Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dotka również potwierdzam, to co edzia trafiliście w sedno. ja jak robiłam teściki, to pod rząd 2 razy tak samo mocno wyszły mi kreseczki. najpierw na 24- 48 godzin przed owulacją i tak samo było na rugi dzień. Na trzeci jak sprawdzałam, to była jak u ciebie, druga blada kreseczka.

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Ok dzieki dziewczyny, dobrze ze mam takie ekspertki od ktorych moge uzyskac darmowa porade haha ja pije kaweczke, dzis do kawki skromnie tylko 2 ciastecka pieguski - popoludniu za to nadrobie


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Hej jestem z powrotem w domku...mam w poniedziałek się stawić bo nie ma kto się mną zająć-jest weekend...Przyjmował mnie ordynator ale jest nie przyjemny...głupie pytania dawał....ale ja grzeczna i kazał mi przyjść w poniedziałek na 2 dni-uf....i potem zobaczymy powiedział na koniec,że nie jest dobrze z tym cukrem.......
        A tak jestem w domciu....
        Scarlet ty nasza siła....nie poddawaj się....

        Moje największe szczęście

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dotka, to ja ci w takim razie przesyłam kawałek mojej szarlotki budyniowej, bo się jeszcze u mnie uchowała, za pewno lepsza od pieguski
          Gizelka, a widzisz nie ma co panikować. Pojedziesz do szpitala na 2 dni, sprawdzą, zdobią badania i puszczą cie do domku. nikt cię bez potrzeby n ie będzie tam trzymał. ciesz się, że za jednym zamachem zrobią wszystkie badania i powiedzą, co i jak. tak to byś musiała sama chodzić, dłużej by to trwało i byś się tylko martwiła będzie dobrze, wiele kobiet przechodzi cukrzycę ciążową, a potem wszystko wraca na swoje miejsce,dlatego bądź dobrej myśli. jesteśmy z tobą!

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dzieki Scarlet za szarlotke napewno spalaszuje, brzmi smacznie ciekawa jestem jak wyglada
            Gizela ciesz sie ze wracasz do domku, bedziesz ze swoim m. a nie w jakims wstretnym szpitalu główka do góry


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              dokładnie tak wygląda, nawet zdjęcia nie muszę pstrykać

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                O rany rozplywam sie na sam widok, a przepis moze wrzucalas na forum w dziale kulinaria?


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dzien dobry laseczki

                  Dotka trzymam kciuki, tylko przestan juz o tym myslec, bo nam osiwiejesz i bedziesz musiala sie farbowac jak Oczekusia

                  Scaarlett ale szarlotkaaaaa, dawaj przepis

                  Gizelka wszystko bedzie dobrze, nic sie nie martw.

                  ejonczyk wiem jak to jest sprzatac dom po remoncie. Szkoda, ze ci panowie, co tak nabrudza nie posprzataja za soba, ale to by chyba bylo zbyt piekne....

                  Co do wieku naszych m, to moj tez chcial sie wyrobic z pierwszym dzieckiem do 30, niestety 32 na karku, a my dalej sami. Mam nadzieje, ze juz niedlugo.
                  Chyba tylko w moim zwiazku jest taka duza roznica wieku, bo widze, ze wy wszystkie mlode malzenstwa jestescie

                  Dziewczyny dzisiaj piatek
                  Last edited by Promesse; 23-04-2010, 10:15.


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    nie nie wrzuciłam, jak chcesz, to wrzucę tutaj, to spróbujecie, bardzo proste i bardzo dobre

                    Ciasto:
                    - 500 g mąki
                    - 200 g masła
                    - 7 łyżek mleka( ja daję śmietanę)
                    - 4 łyżki oleju
                    - 1 jajko
                    - 1 proszek do pieczenia
                    - 1 cukier waniliowy
                    - 3/4szklanki cukru

                    Masa:
                    ugotować domowy budyń ( ja zawsze taki gotuję), dodać 1/4 kostki masła
                    albo 2x gotowe budynie waniliowe/śmietankowe w mniejszej ilości mleka i zmiksować z 1/4 kostki masła

                    rodzynki
                    1kg jabłek ( ja dałam 4 duże jabłka)

                    Wszystkie składniki razem zagnieść. Ciasto podzielić na połowę - jedną rozwałkować i wyłożyć do blaszki (u mnie 20 x 30 cm) , a drugą włożyć do zamrażalnika. Na rozwałkowane ciasto wlać połowę masy budyniowej, na niej ułożyć obrane i pokrojone w kawałki jabłka, można posypać jak ktoś lubi rodzynkami, a na nich rozprowadzić resztę budyniu. Wierzch posypać startą drugą połową ciasta lub też można ją rozwałkować (nie schłodzoną) i w całości ułożyć na wierzchu. Piec ok. 45 minut w temp. 200 st.C. Upieczone i wystudzone ciasto posypać cukrem pudrem.
                    Last edited by Scaarlett; 23-04-2010, 10:19.

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Fajny przepis, ja zazwyczaj ide na latwizne i kupuje ciasto kruche z torebki, dodaje tylko maslo i zagniatam. Mi sie nigdy nie udaje takie domowe, wychodzi dziwnie twarde, a to z torebki jest super.
                      Upieke je jutro. Na niedzielny obiad u tesciow jak znalazl


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Scaarlet - szarlotka ze az mi spływa-nie powiem gdzie i nie powiem co hahahahahahhaha

                        Gizelko zuper ze jestes juz w domku kochana,Miło widziec cie zadowoloną słonce, Pamietaj ze wszystkie przeciwnosci da sie pokonac a zycie jest po to zeby sie cieszyc

                        Promesse - ja cie przebiłam z wiekiem m 34 hahahahhahahahhahaahTaki moj Miso jest

                        Dotka no to w samo sedno Ja juz piachy zaciskam.Tylko nam nie siwiej

                        Edziula miłej pogawetki i u mamy No i te badanka zeby jak najlepiej wyszły

                        Buziaczki ja spadam-zmienic fryzurke-jak nie wejde za 3 godz to znaczy ze płacze bo mi si enie podoba hahahahhahahahhahhahahahahah
                        Last edited by oczekujaca7777; 23-04-2010, 10:30.


                        Uważam za szczęśliwego tego,
                        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                        ale podziwiam i szanuję tego,
                        który szczęcie stworzył sobie sam,
                        który stworzył je silną wola i energią.
                        Hippolyte Taine

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          promesse piekłam wiele razy z tego przepisu i zawsze się udaje, więc śmiało możesz próbować, a ciasto wychodzi miękkie i pulchniutkie

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Scaarlett a jak ustawiasz piekarnik, gora - dol czy wentylacja?


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              ja mam piekarnik elektryczny i nastawiam na górę i na dół na 200 stopni. w między czasie zaczęło mi za bardzo górę chwytać, to zmniejszyłam na 180 stopni. a ciasto piekłam tak 50-55minut. musisz do niego zaglądać. góra ma być delikatnie rumiana

                              oczekusia czekam na twój nowy fryz na pewno będzie ładnie, bo ładnemu we wszystkim dobrze

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Promesse ja mam 31 a mój w tym roku skończy 40!!!!!!!!

                                Moje największe szczęście

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X