Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja robie na nieszczescie na dwie zmiany. Ranna 7.30-4 albo popołudbiowa 3-11.30, No ale w polsce to jest zawsze godz pózniej. Co prawda prace mam siedzaca ale nie mam dostepu do neta na tym komp co pracuje No ale oni chyba wiedzieli co maja robic jak mnie zatrudnili hahhahhahah


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dziekuje dziewczyny za wsparcie, moj m. teraz napisal smsa "kocham cie", odpisalam mu "ze rano dal dowod tego jak bardzo " na to on "przepraszam kotku" - jeszcze nie rozmawialismy ale juz czuje ze z przyjazdu lipa bedzie, szlag mnie trafia jak o tym pomysle

      Promesse godziny pracy masz paskudne bo praktycznie caly dzionek, ja mam o tyle dobrze ze od 7:15 - 15:15, praca siedzaca i dostep do netu dzieki temu moge byc z Wami na bieząco

      Witam nową kolezanke

      Ale mam juz zryty humor, ehhhhhh


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ja tez mam prace siedzaca i czasami tak mi sie nudzi, ze moglabym jajko wysiedziec
        Neta mi raczej nie odlacza, bo jest mi potrzebny do pracy. Teraz mam przerwe do 14 wiec spadam na obiad.

        Dotka nie gniewaj sie dlugo na M.


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          skąd ja znam ten wyprany mózg hahahahahahaha mój to wracając do domu dalej jest w pracy. i nieraz się wściekam, że zamiast o przyjemnych rzeczach, albo przynajmniej domowych, gada jak katarynka co w pracy, albo jaki ruch na giełdzie wykonał

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Dotka tak jak Klara pisze nie gniewaj sie długo na m. Napewno mu tez jest przykro troszke bo wie ze ciebie to boli. Trzymam kciuki zeby jednak cos wypaliło kochana

            A a to gadanie o pracy to jest masakra-nic tylko kopa w pupe


            Uważam za szczęśliwego tego,
            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
            ale podziwiam i szanuję tego,
            który szczęcie stworzył sobie sam,
            który stworzył je silną wola i energią.
            Hippolyte Taine

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Edziula kochana a ty gdzie jestes bo z nerwów wszsytko z lodówki wyjadam.

              Miałam sen o Tobie dzisiaj, ale Ci go opowiem dopiero jak wrocisz


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                ja też dzisiaj wpieprzam jak leci nie wiem co sie dzieje. włąśnie wsunęłam michę spagetti po bolońsku i na tym chyba nie koniec

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dziewczyny u mnie dzisiaj taka piekna pogoda

                  Wracajac do mezow pracoholikow - ja wczesniej pracowalam z m. w tej samej firmie, ale w roznych, powiedzmy w konkurencyjnych, dzialach. Czesto bywalo tak, ze w pracy mielismy konflikt interesow i po powrocie do domu dalej sie na siebie zloscilismy. W koncu powiedzialam sobie dosyc, tak nie moze dluzej byc, bo przez prace w koncu zaczniemy sie nienawidziec i zmienilam prace. Teraz po powrocie do domu rozmawiamy jak poszlo w pracy, ale oddzielamy zycie prywatne od firmy i tak jest duzo lepiej

                  Edzia wyszla juz ze szpitala?
                  Last edited by Promesse; 16-03-2010, 13:51.


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Hej!

                    Edzia dziś wraca do domku....

                    Kochane, mam pytanie: Jeden lekarz przepisał Duphaston, natomiast inny po jakimś czasie kazał odstawić!!!Czy można na własną odpowiedzialność ponownie zacząć go brać?Czy może zaszkodzić??proszę o pilną odpowiedź!!!
                    Last edited by kaathrina; 16-03-2010, 14:44.
                    " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Kaathrina a czy te decyzje zostaly poparte badaniami hormonalnymi? Z tego co sie orientuje to duphaston ma za zadanie podtrzymwac wczesna ciaze przy niedoborach progesteronu, a w przypadku kiedy nie doszlo do zaplodnienia wywoluje miesiaczke. Mozna go przyjmowac od 16 do 25 dnia cyklu. Dziwi mnie tylko rozbiezna decyzja lekrzy, nie wiem czym sie kierowali. Moim zdaniem na wlasna reke lepiej nic nie brac, bo mozna rozregulowac sobie cykl
                      Last edited by Promesse; 16-03-2010, 14:48.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Kahrinko ja nie pomoge bo nigdy Dupka nie bralam

                        Ja sie powoli zwijam z pracy. Z m. chwile gadalam i to co "wypadlo" tez nie jest od niego zalezne poprostu tak wyszlo, ale jestem wciekla na maxa to nie zmienia faktu, tylko ze to tez nie jego wina, a tak sie nastawialam bo akurat przypadaly by te dni, a tak to kolejny miesiac w plecy :/ ehh

                        cos czuje ze ta urodzinowa kawka przyjaciolki na ktora sie wybieram popoludniu juz nie bedzie tak dobrze smakowac

