Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    edziula po raz kolejny brak mi słów! ale co ja się dziwię, ja za każdym razem byłam tak samo traktowana, zaczęło się krwawienie, nic się nie da zrobić, proszę jechać do domu i na kontrolę podjechać czy się macica sama oczyściła. właśnie tak jesteśmy traktowane nikt nic nie próbuje ratować, aż mi się samej beczy.
    Idź kochana tak jak promesse mówi prywatnie, za pieniądze, może lekarz się zainteresuje. mam nadzieję, że jest tak jak mówisz, że wasze dzidzi tak bardzo pcha się na ten świat, że przetrwa wszystko! jesteśmy z tobą myslami i serduszkiem
    LEKARZE TEŻ SIĘ MYLĄ, WIĘC NA RAZIE ZACHOWAJ SPOKÓJ MISS MA RACJE, TO PO*****Y JEDNE!

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      mój dzis nie przyjmuje, ale próbuje sie własnie umówic do lekarza bratowej bo bardzo poleca i reczy za niego juz kolejna dzidzia
      Nie wazne juz co w tym szpitalu, nie wiem czy mam sobie robic nadzieje, skoro Beta spada to chyba troche późno na reakcje, ale zobaczymy
      Szkoda ze Duphaston mi zabrali, mogłam ukryc i brac dalej jak mój gin kazał, ale nie ma juz co gdybac bo po fakcie
      To ja poprosiłam Khhatrine o podpytanie o Dhupka bo byłam jeszcze w szpitalu i nie wiedziałam czy jak zajade mam brac zebyu urtowac dzidzie, w sumie albo podtrzyma ciaze albo szybciej sie oczysci wszytko

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        jade do gina bratowej
        az mnie brzuch boli ze strachu i biegunke dostałam z nerwow od rana

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          jak ma się oczyścić wszystko, to dupek czy nie dupek, to i tak wystąpi krwawienie, tak jak w moim wypadku, a jak ciąża jest zagrożona to dupek pomoże. to wszystko zależy, co tam w środku jest nie w porządku. mam nadzieję, że ten lekarz będzie normalniejszy i ci słońce pomoże..

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Edziula słonce ja tez nie mam słów kochana to tych D********Y szkoda gadac, wogóle jak on ci mógł zabrac dupaston!!! Jesli wiedział o twojej sytuacji, tak jak mówisz jedz do gina kochana jak najszybciej.
            Jestesmy tu z toba cały czas słonce


            Czekamy na wiesci słonce


            Uważam za szczęśliwego tego,
            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
            ale podziwiam i szanuję tego,
            który szczęcie stworzył sobie sam,
            który stworzył je silną wola i energią.
            Hippolyte Taine

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez Promesse Pokaż wiadomość
              Witaj Monia,

              co prawda ja tu jestem od niedawna, ale widac, ze panuje tu fajna atmosfera i jestem pewna, ze i Ty sie tutaj zadomowisz (oczywiscie na krotko, bo bocian Cie nie ominie)

              Dlugo sie juz staracie o druga pocieche?
              czy długo się staramy? nie, 2 czy 3 m-ce. długo się nie mogliśmy zdecydować. za pierwszym razem tak szybko było a teraz
              chyba za bardzo chcemy




              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Lekarz na prawde SUPER
                Pierwszy raz poczułam sie godnie potraktowana

                "przykro mi bardzo ale ciazy nie ma, musiala byc młoda i sie sama wchłonęła, ale zadnych śladow nie ma i sadze ze trzeba po prostu wywołac @ i odstawic wszytkie wspomagacze, uprawiac seks i myslec o seksie nie o staraniach, do wakacji prosze sobie dac czas, a na te wszystkie stymulacje ma pani jeszcze czas, najlepsze dla ciazy jest zeby w nia zajsc naturalnie bo wtedy jest silniejsza i samam sie obroni"

                na prawde włozył serce w ta wizyte porozmawiał, ma podejscie psychologiczne, ginekologicznie tez mówił co gdzie widac na USG
                M chce zebym sie do niego przeniosła, bo madrze gada i stwierdził ze teraz bedziemy sie ruchac jak króliczki heheh

                Poczułam ulge, z echociaz w srodku jest ok, nie pocieszajcie mnie, wiem ze jestescie ze mna i to mi wystarczy, pocieszanie rozdrapuje tylko rany, sama sobie jakos poukładac to wszytko, ale nie jest zle, nie poddam sie i nie załamie. Wiem bynajmniej ze moge zajsc w ciaze
                A reszta niech bedzie sama przyjemnoscia, teraz bede kozystac z zycia, a dzidzia niech sie pojawi jak bedzie gotowa

                buzki kochane
                ide odsypiac

                Skomentuj

                •    
                     

                  Edziulka super ze trafiłas na tak dobrego lekarza.
                  Podziwiam Cie kochana - jestes cudowwna. Buziaczki


                  Uważam za szczęśliwego tego,
                  który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                  ale podziwiam i szanuję tego,
                  który szczęcie stworzył sobie sam,
                  który stworzył je silną wola i energią.
                  Hippolyte Taine

