Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Kochana nie wiem jak u was ale wydaje mi sie ze to obowiazuje cala Polske to twoj juz zserowk bedzie odbebnial w wieku 5 lat i to w szkole. Ja moge jeszcze wybierac ale 2006rocznik juz nie.
    A no i ja tez bym tak czasem chciala aby byl niemowlakiem ale to zazwyczaj jak mam go dosc lub jak jestm bardzo zmeczona hihi

    Ok Kochana uciekam spacku bo rano trzeba wstac i na dzialeczke sie wybrac bo pogoda w moich rejonach ma byc piekna wie trzeba korzystac no i rodzice na grila przyjada
    Last edited by mamaKacperkaIfasolki; 25-04-2010, 00:22.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      okaże się to w praniu, jeszcze czas moje dziecię na szczęście ma miłego wypoczynku i smacznego grillka buźka

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Witam dziewczyny...wczoraj był dzień spacerku....pogoda była cudna,a do tego natura sprawiła,ze na ten czas zapomniałam o codzienności i problemach!
        A dziś już nie śpię,bo mój do pracy a ja zapewne pożniej sie zdrzemne....No i mały buszuje...
        Wczoraj zrobiliśmy-tzn mój i moja siostra małe przemeblowanie....i od razu większy pokój....
        Wczoraj się dobrze czułam....ale nogi rwały...Poza tym muszę kupić żelazo bo zaczęły się skurcze łydek
        No a jutro-buuuuuuu na 8.30 mam się wstawić w szpitalu posiedzę tam 2 dni i zobaczymy co dalej...
        Scarlet wiem co to za ból kręgosłupa...ja miałam nie raz tak ,ze ruszyć się nie mogłam a każdy ruch sprawiał świeczki w oczach...Ale za to twój to najlepsze lekarstwo i do tego jaka nagroda...
        Oczekująca...śliczny kolorek a za to jaka ty laska....
        MamaKacperka i co dalej z tymi wynikami? kiedy masz wizytę?....ja jeszcze nie miałam tej glukozy mi wyszło w moczu i krwi z palca...Zapewne w szpitalu to zrobią....
        Promesse a jak ty kochana spędziłaś sobotę?...jak tam przygotowanka to już tuż tuż-zleci,że jak nadejdzie ten dzień to nogi będziesz miała z waty,ale warto!!!!!!!!!!!!!!!
        Edziula a jak tam u ciebie dzionek minął?
        Ejonczyk ale mi smaka narobiłaś tym grilem....
        A wczoraj mój synek dostał dużego misia ,ma już ładnych pare latek...ale jaki mieciuchny i słodki....no i duży! No i tulipanki....
        Buziaki dla wszystkich....

        Moje największe szczęście

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Cześć dziewczynki ale się za wami stęskniłam,ja weekend spędzam nad morzem -cudna pogoda. Wczoraj byliśmy w zoo,ale frajda tak się śmiałam z tych zwierzaczków i było cudnie.
          Dużo żeście napisały-czytałam wszystko ale najbardziej myślami jestem z gizelką ,trzymaj się dzielnie jestem z Tobą,tyle już wytrzymałaś to i dalej będzie dobrze zobaczysz!! buziaki i miłej niedzielki dla wszystkich,zmykam bo zaraz śniadanko i idziemy nad morze,papa

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            czesc dziewczyny jak dobrze ze tyle nie naskrobalyscie bo bym chyba czytala was do wieczora u nas pochoda taka sobie choc pochmurno ale cieplo i na szczescie bezwietrznie wiec mozna isc z malym na spacer tylko ze on troszke kaszle i sie boje ze bedzie gorzej...zaraz ide ogladac powtorke walki adamka...uciekam do wyrka jeszcze troszke poleniuchowac




            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Scaarlet widze ze z winkem wczoraj porzadziłasI ani troszke nie dałas.Oj ty
              MamoKiC Ogródek odrazu inaczej wyglada jak sie go przepieli to prawda kochana, moji rodzice maja działke i zawsez musiałam pielic, nigdy tego ni lubiałm, ale wiedziałam ze to dobre dla roslinek
              No i ten grilik znowu-maltretujecie mnie tu, jak nie winko to grilik nieładnie, nieładnie hahahhha
              wy tez moje aniołki jestescie

              Gilelko -powodzenia na badankach zycze i sie nie stresuj bo to podnosi glukoze niestety.trzymam kciuki

              Promesse - jak tam weekendzik kochana minoł?

