Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    oki kurde mam sresa jak przed jakims egzaminem
    wlasnie wyparzam kubeczek plastikowy na poranne siuski :P


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      ja też znam ten zółty.... ale nieraz używałam jakiś strumieniowych ale innych firm..
      dotka raczej @ ma przyjść i pewnie przez te wyjazdy
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Miss nie bede Cie podpuszczac bo potem bedziesz schizowac jak ja w zasadzie i tak bylam dzielna od 3 dni dopiero wlaczylo mi sie swirowanie


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
          Miss nie bede Cie podpuszczac bo potem bedziesz schizowac jak ja w zasadzie i tak bylam dzielna od 3 dni dopiero wlaczylo mi sie swirowanie
          dotka i tak Cię podziwiam,że czekasz do jutra,nie jestem w temacie,ale który Ty masz d.c?? i kiedy miałas @ dostać??
          my z m się nie staramy bo musimy najpierw dostać ubezpieczenie we Fr a później zaczniemy cosik działać,ale wiem że chyba łatwo nie będzie...
          a w cuda nie wierze i w szczyt niepłodnych to raczej ciężko zajść...no nie??
          FROCH

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            ja w zasadzie tak intensywnie sie nie staralam moj kochany przyjechal do mnie w moim 17dc to byl wtorek a w czwartek rano juz wyjechal wiec mielismy w zasadzie 1,5 dnia na dzialanie, a bylam tak wymordowana ze szok no i oczywiscie wczesniej byl moj wystep w gorsceie jakby co to chyba dzieki niemu :P wiec sie smiejemy ze jakby sie udalo to bylby zloty strzal

            Cykle mam tak 29-31 ale zwykle wczesniej mam poprzedzone 1-3 dni brudzeniami. Dzis jestem w 31dc

            Miss ja zaczynam wierzyc w cuda bo to bylby dla mnie cud gdyby nam sie tak z biegu udalo. Od dzis trzymam się sentencji Oczekujacej ze najpiekniejszych chwil w zyciu nie mozna zaplanowac, one przyjda same i ja w to wierze !!!


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              dotka tak jak pisałam, trzymam mocno kciuki! od razu dawaj znać co i jak

              a ja w cuda już nie wierzę..

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                ale tu furczy, az normalnie nie moge z emocji... uciekam bo juz mnie nerwy chyciły dotka mwrócił bo melduj sie rano

                ja sie poryczałam jak M z pracy bo jak smutas siedzialam i mnie zaczął wypytywac i przytulac...ehhh

                a po lodach przyszła pora na ogóry kiszone i winko słodkie heheheeeh
                Last edited by edzia7891; 06-04-2010, 21:03.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  a mój ma mnie w d.. wykapał Piotrusia i poszedł na siłownię a ja biedna tu samiutka jak palec jestem i nie ma kto przytulić

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ja znam ten niebieski bobo Dotka rób tego testa,bo nie wytrzymamy z emocji Będę musiała jutro wcześniej wstać przez Ciebie

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Scarlet tulę moooocno

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        oooo jedna się znalazła chętna na tulaski hihihihih
                        oczekująca, a gdzie cię wywiało kobitoooooooooooo, jak się przejadę do ciebie, to nakopię do dupska ile wlezie, nie ładnie tak nas zostawić w takiej rozsypce, gdzie twoje klapsy w pupaski?! tak nam teraz są potrzebne..

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Oj bardzo te klapsy sa potrzebne. Ja bylam sie kapac, ani sladu juz zadnych rozowych potworkow w majteczkach musze dotrwac do rana to juz nie tak daleko, napisze dopiero z pracy co mi tam sie wywrozylo.

                          Edziula ale mieszasz - ogory i slodkie winko uwazaj uwazaj bo wiesz jak sie to moze skonczyc, no chyba ze fasolka ma takie zapotrzebowanie

                          Scarlet ja tez tule tule mocooooooooooooo :*

                          Ana przepraszam ze nie bedziesz mogla prze mnie spac ale juz tak to jest jak ktoras z nas testuje to wariactwo sie robi dobrze ze WAS mam kochane. Jak siklas na ten strumieniowy do kubka czy bezposrednio na test?

                          Oczekujaca miarka sie przebiera, gdzie jestes juz nie wytrzymujemy tu bez Ciebie


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            scarlett


                            oczekujaca wyłaz bo Ci zrobie atak terrorystyczny

                            dotka u mnie to raczej szans na fasolke nie było, chyba ze to cud, a w te jakos ostatnio przestaje wierzyć

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Wszystkie w krzaczotry widze poszly spadam dziołszki, do jutra trzymajcie mocno za mnie kciuki przydadzą się Dobranoc



                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dzieekuje kochana za pamiec, ja niedosc ze zapracowana jak Scaarlet pisze, to do tego obrzarta jak Edziula mówiła to do tego z bólu umierałam bo mi sie 3 dni spozniła i po prostu po pracy przychodziłąm i sie zwijałam z bólu, no ale cały czas tu zerkałam co w trawie i macicach piszczyPrzeraziłam sie tego najazdu i stwierdziłam ze trzeba wyjsc z ukrycia hahahhahahahhahahaahahhah, bo bedzie ciezko jak mnie znajdziecie


                                Dotka przez ciebie z tych nerwow zaczynam pic alkoholu mi trzeba teraz i patrz to robisz, takze tescior jutro i ani dnia pózniej bo osiwiejemy tutaj.Trzymam kciuki z całej siły za sikacza :P


                                Scaarlet, Edziulka, Gosienka mocno tule kochane-tak ze az mi klate rozsadza.Nie napsze ze wiem co czujecie , bo nie wiem.Mam tylko cichutka nadzieje ze wiecie ze szczesie juz sie do was z zarogu usmiecha i czeka az je podniesiecie i ze wiecie ze zawsze mozecie na mnie liczyc

                                Scaarlet, no to czekamy na te ostatnie wyniki słonce,Uda sie zobaczysz.Jesli ty nie chcesz w siebie wierzyc to ja bede :P


                                Witam nowe koleznaki i tez mam nadzieje długo tu nie zagoscicie bo fasolka szybko wskoczy :P

                                Aneczko widze ze wredziochana nas we dwie naszła-no to nie tylko ja cierpie-az mi ulzyło hahahahhahahhahahhaahhahaah zatuje.No ale szybciutko teraz minie i juz kciuki zaciskam zeby cykl był owocny


                                Uważam za szczęśliwego tego,
                                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                                ale podziwiam i szanuję tego,
                                który szczęcie stworzył sobie sam,
                                który stworzył je silną wola i energią.
                                Hippolyte Taine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X