                        sorry ze wam dzis tak marudze, ale naprawde mam dzis potwornego dola, chcialabym to przespac


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          kaathrinka duphaston podaje się nie tylko na podtrzymanie ewentualnej ciąży, ale i na pobudzenie jajników do pracy zaraz po owulacji, żeby przy problemach z zajściem potrafiły zaskoczyć i pracować poprawnie.stosuje się go przy niedomogach w pracy ciałka żółtego, tak mnie ostatnio poinformował ginek.
                          bierze się go również na wyrównanie cyklu miesiączkowego np. przy za długich cyklach, za krótkich, lub nieregularnych. na własną rękę nic bym nie brała, ale nie wiem jak jest u ciebie? coś jest nie w porządku, że się zastanawiasz? raczej sobie nim nie zaszkodzisz,tylko cykl wyrównasz jak masz z nim kłopot, bo ja również mam kurację duphastonem "tak na wszelki wypadek", jakby tam coś niedomagało.

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            hej jestem w domu mam dosc - JEDNA WIELKA MASAKRA
                            zajechałam do szpitala nadczczo zeby mi bete zrobic od razu, a te chuje nic
                            Zbadał mnie ginekologicznie ordynator "chyba bedzie ta ciaza, macica rozpulchniona, endometrium nieznacznie powiekszonenem wszytkie leki prosze odstawic łacznie z Duphastonem bo nie ma go potrzeby brac nie widze zagrozenia", wysłali na USg tam "ani ciazy w macicy ani na jajniku, zbyt młoda zeby wykryło usg"
                            Robimy profil glikemiczny , cukier ok trzeba tylko diete pilnowac, bo to cukrzyca w ciazy. no to radocha bo ciaza, chyba do domu pania wypiszemy bo po co pani ma tu siedziec, ale nie trzeba potwierdzic ta ciaze, zrobimy beta
                            Niedziela Beta HCG 68,9 Ciaza hurrra
                            "niska wartosc, trzeba bedzie obserwowac czy nie spada, za 48h powtórka, jak by sie cos działo prosze indormowac o bólach plamieniu"
                            Nic czekamy w stresie tempka w pochwie 37,2 wiec luzik
                            Nastał wtorek Beta HCG 42,8 płaczzzzzzzz
                            "Młoda ciaza, słaba obumiera, niebedziemy robic łyzeczkowania, bo nie chcemy naruszac macicy, sama sie wszytko powinno unormowac, za tydz prosze powtórzyc Bete czy hormony wrociły do normy, wypisujemy pania do domu" rykkkkkkkkkkk

                            Ordynator starszy doswiadczony, ale chyba nie dalismy w łape wiec...
                            Nie rozumiem czemu nie ratuja ciazy tylko mnie wypisuja i kaza czekacz na samoistne poronienie
                            wziełam Duphaston dla pewnosci, załuje ze go odstwaiłam, chcemy do lekaza jechac, bo moze da sie cos zrobic jeszcze, nie mam plamien ani bóli brzucha.
                            Cyce bola suty duze, zwiekszona wydzielina, temp rano 36,9 teraz 37,3
                            Juz sama nie wiem, czuje sie wrakiem człowieka, a psychike mam przeoraną jak pole po bronowaniu. W życiu na takich debili nie trafiłam, czułam sie jak by czekali tylko az zaczne plamic, az poronie, nic nie zrobili zeby podtrzymac ciaze.

                            ZOBACZYMY CO JESZCZE LEKARZ POWIE!??????

                            NASZE DZIECKO TAK CHCE ZYC, PRZETRZYMAŁO KATORGE W PRACY, WSZYTKIE NERWY ZE SZPITALEM, A ONI CHCA JE SPUSCIC W KOLOPIE --- ŚWIAT OSZALAŁ

                            Mama mi mówi zebym sie uspokoiła i jechała do gina, bo ona z najmłodszym bratem w ciazy tez jej mówili ze słaba ciaza albo miesniaki, a dziecko jak klok urodziła i chłop jak dąb do dzis zyje i nie choruje
                            Kolezanka z mama mnie odwiedziła i opowiadały ze ich kuzynka tez miała niski hormon a w ciazy była i urodziła, a druga ciotka miała blizniaki i beta nie wykazała tego, bo dzieci były wkulone w siebie i przy porodzie podczas cesarki lekarze sie sami zdziwili ze wyjeli jedno dziecko a tam drugie
                            Last edited by edzia7891; 16-03-2010, 15:39.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Edzia kochana pedz do lekarza! Najlepiej prywatnie! Co za kretyni na tym oddziale, brak mi slow. Lekarzom bark empatii.

                              Trzymaj sie, wiem,ze to banalnie brzmi, ale musisz byc dobrej mysli, jeszcze nie wszystko stracone.
                              Last edited by Promesse; 16-03-2010, 15:44.


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                edzia lekarz jakiś P O J E B
                                leć do swojego mam nadzieje,że będzie OK, sama piszesz,że plamień nie masz,brzuch nie boli,suty jak druty napięte.....trzymam kciuki
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X