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    edziula ja tylko napiszę....przed Wami miesiące ruchania jak króliczki..ale mi się przypomniało,że byłam kiedyś w sklepie zoologicznym i obserwowałam koszatniczki i tak mi jednej żal było,bo jeden samiec od tyłu ją ruchał a ona taka już wymęczona była- bidulka a drugi ruchał od tyłu tego pierwszego ....hahhaa wiecie jak to śmiesznie wyglądało..
                    milej nocki edzia

                    moniab życzę owocnych starań,fajnie że Marysia będzie mieć kiedyś rodzeństwo pisz częściej,bo jak na razie to się tylko czaisz
                    FROCH

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      edziulka bardzo mi słoneczko przykro, że tak wyszło, ale za pewno następnym razem będzie dobrze sama świadomość, że możesz być w ciąży dodaje poweru!szybko się udaaa. Ściskam cię mocno

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Ja juz nie bede pisac o tych lekarzach,ale az mna trzepie!

                        Edzia dzidzius sie pojawi w najmniej oczekiwanym momencie, bo najwazniejsze,ze teraz mozecie sie starac i sa szanse. A ten lekarz, z tego co piszesz,to lekarz z prawdziwego zdarzenia i takich powinno byc wiecej! Silna z Ciebie bestia i tak trzymaj My jestesmy z Toba:*****

                        Dotka tak to wlasnie jest-nastawiamy sie, szykujemy, a tu d********a, ale tak sobie mysle,ze moze Twoj m naprawde nie mogl,bo to bylo niezalezne od niego. Ale Twoja zlosc jest zrozumiala. I badz tu madry Trzymam mocno kciuki,by przyjechal choc na 1 dzien. Poki co kawka dobrze Ci zrobi.

                        A mnie cos rozbiera i pochlaniam w tonach wit.C Nie chce byc chora!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          dzieki

                          mam bardzo zryte pod kopuła, ale staram sie pozytywy znalezc
                          wiem juz jak jest w szpitalu, mniej sie bede bala jak pójde rodzic, juz wiem ze z lekarzami trzeba stanowczo i banknotowo, bo jak nie posmarujesz to nie pojedziesz. Ale najwazniejsze Moge zajśc w ciaze, próba sie udała wiec nie jest z nami tak źle. a nad przerwa z lekami sie sama zastanawiałam i taki miałam plan zeby po tym cyklu to zrobic jesli sie nie uda zaciazyc
                          Wiec lekarz mnie tylko w tym utwierdził
                          Mocna nie jestem, bo jest mi ciezko, i wybucham rykiem tym bardziej ze bola mnie cycki i to przypomina o dzidzi, ale nie zamkne sie w domu bo to nie ma sensu, szkoda mi czasu i zycia, musze sobie odbic te ostatnie miesiace - byłam wieźniem w wlasnym ciele
                          A teraz niech sie dzieje co sie chce, a dzidzia jak bedzie gotowa to przyjdzie
                          Teraz zajme sie szukaniem nowej roboty, M by chciał zebym została jakis czas w domu odpoczeła, ze moze wtedy sie wyluzuje i sie szybciej uda
                          no ale co kasa i ubezpieczeniem, musimy na spokojnie to obgadac i podjac decyzje. wolała bym juz na KRUS przejsc niz do PUP znów isc, ale co kwartał 350zł z jednej wyplaty + 370zł kredytu Ciezko to widze
                          No ale zobaczymy pogadamy i podejmiemy decyzje
                          na razie musze odreagowac szpital, bo mi jeszcze gul skacze, az ze złosci rypłam dieta i wydoiłam szklane coca coli i zrobiłams obie pieczone piersi z przyprawami. skoro nie mam cukrzycy a w ciazy nie jestem to co mi tam, wystarczajaco długo sie kontrolowałam ze wszytkim przez ostatni rok staran
                          leki diety kalendarzyki, wizyty u lekarzy monitoringi stymulacje

                          teraz mam wakacje

                          jedyne co mnie w********ia to to ze wszycy wkoło pocieszja słowami ze mołoda jestem i mam czas, ale nawet mi sie nie chce im tłumaczyc bo i tak nie zrozumieja ze wiek tu nie ma nic do rzeczy
                          Last edited by edzia7891; 16-03-2010, 20:49.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            rozmieć cię słońce doskonale, jak słyszę o moim wieku to kur..ca zaczyna brać
                            ale nastawienie masz super, a to najważniejsze jesteśmy z tobą, będzie dobrze! rozpieszczaj się teraz kochana jak tylko możesz, bo zasługujesz na wszystko!

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Kochane tez czuje to co wy- jak ktos mi mówi ze jestem młoda i mam czas to az mnie trzesie, no bo nikt tak naprawde nie wie co my przezywamy w srodku. Ach szkoda gadac.


                              Uważam za szczęśliwego tego,
                              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                              ale podziwiam i szanuję tego,
                              który szczęcie stworzył sobie sam,
                              który stworzył je silną wola i energią.
                              Hippolyte Taine

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                nic tylko z młotka kogoś takiego potraktować hahaaha


                                IDĘ SPAĆ BO MNIE M GONI, CHYBA COŚ ODE MNIE MAŁPA JEDNA CHCE!:P
                                Last edited by Scaarlett; 16-03-2010, 23:57.

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X