po slubie


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Klarcia bedzie dobrze, slub niczego nie zmieni bez obaw ja nie wierze w takie gadanie ze po slubie czar pryska. A z tym duzym palcem od nogi to mi sie spodobalo


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dotka mnie sie wydaje, ze po slubie czar pryska u tych par, ktore nie byly do konca "dobrane", nie mieszkaly ze soba przed slubem i nie poznaly "od podszewki". Chociaz to tez nie jest regula, bo w milosci wszystko jest mozliwe
          Ja duzo zaryzykowalam wiazac sie moim m, ale nie zaluje niczego

          A jesli chodzi o przytulanie to my straszne przytulaski jestesmy

          Dziewczyny wskakiwac na kawke!!!

          Ewcia, Gizelka jak tam brzuszki?


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            WitamDotka to super że miałaś taki udany weekendA po ślubie wcale nic się tak bardzo nie zmieniaFakt że może facet troszkę bardziej robi się siebie pewny ale to może tylko działać na plus Scarlet ucz się kochana ucz.Trzymam kciuki za ostatni egzamin.
            Ewelinka trzymam kciuki za niedzielę
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ewcia troche zazdrosci z wzwiazku facetowi tez dobrze robi
              Klara my tez jestesmy straszni tulkacze


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Dotka to fajnie, ze Wy tez przytulaski, bo myslalam, ze tylko my tacy nienormalni hehehe


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Wypraszam sobie haha co tu nienormalnego :P


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Generalnie nic, ale my tak moglibysmy 24 h/24 h
                    Nawet jak kupowalismy kanape to najwazniejszym kryterium bylo czy jest wystaraczajaco szeroka bez rozkladania zeby pomiescic nas dwoje haha

                    Ja spadam do sadu zawiesc tlumaczenia i z szefowa na spotkanie. Juz mnie boli brzuch na sama mysl, bo moja szefowa gada takie glupoty a ja nie wiem czy mam to tlumaczyc klientowi czy nie i zawsze musze przemyslec 10 razy czy mu powiedziec o jej ostatniej wizycie o wrozki czy nie. Czasami mam ochote zwolnic sie z pracy, ale co ja bym robila caly dzien sama w domu Tak zle i tak niedobrze


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      No to faktycznie taka zwariowana szefowa to kula u nogi


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Klara to faktycznie masz wesoło
                        Dziewczynki czy u was też dzisiaj tak wieje że głowę chce urwać?U Klary to pewnie daje słoneczko równo
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Ewcia nie wiem jak teraz bo od 7 siedze w pracy, ale rano bylo wietrznie, teraz wiecej slonka


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            mi to pomaga. ja niestety narazie nie mogę nic z pokojem zrobić bo bym chyba tylko w tym pokoju siedziała. a ja normalnie wytrzymać nie mogę nawet klima nie pomaga tak tu duszno. grubo ponad 30 stopni. do tego czuje promieniujący ból z podbrzusza w kierunku tyłu pleców. tak mnie kręgosłup kuje.
                            a tak w ogóle dziękuje dziewczyny za miłe słowa i miło widzieć jak na nowo forum odzyskało życie jesteście naprawdę świetne.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              cześć dziewczyny
                              ja również się cieszę że forum odżyło bo jak dołączyłam do was to prawie nikt tu nie zaglądał.
                              Ja w końcu mam więcej czasu bo już po wszystkich egzaminach, Scarlet gratuluje i życze powodzenia na ostatnim egzaminie.
                              Teraz weekendy wolne także bierzemy się z m do roboty ostro pełni nadziei, chociaż tak jak niektóre z was mam również teraz jakieś skurcze i kłucia dziwne bo nigdy mi się wcześniej to nie zdażało.
                              jak znajde chwile w pracy to wpadne dziś na kawkę z wami.



                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                dotka co miałas na mysli zmiany na głowie to i zmany w zyciu
                                chyba nic z tego


                                ale wazne ze kawka rano smakuje wiec sie wbijac

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X