Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Trzymamy kciuki, napewno wszystko jest ok. Musisz byc dobrej mysli. Buzka


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Musi być dobrze!!!

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        edzia jak dla mnie to za wcześnie i tyle....pisalaś ze dziś 3 tyg mija,a może długą drogę do przejscia mial plemnik i nie 4 dni tylko dłużej? stąd nic nie widać,a przecież wiesz że w pierwszych tygodniach kwestia 2-3 dni dużo może zmienić...moja kumpela miała sytuacje identyko jak TY...
        skoro jesteś w 4 tyg licząc od @ to gin skoro nic nie widzi to odrazu stwiedzi,że pozamaciczna,no bo co Ci może powiedzieć?? i wtedy lepiej w szpitalu leżeć...do momentu kiedy się to nie wyjaśni..
        będzie gutes zobaczysz
        FROCH

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          A my mamy jutro wizyte kontrolna u gina z wynikami meza. Niestety nic sie nie poprawilo nasze nasienie i chyba zrezygnuje z inseminacji i ustawie sie w kolejce do in vitro. Nie chce marnowac juz wiecej czasu


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
            edzia jak dla mnie to za wcześnie i tyle....pisalaś ze dziś 3 tyg mija,a może długą drogę do przejscia mial plemnik i nie 4 dni tylko dłużej? stąd nic nie widać,a przecież wiesz że w pierwszych tygodniach kwestia 2-3 dni dużo może zmienić...moja kumpela miała sytuacje identyko jak TY...
            skoro jesteś w 4 tyg licząc od @ to gin skoro nic nie widzi to odrazu stwiedzi,że pozamaciczna,no bo co Ci może powiedzieć?? i wtedy lepiej w szpitalu leżeć...do momentu kiedy się to nie wyjaśni..
            będzie gutes zobaczysz
            Miss lekarz widział kropkę...więc to kwestia 2-3dni....poza tym 2 testy pozytywne....moim zdaniem lekarz nie musi jej tak straszyć...jeżeli jest kropka to znaczy ,że coś tam jest....a przecież nie badał jajowodu....tylko macicę....więc myślę,że trzeba poczekać...lekarze teraz się nią zajmą...Poczekajmy te pare dni i sie wyjaśni
            Edziu jesteśmy z tobą....

            mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
            gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
            Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
            Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
            Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez Promesse Pokaż wiadomość
              A my mamy jutro wizyte kontrolna u gina z wynikami meza. Niestety nic sie nie poprawilo nasze nasienie i chyba zrezygnuje z inseminacji i ustawie sie w kolejce do in vitro. Nie chce marnowac juz wiecej czasu
              Aż tak strasznie Pomesse????? zawsze popieram In vitro....bo sama miałam plany jako ostateczność....tylko szkoda,że az tyle to kosztuje.....bo w innych państwach do 3 razy jest gratis....-refundowane przez państwo....a u nas dziadostwo,bo niby kraj katolicki-fuj....obłuda i nic więcej....

              mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
              gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
              Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
              Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
              Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Edziu trzymaj sie! Jestesmy z Toba i czekamy... :****

                Promese przykro mi.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  nie wiem dla mnie to troche nie logiczne
                  w piatek gin mówił ze jajniki sa czyste, a tydz później inny mówi ze nie podoba mu sie prawy jajnik i woli sprawdzic czy to ciaza pozamaciczna
                  A w macicy jest mała kropeczka to co dwie ciaze sie na raz rozeijaja i tej w macicy ciezko rozpoznac a na jajaniku jest widoczna
                  nic zobaczymy co powiedza w szpitalu, mam nadzieje ze lepsi specjalisci tam sa od USG

                  oki spadams pac, bo rano na rzeź żart

                  buzki odezwe sie jak mnie wypuszcza

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Nie wiem czy tutaj we Wloszech refunduja in vitro, bo tutaj za darmo (tzn. na ta ich kase chorych) nie zrobia nawet morfologii. Pieniadze w tym przypadku sa malo wazne. Zobaczymy co powie ginek, ale najprawdopodobniej udamy sie na konsultacje do polskiej kliniki. Moj C. kompletna zalamka. Nie jest stary przeciez, nie pije, nie cpa, wysportowany, wiec k****wa nie rozumiem czemu ta dispermia . Serce mi peka ja widze w TV, ze jakas glupia pi*da raz sie bzyknie a potem wyrzuca na smietnik noworodka i temu podobne historie, a my tutaj wszystkie czekamy i czekamy...
                    Last edited by Promesse; 11-03-2010, 21:53.


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      edzia dlatego dla pewności lepiej to sprawdzić. pewnie zrobią ci usg lepszym sprzętem i dowiesz się czarno na białym, ze ta dzidzia tam jest. a kropeczka może być, bo tak jak miss pisze być może jest za wcześnie. u mnie w 5 tyg też nie było wszystko jednoznaczne idź wypocząć kochana
                      Promesse, ale mi was szkoda Słońce, no jak nie urok to sraka każda z nas tutaj jest inna ma inny problem, ale jak jeden mąż nie możemy się tego dzidzia doczekać. mnie też wkurzają te wiadomości o wyrodnych matkach

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Po deszczu zawsze wychodzi slonce, musimy miec nadzieje, i jesli mozna, dopomoc szczesciu

                        Scaarlett dopiero teraz przyjrzalam sie Twojemu synkowi, sliczny. Ma takie zawadiackie spojrzenie Bedzie z niego ciacho jak nic


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          a dziękuję ci bardzo już jest z niego niezłe ciacho i zaczyna mi młody za spódniczkami się rozglądać

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Napisane przez Promesse Pokaż wiadomość
                            Mam na imie Klara... Wiem, wiem... tez uwazalam, ze mama zrobila mi krzywde nazywajac mnie tak glupio

                            Witajcie dziewczynki wlasnie skonczylam nadrabiac te wasze zapiski a sie rozpisalyscie
                            prommes co do twojego imienia to wcale nie jest zle mi sie tam podoba

                            edziula jestem z Toba i mocno trzymam kciuki abys jak najszybciej wyszla ale szczesliwa. Wierze ze oni sie tam lepiej toba zaopiekuja A to ze zemdlalas to kolejny dowod ze jestes w ciazy nawet sama moja doktor powiedziala bo tez na poczatku zemdlalam.

                            A ja bylam u lekarza i mam grzybka nie wiem skad on sie tam wzial ale jest a ze mnie swedzi to mi lek przepisal ah no ale jak mus to mus.
                            Scarlet zazdroszcze ci basenu tez bym sobie poszla ale juz nie moge sie doczekac kiedy u nas otworza basen taki aqua park wodny hura wkoncu dzieciaki beda mialy gdzie sie pokompac na wakacje.
                            A ja coz siedze wlasnie nad pracami kontrolnymi mojego mez juz mam dosc ale nie duzo zostalo. I jutro bede sie powoli pakowac bo wybywam na wczesniejsze w tym roku wakacje.


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Promese taki niesprawiedliwy ten swiat i tez az mnie skreca kiedy slysze,ze jakas laska wyrzuca dziecko albo katuje je Wyobrazam sobie, jak sie czujesz, ale in vitro to nadzieja, wiec badz dobrej mysli

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                mamakacperka najważniejsze, że się już leczysz i zaraz wytępisz grzyba

                                ale ci fajnie z tym wakacjowaniem się, ja muszę czekać do maja i urlopu męża a to jeszcze kawał czasu.. przynajmniej naładujesz baterie, bo tak jak piszesz, potem będzie ciężko

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X