Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Scaarlett dzieki za info, mi tez czesto sie spieka ciasto z gory. Nakrywam je wtedy folia aluminiowa.

    Fajnie, ze sa tutaj parki z dosc duza roznica wieku, nie jestem sama

    Oczekujaca wrzuc foto jak tylko wrocisz


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Napisane przez gizelka79 Pokaż wiadomość
      Promesse ja mam 31 a mój w tym roku skończy 40!!!!!!!!
      gizelka a ja urodziłam Polę rok temu mając 36 lat a mój m to mój rówieśnik , także grubo po trzydziestce
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Moja mama urodzila moja siostre jak miala 42 a moj tata 46... Ot taki surprise byl, teraz najukochanszy na swiecie


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Więc nasza Kala jest najstarsza stażem i najbardziej doświadczona mamuśka....ale duchowo zawsze 20!!!!!!!!!

          Moje największe szczęście

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Mysle ze jesli ludzie sie kochaja to wiek nie ma znaczenia moj m tez jest sporo starszy ode mnie ale tej roznicy wieku wcale sie nie czuje, wrecz przeciwnie a zebro dalej mnie boli od tych naszych figielkow

            Promesse Twoja siostra to dar od Boga, taki niespodziewany, a takie niespodzianki są najpiękniejsze

            Oczekujaca czekam tez na Twoje wloseczki, napewno bedziesz slicznie wygladac


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dotka ja tez mysle, ze moja siostre zeslal Bog. Moja mama byla ciezko chora, prawie od nas odeszla i kiedy wrocila do zdrowia okazalo sie, ze jest w ciazy. Ja mialam wtedy 16 lat i wszyscy mysleli, ze to moja dzidzia Teraz jak ja i moj brat poszlismy "na swoje" mala zostala z rodzicami i oni przezywaja swoja druga mlodosc a tak pewnie zapisaliby sie juz do jakiegos klubu emeryta hahaha
              Nie musze mowic, ze moj instynkt macierzynski obudzil sie wlasnie dzieki Paulince

              Moi rodzice na poczatku byli przeciwni mojemy zwiazkowi. Nie dosc, ze starszy to jeszcze Wloch. Na szczescie sie do niego przekonali i teraz juz luzik, kochany ziec z niego hehe


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Promesse moja mam też urodziła mając 38lat....mam siostrę młodszą o 15lat...bardziej jesteśmy koleżankami niż przyjaciółkami....

                Moje największe szczęście

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez gizelka79 Pokaż wiadomość
                  Więc nasza Kala jest najstarsza stażem i najbardziej doświadczona mamuśka....ale duchowo zawsze 20!!!!!!!!!
                  no gizelka żebyś wiedziała mnie sie cały czas wydaje że ja młoda dziewczyna jestem
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Napisane przez Promesse Pokaż wiadomość
                    Dotka ja tez mysle, ze moja siostre zeslal Bog. Moja mama byla ciezko chora, prawie od nas odeszla i kiedy wrocila do zdrowia okazalo sie, ze jest w ciazy. Ja mialam wtedy 16 lat i wszyscy mysleli, ze to moja dzidzia Teraz jak ja i moj brat poszlismy "na swoje" mala zostala z rodzicami i oni przezywaja swoja druga mlodosc a tak pewnie zapisaliby sie juz do jakiegos klubu emeryta hahaha
                    Nie musze mowic, ze moj instynkt macierzynski obudzil sie wlasnie dzieki Paulince

                    Moi rodzice na poczatku byli przeciwni mojemy zwiazkowi. Nie dosc, ze starszy to jeszcze Wloch. Na szczescie sie do niego przekonali i teraz juz luzik, kochany ziec z niego hehe
                    najważniejsze,ze się kochacie Promesse....a to ,ze włoch to taka fajna mieszanka no i to też człowieczek!...Ja też kiedyś byłam z Włochem ale w Niemczech,był też dużo starszy ale wyszło jak wyszło...także j.włoski jest fajny-uczyłam się i umiałam dość dużo a teraz już dużo zapomniałam...
                    Ale za to lubię Bocelli...muzyka jest cudna....

                    Moje największe szczęście

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Gizelka ja mam z moja siostra swietny kontakt, chociaz mieszkamy daleko to codziennie ze soba rozmawiamy na gg albo tel. Bradzo za nia tesknie, ale juz niedlugo wakacje i zabieram ja do nas wiec nadrobimy zaleglosci


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Coś mi dzisiaj humor dopisuje...to chyba dlatego ,ze nie muszę być w szpitalu!!!!!!!!

                        Moje największe szczęście

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          To dobrze Gizelka, musisz byc pogodna - dla Michalka


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Napisane przez Promesse Pokaż wiadomość
                            Gizelka ja mam z moja siostra swietny kontakt, chociaz mieszkamy daleko to codziennie ze soba rozmawiamy na gg albo tel. Bradzo za nia tesknie, ale juz niedlugo wakacje i zabieram ja do nas wiec nadrobimy zaleglosci
                            To bardzo miłe...ja ci powiem,że też za moją tesknię....bo ma gorzej w domu niż ja....ale mam nadzieję,że wyjdzie na dobrych ludzi....dbam o to kiedy tylko mogę....tak mi jej szkoda....w tej chwili nie ma prądu i jestem taka zła na moich rodziców bo na picie mają i fajki też kosztują....ach szkoda gadać....bo to aż by chciało sie im porządnie wlać w to dupsko....

                            Moje największe szczęście

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Gizelko przykro mi, ze Twoja siostra ma taka sytuacje w domu. Probowala szukac pomocy w pogotowiu opiekunczym np.? Moglaby tam skonczyc spokojnie szkole, a pozniej znalazlaby prace i dalaby sobie rade.


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Właśnie rozmaiwałam z mama przez telefon - jest dzis w pracy - i slyszalam KTG, jak jakiemus maluszkowi serduszko bilo tak glosno, ale super uczucie to musi byc slyszec serduszko w brzuszku Dodam ze moja mama jest polozna jakby ktos nie doczytal wczesniej


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X