              Dotka a co u ciebie tez cichutko siedzisz kochana, dawaj tu do nas

              Ja nie długo wstałam bo wczoraj bo pozna buszowałam po interenecie - no i taka dobra duszyczke w eterze spotkałam ze az mi sie miło zrobiło

              Teraz kawulcie popijami za 4 godz do pracy, zawkasy mam wszedzie dzis, bo wczoraj zrobiłam sobie areobik w domku bo padało i niemogłam biegac, no i teraz wszystko mnie boli.No masz babo jak zes hciała hahahhahahahhahhaha
              Buziaczki


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                ale pospalismy az wstyd, a teraz pyszna kawcie popijam Carte Noir Espresso pcha z mleczkiem tak słodziutka

                my wieczr fillmowy zrobilismy sobie z pizza i winkiem/piwkiem
                a dzis grill u tescia bo ma imieniny, więcc zaś wyżerka i znów w brzuchol mi pójdzie..... trzeba sie pilnowac, bo bez leków juz 3kg mi podskoczyła waga

                miłej niedzieliki, no i zdrówko kawka
                jakie ciacho by sie przydało, scarlet, dotka nie macie tam czegoś w zanadrzu, albo promesse lody dawaj jak takie pycha, bo juz tak cieplutko

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Ja tez si episze na te lody albo Ciacho oczka juz nie oszukacie hahahhahahahhahahahahhahhahaha


                  Uważam za szczęśliwego tego,
                  który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                  ale podziwiam i szanuję tego,
                  który szczęcie stworzył sobie sam,
                  który stworzył je silną wola i energią.
                  Hippolyte Taine

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    oczek łobuzie
                    ale pogode mamy nic tylko na dworze siedziec,
                    robie sobie właśnie kaweke i sie rozsiadam na słoneczku :*

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      kurcze ale sie opiłam a brzuchol od jedzenia, nie wiem kiedy ja to spale, chyba po ciemku bede biegac, albo sobie mój rowerek musze ze strychy u rodziców przywieźc .... kurcze ale mi tesciu polewał

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        WitamAle daliśmy wczoraj ogniaTylko dzisiaj kiepskoEdzia to widzę że imprezka się jednak udałaGizelka kochana trzymam kciuki.Musi być dobrze.
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          widzę, że dzisiaj też tutaj marnie jak to w weekend. My dzisiaj biegaliśmy sobie po mieście, bo cudnie było,ale to co się działo to jakaś masakra. ostatnie pogrzeby, miasto zakorkowane, pozamykane, wszędzie straż pożarna, policja i żandarmeria wojskowa ruch jak w ulu..
                          ja się dzisiaj dalej coś kiepskawo czuję, z kręgosłupem po masażu ciutkę lepiej, ale jakaś przymulona chodzę.

                          gizelka 3mam za ciebie kciukaski z dziewczynkami
                          edziulka ja po wczorajszych imieninach mamci taka obżarta byłam, znam ten ból kochana
                          oczekująca, a ja dzisiaj miałam LODA hahaha, ale na patyku weź się na mnie za to obraź tak jak za wczorajsze winko, że nie częstowałam hihihihi
                          ninkapa ja z moim młodym zawsze na polko wychodzimy, nawet jak jest przeziębiony, lepiej mu się oddycha, śluzówka się nawilża. spacery odpuszczam jedynie jak ma gorączkę. i powiem ci, że dzięki temu chłopa mam zahartowanego. Buźka dla was

                          teraz zmykam na dvd z mężusiem i pizze
                          miłego wieczora kochane

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Witajcie wieczorowa pora. Ale tu pustki wszystkie pouciekaly na jakies seanse filmowe a ja nie dawno zem usiadla nogi to mi w tylek wchodza. Ale grilek udany i nawet sobie rece opalilam. Dzialeczka moja dochodzi powoli do idealnosci. Oczekus ja bym cie chetnie zaprosila do siebie na grilka ale ja wiem ze ty nie skorzystasz bo za daleko niestety masz moze kiedys hihi.
                            Gizelko ja ide jutro do lekarza z wynikami wiec bede wiedziec co i jak. No sobra to se ide bo tu nikogo nie ma


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Dla wszystkich DOBREGO DNIA

                              Moje największe szczęście

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Cześć moje kochane, wreszciee Przez caly weekend nie mialam dostepu do Internetu bo sie cos schrzanilo, ale myslami bylam non stop z Wami kochane.
                                Wczoraj pochodzilam po gorach caly dzien wiec sie dotlenilam za wszystkie czasy W piatek biore w pracy wolne i jedziemy z m. na ta nasza juz przekladana wycieczkę na Slowacje, strasznie sie ciesze

                                Do kawki dzisiejszej mam ciasto z rabarbarem, lubicie rabarbar?


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X