Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Witam sie i ja!! No tak pogoda dopisuje wszytskim to po uciekali na podworka lub dzialeczki no i ja tez chyba musze to zrobic. Tak wiec przywitalam sie i zegnam do uslyszenia wieczorem.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      To jestem i jaUpiekłam już Biszkopt i posprzątałam pół mieszkaniaA mam co sprzątać bo mieszkanie mam ponad 70m.A wieczórkiem grill z braciszkiem i bratowa
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Czesc kochane - no to i ja do witania dołaczam

        Edziulka zycze udanego grila-i ukradnij troche kiełbaski dla mnie -kto wie moze teraz cie zaskocze inaczej -wpadne tam z nienacka hahahahahhahahahahhaha

        Ewulciu ty tez sie troszke wyluzuj na tym grilu-nalezy ci sie kochana i to bardzo!!!!!!!!!!!!!!

        Scaarlet tez na dzialeczke dzis ucieka widze - no to tylko ja przed kompem zostałam
        Nie no ale zaraz ide do parku pobiegac troszke-dupsko ruszyc
        MamaKi C ty tez sie nie przemeczaj słonce i udanego weekendu zycze

        Ninka jak bedzie forum chodziło dobrze to wrzuce zdjecie na 10 sekund w jedno miejsce bo tak inacezj to nie wkleje


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          czerwony dioble - skoczku Ty sobie juz takich jaj nie rób, bo mój m to bedzie leżał ciągle na podłodze ryjac z mojej miny

          gdzie poginełyscie, bo sie tam przejde w krzakory i nimi potrzęse, albo was ze szlałfa potraktuje to raz dwa was wykurze
          ta marycha wam juz szkodzi, teraz idizemy w tulipany

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            ooo widzę, że dzisiaj nic nie straciłam hehehe
            pogoda piękna więc wszystkie pozmykałyśmy. Rano odespaliśmy do 9. 30 wszyscy potem szybko zakupy i na imieninki do mamy na działeczkę. Ze mną od wczorajszego wieczora coś się koszmarnego stało, bolą mnie tak krzyże, że wyję rano ledwo wstałam, a jak siądę, to wolę nie próbować się podnosić, bo od razu świeczki stają w oczach zawsze trochę krzyże mnie przed @ bolą, ale co się teraz stało, to już przegięcie. A @ brak
            zaraz ide pod gorący prysznic się rozgrzać, choć wiem, że to nie zdrowo, a potem mnie m wymasuje maścią rozgrzewającą.

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              scarletko za duzo sie na działce gibałas
              plastry rozgrzewajace sa skuteczne

              a ja siedze ogladam sobie mój uloubiony nowy serial usta usta i popijam winko ahhhh zycie jest piekne, zaraz drugi lampion sobie wleja
              M pojechał sobie po piwko i tak słodko czas płynie
              szumi w głowie... chyba tez siena rudo przefarbuje hahahah
              ale M mmi powiedizałz e mi wtedy kawy nie da bo bede wiewiura, a po kofwinie wieeiuyrki... zobaczcie czerwonego kapturka wersie kinowa

              wasze zdrowie

              chyba musimy internetowa libacje zrobic

              A jutro grill i bedzie jak w reklamie tescco henu przewróc boczek hahahahhahaah
              Last edited by edzia7891; 24-04-2010, 20:39.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                ja się dzisiaj z siostrą znieczuliłyśmy winkiem ale marnie pomogło może jeszcze po jednym piwku będzie przyjemniej

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Ciebie to niech M masuje nie tylko po krzyżu
                  mnie mój pizze przywiózł pojadło sie ...
                  a reszta gdzie imprezuje...

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    wymasował tak porządnie, że aż ochota przyszłą na małe co nie co

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Edziulka no widze szalejecie, ciesz sie ile mozesz ta kawa teraz bo jak ci ja potem zabiora to bedziesz wiedziała co traciszhahahhahahahahahahaahha

                      Scaarlet kochana wygrzewaj sie słonce i uwazaj na ten krzyrzyk
                      Swoja droga to m chyba dobre miejsca masował ze tak podziałało hahahahaha


                      Uważam za szczęśliwego tego,
                      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                      ale podziwiam i szanuję tego,
                      który szczęcie stworzył sobie sam,
                      który stworzył je silną wola i energią.
                      Hippolyte Taine

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        no plecki masował ale przy tym się na marudził, że się nastawił na.., a tu znowu dzisiaj nici mimo bólu zlitowałam się nad nim

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          A chociaz dzieki temu bol ukojony??czy nic nie pomoglo hihih
                          A ja dopiero co usiadlam i nastawilam sie na kolosalne nadrabianie a tu niespodzianka chyba wszytskie na te dzialeczki swoje pouciekaly.
                          ja ogarnelam troche tych chwastow naszczescie nie wiele ich bylo. No ale warzywka powoli do przodu wychodza hahaha
                          Oczekujaca fryzurka piekna ale powiem ci szczerze ze jakiego bys koloru nie miala na glowie to kazdy ci pasuje hih


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            bo oczekująca to taki nasz aniołek, a aniołkom we wszystkim ślicznie

                            po masażu rozgrzewającą maścią troszkę mnie popuściło, szkoda tylko, że się cały dzień wycierpiałam
                            Kacperkowa, ale ty już masz dorosłego kawalera aż trudno uwierzyć, że masz takie dorosłe to dziecko a warzywek gratuluję, ja jestem do tych spraw totalnym beztalenciem. nawet kaktusa ususzę

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Co do oczekujacej to sie z Toba kochana zgodze
                              A no powoli dorasta ale za to jaki cwanaczek sie z niego robi ah. Wkoncu w lutym 5lat skonczyl poczekaj nim sie obejrzysz a twoj bedzie szedl do zerowki!!
                              Ja wlasnie jestem na etapie przedszkole czy zerowka


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                mój się teraz do przedszkola dostał i właśnie rozmawialiśmy z mężem, na ile lat mamy spokój i stwierdziliśmy, że zerówkę odbębni w przedszkolu. ale mnie fakt, że mój tez juz taki duży się robi przeraża. kiedyś chciałam, żeby siadał, wstawał, chodził, mówił, a teraz chciałabym żeby znowu był pachnącym niemowlaczkiem
                                Last edited by Scaarlett; 25-04-2010, 00:07.

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X