Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    oczekujaca jak napisalam ze bedziesz meza sciskac za reke to przypomnialo mi sie jak rodzilam i trzymalam meza na rekawa i jak mialam skurcze to sarpalam za rekaw wyobrazcie sobie jaki byl rozciagnietyjuz pozniej to sie z tego smielismy




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      jestem jestem ,nie pojadłąm bo z mama to godzinke sie widziałam, no sero-makowiec heheh
      u babci posiedizałam, u ciotki co ma te problemy co ja tylko juz po porodach jest wiec słuzy rada, dałą mi nawet ksiazke super o wszystkim przed zajsciem w ciaze, o ciazy itp bede czytac

      gizelka super,s zybko minie, dietke pilnuj i grejfruty na zbicie i pomidory jedz, pomagaja tez na przemiane materii

      dotka to fajnie masz, mama poród bedzie odbierac

      oczekusia dawaj fote !!!
      super wygladasz, pasuja ci do miodowych oczu, BOSKO PO PROSTU
      az sama bym sie przefarbowałą ba rudy
      Last edited by edzia7891; 23-04-2010, 19:02.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ależ miałam dzień...Właśnie ok.3 przyjechała moja koleżanka ze swoją malutką córeczką(3msc)....grzeczna i taka słodka....
        Promesse ty Aniele!!!!!!!!!!
        Oczekująca dawaj fotkę....Tak sie ciesze ,że te forum istnieje....i,że mam was....Mam nadzieję,że nie będę musiała jechać do Poznania....Na pewno w niedzielę juz bedę robic w portki ale teraz daję na luz....bo jakoś dobrze sie czuje....

        Moje największe szczęście

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Normalnie ja latam od tych opini hahahahahahaaha


          Edziulka super ze ci popołudnie miło mineło kochana, no i jak ciocia jest po ciażach to i ty zaniedlugo bedziesz

          Wportki nie rób Gizelko bo to nie ladnie tak hahahahhah
          Słonce staraj sie nie denerwowac kochana-mysl o tym ze i tak te badania musisz zrobic a stres w niczym tu nie pomoze kochana.

          Edziula kiedy wyniki bedziesz miec?


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Kaathrinka ja przez kilkanaście lat sprzątałam chawirę 500 metrów dlatego wiem, co to znaczy wielka chata do wysprzątania, ależ się naprzeklinałam i na beczałam nad tym wszystkim
            ninkapa może rzeczywiście zastanów się nad przycięciem włosków, takie zabiegi dobrze robią na włosy, przynajmniej się trochę wzmocnią.

            ja jak rodziłam, to wole się nie wypowiadać co robiłam hahaha wrzeszczałam na mojego m, przeklinałam, zaklinałam się, że więcej już się na takie coś nie piszę noooo i wykrakałam

            a jakie plany na weekend? jutro szybkie zakupy, potem na działeczkę, bo pogoda piękna, a mama będzie robić tam imieniny więc coś smakowitego się podje, a w niedziele będziemy się byczyć we trójkę

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              a wy dziewczyny jak zwykle w nocy bedziecie skrobac, a ja wtedy albo spie albo leze w wyrku i ogladam tv, boshe jakie szczescie ze mam polska tv bez niej zanudzilabym sie na smierc, ok laseczki ja uciekam zycze milego weekendziku




              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                ruda w poniedziałek wynik bedzie

                no miło mineło choc troszke pojeździłam
                Ciocia miała troszke gorzej niz ja, wcale nie miałą @ brała zastrzyki bolesne z progesteronu przez 3 lata dopiero @ przyszła i mogli stymulowac jajniki a potem na pekniecie pecherzyka - dzis mi sie przyznała ze tez poronila i to w 3mies

                Ja kupiłam sobie juz JOD jako suplement diety, tak mi doradziłą farmacełtka, powiedziałam jej o wynikach i staraniach, wiec mi poleciła taki preparat uzupełniajacy a nie szkodzacy, a tak zobaczymy co gin za tydz w piatek powie

                dawaj fote - ściemniaro

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Oczekująca świetnie Ci w tej fryzurceGizelko trzymam kciuki kochana.Pilnuj kochana dietki i wszystko będzie dobrzeScarlet jak Piotruś?Przeszedł mu ten katar?
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    To nie fer ja tez chce zobaczyc twoje rude wloski
                    Odebralam wyniki glukozy wyszlo mi po 2 h 120 a wiecie moze jaka jest norma?? Bo wyczytalam ze 120 i teraz nie wiem czy mnie ywsle do diabetyka czy nie??
                    A tak poza tym to ja tez planuje weekend na dzialeczce spedzic. Musze zaczac chwasty wyrywac bo wychodza tylko czy ja dam rade???


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      mamakif nie przemęczaj się tylko za bardzo przy tej pracy
                      ewcia katar pomału przechodzi

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Scarleciontko moje kochane raczku spokojnie tyle ile dam rade tyle zrobie i powolutku chociaz ostatnio to mi wszystko powoli idzie.


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          kacperkow córeczkowa mysle ze spoko po 2h 120 oki
                          nadczo wynik 70-100 to norma cukier po jedzeniu 2-3h 110-120, ale zobaczysz co Ci tam gin powie bo interpretacje najlepsza on zrobi
                          grejpfruty polecam i pomidorki, no i kiwi 2x w tyg tez cukier zbija i pomaga w diecie dla diabetyków i w przemianie materii

                          weekend chyba nuda bo poruchac sie nie bedzie mozna przez ta @
                          a tak tesciu ma imieniny wiec ... grillek ale nudny raczej chyba sie nawale

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dzieki edzia za info ja nadczczo mialam 91 po 2h 120! mam nadzieje ze sie uda. W poniedzialek ide do gina to mi powie co i jak.
                            A co do grilka kto wie czasem to co uwazamy ze bedzie nudne okazuje sie fajne ii tego tobie zycze.
                            Uciekam spacku dobranoc.
                            Last edited by mamaKacperkaIfasolki; 23-04-2010, 23:44.


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              o widze że pierwsza jestem, ale chyba dal tego ze znów sa problemy z wejsciem na strone

                              kacperkowa córeczkowa te normy to ze szpitala wyniosłam
                              a grill no zobaczymy - mus to mussss

                              czerwony dioble gdzie sie spodziewasz, odsypiasz pewnie,
                              ładnie tak ludzi straszyc

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Witam oczekujaca kiedy zdjecie wstawisz co??a u mnie nudy jak zwykle dziecko obudzilo mnie wczesnym rankiem i teraz nie chcial mleczka dopic pogoda taka sobie ponoc ma byc cieplo ale jak na ranie pochmurno...wiecie co w nocy dopadly mnie straszne mdlosci i nie moglam zasnac strasznie wymioytowac mi sie chcialo ale pewnie dlatego ze sie wieczorkiem ozarlam dobra uciekam do meza do lozeczka to wyglupia sie z synkiem i zaraz dolacze do nich




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X